Tompkins Cortland Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tompkins Cortland Community College , eski bir lisede bulunan küçük bir devlet üniversitesinden, Dryden, New York'taki 220 dönümlük kırsal bir kampüste bulunan Tompkins ve Cortland County topluluklarının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Kolej, New York Eyalet Üniversitesi'ndeki 30 community kolejden biridir ve hemşirelik, işletme yönetimi, ceza adaleti, kimyasal bağımlılık danışmanlığı, yeni medya, spor yönetimi, mutfak sanatları, sürdürülebilirlik dahil olmak üzere 40'tan fazla akademik programda derece ve sertifika sunmaktadır. tarım ve gıda sistemleri ve eğitim ve genel çalışmalar dahil olmak üzere liberal sanat programları. Kolej, bir topluluk koleji için mümkün olanın sınırlarını sürekli olarak genişletmesiyle bilinir: son yenilikler arasında bir restoran, organik uygulama çiftliği ve 10 dönümlük güneş enerjili kampüsü içerir.

Belki de daha da önemlisi, Kolej, akademik titizliğe olan bağlılığı ve öğrencilerin başarılı olmak için ihtiyaç duydukları topluma desteği sağlama konusundaki eşit derecede tutkulu bağlılığıyla bilinir. Bölgedeki ve ülke çapındaki binlerce mezunla, Topluluğunuz derken bunu kastediyoruz. Kolejiniz.

Konumlar

Dryden

Address
North Street,170
13053 Dryden, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Fen bilimleri önlisans
Sosyal Bilimler Ön Lisans
Uygulamalı Bilimler Önlisans