Tallahassee Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yükseköğretimde Bir Lider

Tallahassee Community College , 1966 yılından bu yana Leon, Gadsden ve Wakulla vatandaşları için devlet, ülke ve yurtdışından gelen öğrencilerin yanı sıra yüksek kaliteli orta öğretim sonrası eğitim sunmaktadır. Sürekli olarak, ulusun en iyi yüksek okullarından biriyiz. Vizyonumuz, seçtiğiniz üniversite olarak tanınmaktır.

Sayılarla TCC

  • 37k - TCC, her yıl 37.000'den fazla kredi ve kredi dışı öğrenci kaydettiriyor
  • 24: 1 - TTK öğrenci-öğretim oranını 24'ten 1'e kadar korur
  • TCC mezunlarının% 77 - 77'si mezun olduktan sonra 4 yıllık bir kuruma transfer oldu

Eğitimde Mükemmellik

TCC'de işletme Yönetimi'nden mühendisliğe, hemşirelikten kolluk kuvvetlerine kadar çeşitli alanlar içeren 70 farklı derece ve sertifika programı sunuyoruz. Bir devlet üniversitesine geçiş için Associate of Arts (AA) derecesi, aynı zamanda lisans derecesini veya daha fazlasını sürdürmek isteyenler için birden fazla parça da sunmaktadır. Tüm seçeneklerinizi keşfedin ve hangisinin sizin için uygun olduğunu görmek için danışmanınızla konuşun.

Hoşgeldiniz

TCC, çeşitli öğrenci birimi temsil eder ve öğrencilerimizin akademik, liderlik, sanat ve daha fazlasına dahil olma yoluyla büyümesini ve başarısını onaylar. Her yaş grubundan öğrencileri ağırlıyoruz ve onlara kendilerini ve topluluklarını güçlendirme fırsatı sunuyoruz.

Nerede olduğunu toplantı

Ana kampüsten ülkemize özgü enstitülerden uydu merkezlerimize kadar üç ilçemizde bulunan yedi konumumuzun her birinde topluluğumuza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Ev, iş ve her yerde birbirine yakın bir konum bulunur.

Yaşamak ve Öğrenmek İçin İdeal Bir Yeri

Her sömestredeki binlerce öğrenci, Tallahassee'i eğitim seyahatindeki bir sonraki adım olarak seçmektedir. Ülkedeki en iyi yüksekokul kolejlerinden biri olan TCC'ye ve iki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan Florida Devlet Üniversitesi ve Florida A

Konumlar

Tallahassee

Address
444 Appleyard Drive
Tallahassee, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin