Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

İlham Verici Zihinler. Kalpleri dokunmadan.

Totino-Grace sadece bir liseden daha fazlasıdır. Totino-Grace bir öğrencinin yaşam için en iyi hazırlığıdır: ilham verici ve inanç dolu, titiz ve çekici, yaratıcı ve işbirlikçi - her öğrencinin kendine ve geleceklerine güven geliştireceği bir okul.

Totino-Grace'in Yönetim Kurulu, idaresi, öğretmenleri ve personeli, öğrencilerin gelecekteki hazırlıklarını ve başarılarını desteklemeye kendini adamış yetenekli ve şefkatlidir. Her gün çocuklar adına çalışmaktan onur duyuyoruz ve bu sorumluluğu ciddiye alıyoruz.

119621_TG2.jpeg

Üstün eğitim sağlarken, Totino-Grace fakültesi ve personeli, Katolik Kilisesi'nin inançlarını ve öğretilerini inançla ve tutarlı bir şekilde onaylar ve destekler. Her öğrencimize özen gösteriyoruz ve model haysiyetimizle saygı duyuyoruz, birbirimize ve Kilise öğretilerine saygı duyuyoruz.

Totino-Grace Katolik, Lasallian mirası, öğrencilere sıkı akademik araştırmalar sağlayan, daha az şanslı olanları ilgilendiren bir endişeyi besleyen ve en önemlisi, Tanrı ile kişisel bir ilişki kuran bir yaşam tarzı sunar. Totino-Grace öğrencileri, öğrencilerin kendi kişisel başarılarını elde etme arayışlarını geliştirmelerine yardımcı olan bir okul topluluğunun bir parçasıdır.

Özel çalışanlarımıza, çalışkan öğrencilerimize ve hayırseverlerimize minnettarız ve öğrencilerinin lise yolculuğu sırasında velilerle ve velilerle partnerlik yapmaktan gurur duyuyoruz.

119631_TG7.jpeg

Misyon, Vizyon, Değerler

Görev beyanı

Totino-Grace, Lasallian geleneğinde bir Başpiskoposluk ortak Katolik lisesidir. Akademik, ekonomik ve kültürel açıdan farklı bir öğrenci kitlesini memnuniyetle karşılıyoruz, tüm programlarda eşitlik ve mükemmellik için çalışıyoruz. Misyonumuzun temel unsurlarını öğrenme, inanç, topluluk ve hizmet olarak kabul ederek, karşılıklı saygıya, öz disipline ve dünya toplumundaki sorumluluğumuzu kabul etmeye öncelik veren güvenli bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.

119619_TG3.jpeg

Vizyon Bildirisi

Totino-Grace, akademik titizlik ve alaka düzeyi ile tanınan yenilikçi, canlı bir Katolik Lasallian lisesidir. Öğrenci-öğretmen ilişkilerini zenginleştirmek ve dinamik deneysel öğrenme fırsatları, tüm öğrencilere akademik, inanç ve kişisel hedeflerine ulaşmaları için ilham veriyor. Finansal istikrar ve canlılık öğrencilerimiz ve okul topluluğumuz için erişilebilirliği ve dönüştürücü başarıyı sağlar.

119618_TG5.jpeg

Temel değerler

İnanç:

 • Her öğrencinin kendine özgü, ölçülemez bir değeri vardır ve Tanrı'nın bir çocuğudur.
 • Derin ve anlamlı bir topluluk duygusuna katılmak, öğrencilere Tanrıyı tanıma, Tanrıyı sevme ve Tanrı'yı yaşama konusunda ilham verir.

Öğrenme:

 • Her öğrencinin öğrenme kapasitesi ve isteği vardır.
 • Kişiselleştirilmiş deneyimleri teşvik etmek, böylece her öğrenci kendinize değerli, ilham veren ve aidiyet duygusu verir.
 • Öğrenmeyi ateşleyen yenilikçi ve titiz öğrenme fırsatları sunmak.
 • Deneyimsel öğrenme fırsatları.
 • Öğrencileri, gerçek problemleri çözmeye odaklanan işbirlikçi ve yaratıcı deneyimlerle meşgul etmek.
 • Verilere ve en iyi uygulamalara dayanan işbirlikçi personel gelişimi tasarlama.
 • Okulun kaynaklarını en üst düzeye çıkarmak ve uygun fiyatlı eğitim sağlamak.

119629_TG8.jpeg

Topluluk:

 • Güvenli, destekleyici ve misafirperver bir ortam yaratmanın önemi.
 • Çeşitlilik hem bireyi hem de toplumu zenginleştirir.
 • Her öğrenci saygıyla davranılmayı hak eder.
 • Öğretmenler ve öğrenciler arasındaki anlamlı ilişkiler, öğrencinin özgüvenini, motivasyonunu ve başarısını artırarak, tüm öğrenci gelişimini büyük ölçüde etkiler.
 • Ebeveynler ve diğer topluluk üyeleriyle ortaklık kurarak, her öğrenciye ilham veren bir okul oluşturmak için birlikte çalışırken tüm sesler duyulabilir.

Hizmet:

 • Öğrenciler başkalarına hizmet etmenin nasıl bir his olduğunu deneyimlemelidir.
 • Öğrencilere okullarında, yerel ve küresel topluluklarında aktif ve sorumlu katılımcı olmaları için bir dizi deneyim sağlanmalıdır.
 • Dinamik vatandaşlar olarak çalışmak ve yaşamak için kendine, başkalarına ve topluma karşı sorumluluk ve saygı duygusu geliştirmek.

119620_TG4.jpeg

Sormak

Sizi topluluğumuza tanıtalım; tüm çocuğu eğitmeye, akademik, sosyal ve ruhsal gelişime ilham veren bir topluluk. Özel bir kadro ve çok çeşitli ayrıcalıklı programlar, kişiselleştirilmiş deneyimler ve öğrencinizin bireysel ihtiyaçları ve ilgileri ile uyumlu titiz öğrenme fırsatları ile kutsanmış olanı.

Okul topluluğumuz hakkında değerli bilgiler için web sitemizi keşfedin.

Totino-Grace öğrencilerinin, velilerin ve mezunların bizi benzersiz kılan ve bizi İkiz Şehirler'deki diğer okul topluluklarından ayıran şeyleri paylaşmalarını paylaşmak için videolarımıza göz atın.

Yakında Totino-Grace'in öğrencileri akademide ve ötesinde başarıya nasıl yönlendirdiğini öğreneceksiniz!

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Totino-Grace High School

Totino-Grace Mühendislik Enstitüsü, öğrencilere mühendislik odaklı derslerin yanı sıra sınıfın dışında ortaya çıkan program bileşenleri yoluyla mühendislik alanına maruz ... [+]

Mühendislik EnstitüsüTotino-Grace Mühendislik EnstitüsüE3: Deneyimsel Mühendislik Eğitimi

Totino-Grace Mühendislik Enstitüsü, öğrencilere mühendislik odaklı derslerin yanı sıra sınıfın dışında ortaya çıkan program bileşenleri yoluyla mühendislik alanına maruz kalmanın yanı sıra mühendislik içeren dersleri içeren titiz bir müfredatla da ilgi ve meydan okuyacak.

Enstitü BileşenleriKolej Hazırlık Programı, Matematik ve Fen konularına vurgu yapar ve ayrıca eleştirel düşünme, kamu konuşma ve işbirliğine dayalı proje tabanlı öğrenme becerilerini içerir.Zorunlu Dersler Matematik ve Fen Bilimleri ile Mühendislik'e özgü derslerin üç yarıyılının yanı sıra.Seminerler ve Zenginleştirme Dersler, alan gezileri ve sınıf dışındaki sunumlar dahil olmak üzere etkinlikler.Mühendislik kariyerinde profesyonellerle mentorluk fırsatları.Staj / Saha Deneyimi, Mühendisliğin çeşitli alanlarında önemli bir ilk elden deneyim sağlar.STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) fırsatları etrafında Eş-Müfredat Aktivite merkezi.Öğrencinin Enstitü içindeki tecrübesini arttıran Bitirme Projesi.Yenilikçi uluslararası Mühendislik bağlantıları ile Global Perspektif.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fridley
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku