Resmi açıklamayı okuyun

Biz Eğitimcileriz

İyi bir yazılım geliştiricisi olmak sizi gelişmeyi öğretmeye hazırlamaz. Turing personeli, bilgisayar programlama deneyimini yıllarca sınıf eğitimi ile harmanlar. Hiçbir ekip, uzmanlık derinliğini ve yerdeki öğretim deneyimini eşleştiremez.

Bizim takım

 • 70 yılı aşkın toplu sınıf deneyimi ile eğitim pedagojisinde yetenekli.
 • Hem Hungry Academy hem de g School'un yaratılmasından elde edilen dersler üzerine kuruludur.
 • LivingSocial, Boeing, Accenture ve Sony PlayStation gibi üst teknoloji şirketlerinde profesyonel gelişim ekipleri eğitir.
 • Topluluğa katkıda bulunur, RubyConf, RailsConf, JSConf ve onlarca daha küçük konferans düzenlemeye yardımcı olur ve onlara yardımcı olur.
 • Akademik geçmişe, mesleki geçmişi, yaş, ırk, cinsiyet, cinsiyet kimliği veya cinsel yönelimine bakılmaksızın programımızı davetkar ve erişilebilir hale getirmeyi taahhüt eder.

60851_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference1.png

Başarılı Olmanız Gereken Her Şey

Öğrencilerimizin geliştirdiği uzmanlık derinliğine başka hiçbir yazılım geliştirme programı yaklaşmaz. Basit Rails uygulamalarının ötesinde, öğrencilerimiz Test Odaklı Geliştirme'yi, API'ları oluşturup tüketmekte, uygulamaları koordine etmek için sistemleri uyguluyor ve güçlü Nesneye Dayalı tasarımı anlıyorlar.

Akademik müfredatımız

 • Son beş yıl boyunca tam zamanlı öğretim yapılırken rafine edilmiştir.
 • Bir geliştiricinin profesyonel kalitede web uygulamaları oluşturmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir.
 • Kodun arkasındaki ilkeleri öğretir.
 • Açık kaynak olarak yayınlanıyor ve duvarlarımızın ötesinde topluma faydalı oluyor

60848_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference.png

Profesyonel Geliştiricileri Eğitiyoruz

Yedi aylık eğitim programımız, kariyer için yüksek yetenekli bireyleri yazılım geliştiricileri olarak hazırlamak için özenle hazırlanmıştır. Programımızda başarılı ol ve sadece bir stajyer olmayacaksın, değerli olacaksın.

Programlarımızdan mezun olanlar

 • Sürekli olarak diğer geliştirici eğitim programlarından mezun olanlardan daha iyi performans elde edin.
 • Genellikle $ 65K - $ 115K aralığında bir maaş ile tam zamanlı bir yazılım geliştirici iş var.
 • Denver / Boulder, SF, NYC, Chicago, Atlanta, DC, Portland, Dallas, uluslararası ve uzaktaki gibi en çok tercih edilen yerlerde istihdam edin.
 • CaptainU, Trelora, Pivotal Labs, thoughtbot, LivingSocial, Mondo Robot, EverFi, iTridge, TurboVote, Hızlı Sol, Milli Park Servisi, TableXI ve Techstars gibi şirketlerde işe alınıyorlar.

Turing School , Sonuçlar Dürüstlük Konseyi'nin kurucu üyesidir..

60850_Screenshot-2017-11-16TheTuringDifference2.png

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Turing School of Software and Design

Nesne yönelimli programlama ve veri yapılarının temellerinden, Sinatra ve Ruby on Rails'deki veritabanı destekli web uygulamalarını oluşturmaya kadar, Back-End Mühend ... [+]

Nesne yönelimli programlama ve veri yapılarının temellerinden, Sinatra ve Ruby on Rails'deki veritabanı destekli web uygulamalarını oluşturmaya kadar, Back-End Mühendislik programımız, yazılım geliştirmede kariyerinizi başlatmak için temel becerileri sağlar.

Yedi aylık program şunları içerir:

Ruby ile Nesneye Yönelik ProgramlamaRuby ile Web UygulamalarıProfesyonel Raylar UygulamalarıJavaScript ile İstemci Tarafı GeliştirmeRuby ile Nesneye Yönelik Programlamagenel bakış

Modül 1'de öğrenciler, Nesne Tabanlı programlama kullanarak problemlerin nasıl çözüleceğini öğrenirler. Bunu yapmak için, Ruby programlama dilini kullanarak veri yapıları oluşturur ve komut satırı uygulamaları oluştururlar. Bu modülün sonunda öğrenciler karmaşık bir problemi çözebilmeli, çözmek için bir algoritma oluşturmalı ve uygulamalarını test etmek için rahat hissetmelidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Denver
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Turing School of Software and Design

... [+]

Genel bakış Veri Yapıları ve Algoritmalar Genel bakış node.js [-]
Amerika Birleşik Devletleri Denver
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku