Resmi açıklamayı okuyun

Texarkana - Teksas A & M Üniversitesi Hoşgeldiniz

Misyonumuz

Bir üyesi olarak Texas A & M University, Texas A & M Üniversitesi Texarkana (TAMUT) Kaliteli öğretim, burs, öğrenci destek hizmetleri, müfredata programlama, araştırma ve hizmet yoluyla akademik ilgi çekici zorlu ve ödüllendirici eğitim deneyimleri ile öğrencilere kapsamlı bir bölgesel Üniversitesi'dir. Bizim fakülte ve personelin kişisel ilgi sayesinde, öğrenciler seçtikleri meslekte liderleri olmaya bilgi, yetenek ve becerileri kazanmaları için ve küresel bir ortamda hizmet olanakları için hazırlamak için fırsat tanınan vardır.

Güçlü Akademisyenler

  • 24 lisans ve 13 lisansüstü program
  • doctorally tarafından öğretilen Sınıflar değil asistanlar öğreterek, fakülte hazırlanan
  • 1 öğrenci-öğretim oranı: 18 ile daha küçük sınıflar

Canlı Topluluk

At TAMUTBiz öğrencilerin müfredata, sosyal ve atletizm etkinlikleri, Yunan Yaşam ve 40'dan fazla öğrenci örgütleriyle sınıf dışında kampüs hayatı keşfetmek için birden fazla yol sunar.

yeni Tesisler

  • En son 375 dönümlük kampüs genişletilmiş
  • Bringle Göl Köy on-kampüs ikamet salonunda Modern olanaklar

Ekonomik Eğitim

  • 2015-2016 ödül mali yardım ve burs 15 milyon $ fazla
  • Mali yardım için hak% 65

Büyük bir değer

At TAMUTBiz Arkansas, Oklahoma ve Louisiana bölgelerinde yanı sıra, Teksas dört yıllık üniversitelerin katılımıyla maliyetinin en düşük olduğu yüksek kaliteli eğitim ile öğrencilere.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Texas A&M University Texarkana

Yoğun İngilizce Programı (IEP), akademik zorlu sunan çekici ve eğitim deneyimleri ve öğrenci destek hizmetleri ödüllendirme tarafından akademik programlara veya profesyon ... [+]

Yoğun İngilizce Programı (IEP) Misyonumuz

Ve misyonu Texas A & M Üniversitesi-Texarkana (TAMUT) Yoğun İngilizce Programı (IEP) Öğrencilere seçtikleri meslekte liderleri olmaya bilgi, yetenek ve becerileri kazanmaları için ve küresel bir ortamda hizmet olanakları için hazırlamak için fırsat sağlamaktır üniversitenin misyon, hizalanır.

A TAMUT en IEP Programı misyonuna yansıtılan TAMUT öğrenci ve öğretim için küresel, uluslararası deneyimler sağlamayı amaçlar. uluslararası öğrenciye için program yapan, akademik zorlu sunmak istiyor ve İkinci Dil (ESL) öğretim ve öğrenci destek hizmetleri gibi kaliteli İngilizce sunarak ödüllendirici eğitim deneyimler. İngilizce birincil olduğu kişisel ilgi sayesinde, bizim IEP yönetim ve öğretim işlev ve küresel toplumda başarılı olmak için gerekli kültürel adaptasyon becerileri kendi alımını kolaylaştırmak olacaktır, dil, akademik ve mesleki beceriler, gelişmekte olan katılımcı öğrencilere yardımcı olmak çalışıyoruz iletişim dili.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Texarkana
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

TAMUT International Student

A&M Welcome Student

Texas A&M University Texarkana
Address
7101 University Ave.
75503 Texarkana, Texas, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 903-223-3000