TrainUp

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

TrainUp.com'a Hoş Geldiniz

TrainUp.com, Jeremy Tillman tarafından 2004 yılında kuruldu; Eğitim almış 50.000'den fazla şirketle birlikte TrainUp.com, web'in en büyük eğitim pazarını oluşturuyor ve Yeni Ufuklar Bilgisayar Öğrenme Merkezleri, Global Bilgi, SkillPath, Öğrenme Ağacı, Lorman Eğitimi, Skillsoft ve daha birçok yüzlerce endüstri lider tedarikçisi ile ortaklık kurdu . TrainUp.com'un eğitim ağı, 300.000'den fazla eğitmen yönlendirmeli eğitim etkinliği ve 20.000 çevrimiçi kurs ve video içermektedir.

Diğer popüler online pazarlarda olduğu gibi, TrainUp.com da zamandan tasarruf sağlar ve geleneksel eğitim arama yöntemlerine kıyasla daha iyi kalite sonuçları sağlar. TrainUp, neredeyse tüm servet 500 de dahil olmak üzere 50.000'in üzerinde şirketteki bireyler için eğitmen tarafından yönetilen, çevrimiçi veya yerinde eğitim düzenlemeye yardımcı oldu.

TrainUp ayrıca özel öğrenme, performans ve yetenek yönetimi çözümleri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. TrainUp, çok sayıda büyük ve bilinen şirketler için kurumsal çapta girişimler oluşturmak, izlemek, yönetmek ve değerlendirmek için özel teknoloji ve eğitim çözümleri geliştirdi.

TrainUp

Misyonumuz

Misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini aşan, çözüm odaklı öğrenme ve geliştirme fırsatları ile teknoloji sunmak ve sunmaktır.

Değerlerimiz

TrainUp.com'da bir ilk kültür ailesi var. Dürüstlükle iş yaparız ve her zaman yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmaya çalışırız.

Eğitim Pazarı

Eğitim arayanları açık pazar ortamında eğitim fırsatlarına bağlar ve niş sağlayıcıların en büyük eğitim ortaklarımız arasında dahi öne çıkmasını sağlar. Mevcut en iyi sağlayıcıları, içeriği ve çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Konumlar

McKinney

Address
Mckinney, Texas
McKinney, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri