TheFilmSchool

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SİZİN CRAFT yükseltmesine

Tutkuyla hikayeler yaratmak için tahrik insanlar için, TheFilmSchool Seattle hikaye zanaat yükseltmek için gerekli araçları sağlar. Burada ödüllü eğitmenleri ve yazarlar ve film yapımcıları kendi kişisel ve otantik ses bulmasına yardım hakkında tutkulu endüstri profesyonelleri bulacaksınız. Biz bu dijital çağda, hikayeler bağlamak için en güçlü araç olduğuna inanıyoruz. Tutku web serisi, komedi ya da dram dizisi, kısa film veya özellikleri olup olmadığını Yani, TheFilmSchool bir sonraki seviyeye işinizi atmanıza yardımcı program vardır. Mezunlarımızın çoğu "hayat-değişiyor." Bizimle onların zaman çağrıda

MİSYON

TheFilmSchool film, radyo, televizyon ve üstün yeni medya aracılığıyla anlatan ilerici, profesyonel hikaye köklü kar amacı gütmeyen bir okuldur. Okul temel eğitim ve uzmanlık ile öğrenciler iş ve sanat içinde yaratıcı ortamlarda çalışmasını sağlar.

VİZYON

TheFilmSchool hikaye bir vurgu ile, film yapımı yenilikçi, yaratıcı eğitim ev sahipliği yapmaktadır. Biz talimat ve hayata getirerek, gebe ve onların hikayesi fikirlerini geliştirmek için öğrencilere güçlendirmek, rehberlik. Biz bir platform verilen güçlü hikayeler, insan durumunu kaldırabilir inanıyorum.

Neden TheFilmSchool?

"Seattle Aspiring Sinemacılar için 10 Best Şehirler biri olan" Film Industry Dergisi, Aralık 2011 TheFilmSchool size canlı hikayelerini getirmek ve işinizde sesinizi ifade için ilham kaynağı olacak zanaat verecektir. Seni değişecektir.

Sanatçıları biraraya getirerek, TheFilmSchool öğrenci ve öğretim üyeleri arasında toplumun çok ihtiyaç duyulan duygusu oluşturur. Programlarımızın boyunca öğrenciler ve eğitmenler kalıcı ilişkiler ve devam eden işbirliği ile sonuçlanan bir deneyimimi paylaşmak. Öğrenciler sınıf arkadaşları ile yazma atölyeleri oluşturmak ve fakülte ile Himaye ve danışmanlık geliştirmeye devam ediyor.

Artı kesinlikle Seattle gibi yer yoktur.

Starbucks ve Microsoft kurumsal haritada Seattle koymak çok önce, şehir sanatçılar, müzisyenler ve film yapımcıları için bir sığınak oldu. 2003 yılından bu yana, şehir 62 bağımsız filmler kente alanında ... desteğin Bu tür getirdi birçok yeni sinemacılara yapılan ve Seattle kendi filmlerini çekerken konusunda hevesli daha Homegrown yeteneklerini tuttu olsun yardımcı oldu.

-MOVIEMAKER DERGİSİ, 2007 Kış

Konumlar

Seattle

Address
The Film Center, 305 Harrison St.,
WA 98109 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri