Tooele Applied Technology College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tooele Teknik Koleji (Tooele Tech), Utah Teknik Kolejler Sistemi (UTECH) sisteminin en yeni kolejidir. UTECH sistemini oluşturan sekiz kolej, eyalet içinde belirli bir coğrafi bölgeye hizmet eder. Tooele Tech, Dugway, Grantsville, Stansbury Park, Tooele ve Wendover dahil olmak üzere Tooele County'deki lise öğrencilerine, yetişkinlere ve işletmelere hizmet vermektedir.

Utah'ın bu büyük bölgesinin teknik okulu olarak Tooele Tech'in misyonu, öğrencilerine bugün Utah'ın iş piyasasında başarılı kariyerlere hazırlamak için uygulamalı eğitim ve sertifika sağlamaktır. Kolej, talep edilen işler için gerekli olan en son becerileri belirlemek ve sınıfların herkes için uygun fiyatlı ve erişilebilir olmasını sağlamak için işverenlerle yakın işbirliği içinde çalışır. Kurslar ve programlar, gerçek dünya uygulamalarında uygulamalı eğitim yoluyla bu becerilerin öğretilmesi etrafında geliştirilir. Bu programlar ve kurslar size yıl boyunca, kendi programınıza göre ve kendi hızınızda sunulur. Tooele Tech'te kazandığınız sertifikaların sizi ödüllendirici bir kariyere hazırlamaya yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Tooele Tech Kampüsü, 88 S. Tooele Blvd. Tooele City'de. Değişen ihtiyaçlara cevap vererek büyümeye devam eden Tooele Teknik Koleji, topluluğumuzun ayrılmaz ve dinamik bir parçası olmaya kararlıdır.

Konumlar

Tooele

Address
South Tooele Boulevard,88
84074 Tooele, Utah, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin