University of California, Irvine - Summer Session

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nihai üniversite deneyimi size akademisyenler ve araştırma alanında mükemmelliği ile dünya çapında tanınan California, Irvine Üniversitesi bu yaz, bekliyor. Bizim yıllık US News & World Report göre, ülkenin en iyi kamu üniversiteleri arasında ise 9. sıralamasında, akademik itibar kalibreli bir kanıtıdır. UC Irvine, küçük bir üniversite samimi hissediyorum, ve eşsiz Güney Kaliforniya konumu inanılmaz lütuf ile büyük, dinamik araştırma üniversitesi güçlü birleştirir.

uci01

12.000 'den fazla öğrenci yaz aylarında UCI eğitim. Bu farklı öğrenci nüfusunun bir parçası olmak için bize katılın!

  • Para dergisi en fazla değeri, ülkedeki 3 en iyi devlet üniversitesi ve plaj sevenler için 1. üniversiteye teslim ülkenin dört yıllık kolej ve üniversiteler arasında UCI 13. sıraya
  • US News & World Report tarafından ülkenin en iyi kamu üniversiteleri arasında 9.
  • İşletme Paul Merage Okulu US News and World Report, Business Week ve Financial Times tarafından en iyi işletme okulları arasında yer almaktadır
  • Alt ve orta gelirli öğrenciler için üniversiteye erişim New York Times ölçü 179 okul arasından 1.
  • 3 UC Irvine araştırmacılar Nobel ödülü verildi
  • Irvine UCI 10 yıl üst üste incelenmesi Öğrenci Federal Bürosu için Amerika'daki en güvenli büyük şehir ABD genelinde gelen ve 87 üzerinde ülke temsil edilmektedir olduğunu

Farklı ve güzel Irvine içinde Ufuklar genişletin

Southern California hepsi birbirine kısa mesafeler içinde inanılmaz sanat, kültür ve macera ile önemli bir turizm merkezi. Öğrencilerin nispeten hızlı Kaliforniya veya ABD içinde seyahat böylece Irvine iç havaalanı ve trenler vardır.

UCI yaşıyoruz

Arroyo Vista Konut sınıfları ve Üniver-Town Center için kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

kampüste yaşayan, bizim çok kültürlü toplumun bir parçası olacak ve karşılamak çalışma ve diğer öğrencilerle birlikte dostluklar gelişecektir. Kampüs konut kayıtlı tüm yurt içi ve yurt Yaz Dönemi öğrenciler için kullanılabilir.

uci02

Hoşgeldin Hafta Sonu - Geliş ve Yönlendirme

İlk geldiğiniz zaman, Yaz Dönemi personel havaalanında selamlıyorum ve yurtlarda götürecektir. Onlar, check-in pick-up tuşları ve yerleşmek yardımcı olacaktır. Size yeni housemates karşılamak ve bizim grup akşam önce dinlenmek için biraz zaman var olacaktır.

İlk Pazar günü, biz zorunlu yönelimi tutun. Akademik beklenti ve kaynaklar, göç, güvenlik, ve Amerikan kültürü hakkında bilgi. Ayrıca uluslararası öğrenciler, program rehberlere, ve tüm personelin karşılamak için alırsınız. sınıflar nerede olduğunu görmek ve birçok geziler ve etkinlikler hakkında bilgi edinin.

Konumlar

Irvine

University of California Irvine

Address
UCI Summer Session
P.O. Box 6050

92616-6050 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 949-824-5011