Umpqua Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güzel Kuzey Umpqua Nehri Vadisi'nde yer alan Umpqua Community College ( UCC ), yüksek öğrenim için bölgesel merkezdir. Kolejimiz Oregon'daki en güzel kampüslerden birine, huzurlu bir atmosfere ve yıl boyunca eğlence aktivitelerine sahiptir.

Umpqua Community College , Oregon, Douglas County'de hayat değiştiren eğitim vermektedir. Bu, kurum kurulduğunda toplumun umutlarını yerine getirerek nesillerin yaşamlarını zenginleştirdi. Bugün, Umpqua Community College , her yaştan öğrencinin kendileri ve toplulukları için yeni gelecekler yarattığı etkileşimli, dinamik bir kampüstür.

Umpqua Community College , yaşamları dönüştürür ve toplulukları zenginleştirir.

Umpqua Community College , ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bağımsız, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Kuzeybatı Kolejler ve Üniversiteler Komisyonu (NWCCU) aracılığıyla kurumsal akreditasyonu sürdürmektedir. NWCCU akreditasyonu, üniversitenin performans, bütünlük ve kalite standartlarını karşıladığını veya aştığını gösterir ve Umpqua Community College kalite güvencesi ve kurumsal iyileştirmeye gönüllü ve vicdani bağlılığını temsil eder.

Kolejimiz, Kolej'in yaşamları dönüştürme ve toplulukları zenginleştirme misyonunu ne kadar etkili bir şekilde gerçekleştirdiğini işbirliği içinde incelemeye kararlıdır. Kolej, sürekli iyileştirmeyi sağlamak için planlama, kaynak tahsisi ve değerlendirmeyi hizalayan, sürekli, yinelemeli bir kurumsal etkinlik modelini kullanır.

Konumlar

Roseburg

Address
Umpqua College Road,1140
97470 Roseburg, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: