The Seattle Colleges

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz! Büyük bir üniversitede kitleler kaybolmak yok. Seattle Central adresinden çaylak ve ikinci sınıf dersleri almak ve başarılı olmak istiyorum adanmış eğitmenleri ile küçük sınıf boyutları tadını çıkarın. Amacınız lisans programına bir ön lisans ve transfer elde etmek olsun, bir beceri tabanlı sertifika kazanmak, ya da sadece bir kaç dersleri almak, Seattle Central sizin için tasarlanmış bir programı vardır. Neredeyse öğrencilerimizin yarısı geliştirmek ya da iş becerilerini geliştirmek onların ön lisans aldıktan sonra dört yıllık okula transfer ve üçüncü fazla. Seattle Central College yaklaşık 50 yıldır yaşamını dönüştüren edilmiştir. Biz 1966 yılından bu yana 500.000 'den fazla öğrenciye hizmet veren, Seattle'ın ilk topluluk üniversite olmaktan gurur duyuyoruz. Capitol Hill'de Bizim ana kampüs şehrin çekirdeğinde tek devlet üniversitesidir. Biz kolayca toplu taşıma araçları ile ulaşılır ve yeni bir hafif raylı istasyonu yakında Washington Üniversitesi de dahil olmak üzere kentin diğer bölgelerine kampüse bağlanacaktır. Bizim kentsel konumu, alışveriş, yemek ve eğlence için sayısız seçenek sunuyor. Biz de iki yakın yerlerde sınıfları sunuyoruz. Merkez İlçesi Ahşap Teknolojisi Merkezi, 1936 yılından bu yana Ağaç eğitim olmuştur. Ballard çalışan Kıyıda Seattle Denizcilik Akademisi öğrencileri denizcilik sektöründe çalışmak için eğitiyor. Seattle Central iddialı, yüksek ulaşmak öğrenciler için seçtikleri bir topluluk koleji olarak New York Times tarafından kabul edilmiştir. üniversite öğrencilerinin kariyer hedeflerini ve mutfak sanatları, giyim tasarım, bilişim teknolojileri, denizcilik, sağlık, sosyal ve insan hizmetleri işverenlerin taleplerine hizmet, birkaç lisans dereceleri, 31 ön lisans ve çalışmanın 28 programlarında 45 sertifikaları sunmaktadır. Tüm programlar son endüstri eğilimleri ile güncel kalmak eğitmenlerden eğitim hands-on, gerçek dünyayı sağlar. yaş 16 ila 80 dinamik ve farklı bir topluluk oluşturan Seattle Central mesafeden öğrenciler. 50'den fazla ülke kampüste temsil edilmektedir. Ne olursa olsun eğitim hedefleri, Seattle Central yardımcı olabilir. birçok kolej aksine, biz bir açık kabul politikası var. Üniversitede başarılı olmak istiyorsanız, sizin için bir yer var. www.seattlecentral.edu/tour ziyaret edin veya 206.934.3898 diyoruz.

Seattle Kolejler küresel bir toplumun iyi hazırlanmış üye olmak öğrencilerimizi eğitmek olacaktır.

Akreditasyon: Seattle Kolejler * Kolejler ve Üniversiteler Kuzeybatı Komisyonu tarafından 1967 yılında kurulmuş ve akredite iki yıllık kamu kurumlarıdır, Yükseköğretim Akreditasyon Konseyi ve Amerika Birleşik Devletleri Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir kurumsal akreditasyon kurumudur. Her üniversite ayrı akredite edilmiştir; Seattle Meslek Enstitüsü Seattle Central ile ortaklaşa akredite edilmiştir. (NWCCU, 8060 165 Avenue NE, Suite 100, Redmond, 98052 WA)

Mekanlar: Yılda 51.000'den fazla öğrenci Seattle şehir sınırları içinde yer alan bütün bunlar bizim üç kolej, bir katılırlar. Seattle Central College Capitol Hill'de, şehir Seattle kolay erişim ile bir kentsel çevre üzerinde yer alır; Kuzey Seattle Koleji beş mil kuzeyinde bir semtte şehir merkezinin olduğu; ve Güney Seattle Koleji sekiz mil güneybatısında Seattle mahalle şehir manzaralı 87 dönümlük şehir merkezine sahiptir.

Yakın 3000 uluslararası öğrenciler kolej her yıl katılmaktadır. Her üniversite, birçok akademik dalda hazırlanmak için yoğun İngilizce programları yanı sıra üniversite transferi dereceleri sunmaktadır. Her üniversite de 1-7 çeyrek arasında değişir ve sertifika veya diplomalarını sunmak Profesyonel Teknik programlar benzersiz bir grup sunuyor. Uygulamalı Bilimler derece Üç Lisans Orta ve Güney sunulmaktadır.

Seattle Kolejleri onların lisans derecesi başlatmak için tercih Uluslararası öğrenciler gibi Washington Üniversitesi, Seattle Üniversitesi, Arizona Devlet Üniversitesi, Texas A & M, birkaç University of California kurumları ve diğerleri gibi prestijli üniversitelere mükemmel transferi anlaşmaları bulacaksınız.

Öğrenci Hizmetleri danışmanlık ve akademisyen ders için danışmanlık, konut desteği, etkinlikler ve öğrenci liderlik fırsatları arasında değişen öğrenciler için birçok destek hizmetleri sunuyoruz.

program seçenekleri Aşağıdaki eğitim programları Uluslararası Öğrenciler için kullanılabilir:

Yoğun İngilizce

Öğrenciler başında orta veya ileri düzeyde genel İngilizce kurslarına kayıt.

Üniversite Köprüsü

Öğrenciler okul / üniversite düzeyindeki çalışmalara hazırlanmak için akademik becerilerini geliştirmek ve bir veya daha fazla üniversite düzeyinde kurslara kayıt olabilirler.

kolej Transfer

Öğrenciler Seattle Colleges'te Arts (AA) ya da Bilim (AS) derecesi Önlisans iki yıllık Önlisans kayıt. Bu derece bir üniversitede ilk iki yıl eşdeğerdir. Amerika Birleşik Devletleri etrafında dört yıllık fakültelere yüzlerce ve üniversitelere Ön lisans transferleri. Öğrenciler daha düşük eğitim ve çoğu dört yıllık kolejlerde daha küçük sınıflar tadını çıkarın.

Profesyonel Teknik Programlar

Mesleki ve teknik alanlarda 135'den fazla lisans ve sertifika programları arasından seçim yapabilirsiniz. Programlar bir ila yedi yönden uzunluğu değişir.

Lise Bitirme

Öğrenciler lise diplomasını ve aynı zamanda onların ön lisans kazanabilirsiniz.

Yaz Dönemi

Öğrenciler Yaz döneminde üniversite ve İngilizce programları bir dizi seçebilirsiniz.

Maliyet / Başvuru / Konut Başvuru Ücreti: USD $ 50

Uluslararası öğrenciler sürece bir göçmen olmayan vize (F, M, J, L, A, vb) Amerika Birleşik Devletleri'nde olduğu gibi eğitim amaçlı yurt dışı yerleşiklerin olarak kabul edilir. üniversite düzeyinde programlar veya dörtte biri (yaklaşık 3 ay) için Yoğun ESL çalışmada bir öğrenci için tahmini giderler aşağıda verilmiştir. maliyetleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir.

- Yoğun İngilizce Üniversite düzeyinde

Tam Zamanlı Öğretim $ 2,700.00 ABD $ 3,079.00 ABD

Üniversite Ücretleri (Ortalama) - Değişken 100,00 $ ABD 100,00 $ ABD

Sağlık Sigortası (zorunlu) 398,37 $ ABD 398,37 $ ABD

Kitaplar 300,00 $ ABD 300,00 $ ABD.

Geçim harcamaları $ 2,550.00 ABD $ 2,550.00 ABD

Otobüs kartı 150,00 $ ABD 150,00 $ ABD

Toplam TAHMİNİ giderler: çeyrek başına $ 6,198.37 ABD çeyrek başına $ 6,577.37 ABD

  • Yaz 2015 Sağlık Sigortası ücreti: US $ 242,10. Yaşam giderleri öğrencilerin paralarını yönetmek nasıl bağlı olarak değişecektir.

Başvuru Süreci

Bizim kolej her biri kendi web sitesinde uygulamak için adımları listeler. Öğrenciler katılmak için hangi üniversite karar verdikten sonra, onlar üniversite tarafından belirtilen adımları takip etmelidir. kabul kriterleri tüm kolejlerde aynıdır.

Konut

Her üniversite, uygun konut bulma uluslararası öğrencilere yardım sağlar. Bu yardımla ilgili ayrıntılar için her üniversite web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri

Her üniversite varış tanışma, kampüs ve toplum yönelimi, konut, sosyal aktiviteler ve diğer birçok hizmetleri ile öğrencilere yardımcı olmak için bir Uluslararası Öğrenci Hizmetleri ofisi vardır.

Çeyrek / Yarıyıl

ABD'de bazı kurumlar Dönem esasına (genellikle bir yıl içinde 2 dönem, dönem başına 4-5 ay) ya da çeyrek bazında çalışmaktadır. ABD West Coast birçok kurumun tipik 11-12 hafta çeyrek sistemi üzerinde bulunmaktadır. çeyrek sistemde kurumlar için, normal bir yıl içinde 3/4 vardır (Güz, Kış, Bahar) ve öğrenciler de yaz çeyrek katılmak isteyen olabilir. Seattle Kolejler çeyrek sistemi kullanmak

4 yıllık Yüksek Okullar ve Üniversiteler transfer Seçenekleri Amerika Birleşik Devletleri boyunca birçok farklı kolejler ve üniversiteler Seattle Kolejler transferi Uluslararası öğrenciler. Bizim kolejler dört yıllık kolej ve üniversitelerin bir dizi yazılı sözleşmeler iki tür kurduk:

Uluslararası Aktarım Kabul Garanti Doğrudan Aktarım Anlaşmaları

Ayrıca, uluslararası öğrenciler ABD'de yüksek öğrenim diğer kurumların yüzlerce kabul edilmiştir.

70-80 kolej ve üniversitelerin temsilcileri bizim kampüslerinde yılda iki kez düzenlenen Uluslararası Öğrenci Transferi fuarlarına katılacağını.

Uluslararası Transferi Kabul Garanti ve Yol Ortaklıklar

Seattle Kolejler ülkenin en tanınmış kolej ve üniversite de dahil olmak üzere birçok ortak kurumlar ile Kabul Teminatlar ve Yol Ortaklıkları transfer var.

Bizim ortak kurumların birini seçebilirsiniz üniversite transfer programı için başvuruda Uluslararası öğrenci başvuranlar Lisans Derecesi, son iki yıldır aktarmak. Seattle Community Colleges birine kabul edilen adaylar bizim okullarımızın bir kabul mektubu ve seçmiş üniversiteden Aktarım Kabul Garanti † hem alacaksınız. Öğrenci şartlı teklif yerine getirmek için gerekli not ortalaması ile Seattle Colleges Ön lisansını tamamlamak zorundadır. Seattle Kolejleri Uluslararası Öğrenciler için ortalama GPA 3.4 olarak GPA gereksinimleri çoğu uluslararası öğrenciler tarafından elde edilebilir. Öğrenciler, öğrenci vizesi, akademik hedefleri ve kariyer yollarını açıklamak ve elde etmek için Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği ya da Konsolosluğundan bu kabul mektupları gösterebilir. üniversiteler her bu mektupları alma sürecinde öğrencilere yardımcı olabilir.

- Anlaşma Türü Transferi İçin Gerekli GPA

Arizona State University, Tempe, AZ - (480) 965-7788

Garanti 2.50

California Eyalet Üniversitesi, Northridge, CA - (818) 677-3760

Garanti 2.40

California Eyalet Üniversitesi, San Marcos, California 92078 - (760) 750-4000

Garanti 2.00

Eastern Washington Üniversitesi, Cheney, WA 99004 - (509) 359-2331

Garanti 2.00

Indiana University - 46202 IN Purdue University Indianapolis, Indianapolis, - (317) 274-7000

Garanti 2.00

Montana State University, Bozeman, MT 59717 - (406) 994-72252

Garanti 2.00

San Francisco Eyalet Üniversitesi, San Francisco, CA - (415) 338-1293

Garanti 2.00

Seattle Pacific University, Seattle, WA - (206) 281-2000

Garanti 2.50

Seattle University, Seattle, WA - (206) 296-6000

Garanti 3.00

Oneonta, NY 13820 New York Eyalet Üniversitesi - (607) 436-3363

Garanti 2.50

Alaska, Fairbanks, AK Üniversitesi - (907) 474-7211

Garanti 3.00

California, Irvine, CA 92697 Üniversitesi - (949) 824-6703

patika 3.50

California, Santa Barbara, CA 93106 Üniversitesi - (805) 893-2881

patika 3.50

Nevada, Las Vegas, NV Üniversitesi - (702) 895-3011

Garanti 2.50

Washington, Seattle, WA Üniversitesi - (425) 352-5200

Garanti 3.00

Washington Tacoma, WA Üniversitesi - (253) 692-4788

Garanti 2.75

Washington State University Pullman, WA 99164 - (888) 468-6978

Garanti 2.50

Western Washington University, Bellingham, WA 98225 - (360) 650-3000

Garanti 3.00

Konumlar

Seattle

Address
1500 Harvard Avenue
98122 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri