The Film Connection

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

FİLM BAĞLANTISI

Amerika'da neredeyse her kentte yerleri ile, Film Bağlantı Film School yaşadığınız yere yakın bir profesyonel sinemacı olarak sizi yetiştirmek için benzersiz bir konumda. Biz yerel rehber olur profesyonel bir sinemacı tarafından bire-bir eğitim için gerçek bir film yapım şirketi bir çırak (extern) olarak yerleştirir. Sadece siz değil yönetmenlik, sinematografi, düzenleme ve daha teknik yönlerini öğreneceksiniz, ama aynı zamanda değerli on-the-iş deneyimi, yanı sıra sahip çok gerekli olan bağlantıları içeriden erişmek ve yapmak için fırsat elde edersiniz filmde, başarılı bir kariyer.

Film endüstrisi adayları onlar iş girmeye gerek eğitim, deneyim ve bağlantılarını kazanmak hevesli, yeni yardımcı olmak için: Film bağlantısı, biz bir birincil amacı var. Size becerileri öğretmek için sadece gelmedik: Biz size kariyer başlatmak yardımcı olmak için buradayız. Biz başarı için çalışıyoruz.

Bir film Bağlantı öğrencisi olmak önce deneyime ihtiyaç mı? Hayır, yok. Öğrencilerimizin bir kısmı önceki film deneyimi; diğerleri yok. Bir acemi veya film işinde bir usta olsanız Bizim müfredat, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterince esnektir. bir sonraki seviyeye yeteneklerinizi almak yardımcı olurken Biz kapı senin ayak olsun.

GİZLİ BİLEŞİMİ: MENTORLUK Bizim sırrı nedir? diğer film okulları tarafından hakkında çok fazla konuştuk değil rağmen, aslında hiç bir sır değil. Gizli rehberlik olduğunu.

Neredeyse film işinde her başarılı profesyonel, ne olursa olsun eğitim ya da deneyim boyunca onlara yardım etmek en azından bir akıl hocası işaret edebilir. Mentorluk sürece kendi etrafında olmuştur sanayi gibi film endüstrisinin önemli bir parçası olmuştur, ve film okulları var olmadan önce, o film endüstrisinin içine almak için tek yol oldu. Bugün bile, halatlar öğrenmek veya gerçek bir çalışma filmi profesyonel ile bire-bir çalışma daha filmde kurulan almak iyi bir yol yoktur. Sınıf talimat bazı becerileri öğretmek olabilir, ama aslında sanayi sizi bağlanamaz. Bir mentor, ancak, kutu. Film Connection, usta-çırak (extern) yöntemi bizim bütün program kaya olmasının nedeni budur. Nasıl çalışır rehberlik nedir? Bir yapımcı olmaya arıyorsanız, biz bir-bir öğrenmek için bir yapımcı ile eşleştirmek. Bir yönetmen olmak istiyorsanız, biz tecrübeli bir yönetmen ile eşleştirmek. Bir senarist olmak istiyorsanız, başarılı bir senarist ile eşleştirmek. Fikir olsun: Programımızda, sen danışmanlık ve başarıyla filmde yapıyor olmak istiyorum iş yapıyor birileri tarafından öğretti. Burada amaç basit: Gerçek bir yapım şirketi bir mentor ile çırak (extern) olarak sizi koyarak, biz sektöründe ne zaman bir iş bulmak için gereken eğitim, iş tecrübesi ve bağlantıları almak için etkinleştirmek mezun.

GÜVENLİK NET Bizim eğitim yaklaşımı olarak etkili olarak, biz bu işin içinde, hiçbir şey emin bir şey olduğunu biliyorum. Öğrencilerimizin birçoğu kısa sürede (hatta önce) mezun olarak işe almak olsa da, mezun olduğunda iş sizi bekliyor olacak hiçbir garantisi yoktur. İhtiyacınız olduğunda size yerinde zaten bir güvenlik ağı-bir destek ağına ihtiyacımız var. Film Bağlantı hiçbiri ikinci bir iş yerleştirme programı kurmuş nedeni budur.

Basitçe zaman programı mezun ise, size akıl hocası ya da eğitim sırasında yaptığınız bir bağlantı tarafından işe alınmış değil, koyun, biz size iş bulmanıza yardımcı olacak. Biz ileriye en iyi ayak koymak için gereken araçları ile donatmak, biz bulabilirsiniz her filmin iş açılması için bağlantı ağımız düşürmekten ve biz onlar için başvuruda yardımcı olur. Eğer mezun tam bir yıl kadar sonra bunu gerekiyorsa, bu güvenlik ağı yer alıyor.

Neden hepimiz bunu yapıyorsun? Basit: Film Connection, hedefimiz, para almak bazı becerileri öğretmek ve gevşek çevirmek için değil. Amacımız yerden senin film kariyerine olsun yardımcı olmaktır. biz sizin için ekstra mil gitmek nedeni budur.

EKONOMİK EĞİTİM TAAHHÜDÜMÜZ Filmin okulları ders yukarı 50.000 $ veya daha fazla şarj etmek için alışılmadık bir durum değil ve daha değilse bizim bir-bir usta-çırak (extern) yaklaşımı kolayca en az o kadar değerlidir. Ama film Connection, biz mezun olduğunda borç felce uğratan miktarda yük değildir bu yüzden aşağı maliyetleri tutmaya kararlıyız. biz 9800 $ bizim programlarının maliyeti sınırlamak yüzden (kitap, malzeme, yazılım ve dahil). aslında mezun olduktan sonra yıllarca öğrenci kredileri ödemek zorunda kalmadan okula gitmek ve kariyer ile almak gelemez yüzden bizim okul düşük tutmak.

FİLM BAĞLANTISI ONAYLAMAKTADIR endüstri profesyonelleri

Konumlar

Marina del Rey

Address
Marina del Rey, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri