Resmi açıklamayı okuyun

programlar

Yoğun İngilizce:

6 seviyeleri ile bir yıllık program. Sınıflar (bir saat ve öğle yemeği için 10 dakika) 02:50 sabah 9:00 dan Pazartesi-Cuma karşılamak Günde beş sınıfları (dilbilgisi, okuma, yazma, konuşma, dinleme ve ve diğerleri). Her seviye 7 haftadır. Amerikan aileleri ile Homestays sınırlı olarak mevcuttur. Mevcut Öğrenci vizesi danışmanlığı.

TOEFL Hazırlık Sınıfı:

TOEFL dilbilgisi, okuma, dinleme ve test alma becerileri. Mevcut dışı sınıf 4+ öğrencilerin sınıf için kayıt eğer.

Okulumuz

Güzel İmkanlar: ULI Cityplex Towers yer almaktadır (orta kule, 14 kat). Samimi ve deneyimli öğretmenler: Tam zamanlı öğretmenlerin İkinci Dil (TESL) Olarak İngilizce Öğretimi alanında yüksek lisans var. Düzenli konferanslar sınıf öğretmenleri her oturum ile yapılmaktadır. Tüm öğretmenler, öğrenci danışma için kullanılabilir haftalık çalışma saatleri var. Ekstra İngilizce Uygulama: Bazı öğle dönemlerde Amerikalı öğrencilerle birlikte Eğitmenler, saha gezileri, konuşmaları (ilkbahar ve sonbahar sadece). Hıristiyan Okulu: Yoğun İngilizce Programı şapel (dinleme becerileri ile yardımcı olur) haftada bir vardır. Yeşil ülkenin kalbinde güvenli, güzel, huzurlu ve küçük bir şehir olduğunu Tulsa: Tulsa, ABD Oklahoma'da bulunan. Düşük fiyatlar: En yoğun İngilizce programları daha düşük bir maliyetle yüksek kaliteli bir program. Küçük Sınıflar: Yoğun sınıflar 15 veya daha az öğrenci var.

ULI Misyonu

Üniversite Dil Enstitüsü ABD'nin kültür, gümrük daldırma ve dil ile iletişimsel ve bütüncül bir yaklaşım kullanarak yoğun bir İngilizce okuludur. Amacımız akademik, iş peşinde ve kişisel hedefleri başarılı olmak için öğrencileri hazırlamak için İngilizce gerekli araçları sağlamaktır. Bizim programının ayrılmaz bir parçası, bizim öğrenciler için öğrenme için elverişli, güvenli, sevgi dolu bir ortam sağlamaktır. Biz bir Hıristiyan kurum olarak, uluslararası ilişkiler üzerinde etkisi yapabilir ve barış ve anlayış nedenini ilerletmek için bir fırsat var, inanıyorum. Biz profesyonel sağlamak, öğrencilerin farklı hedefleri ve öğrenme stilleri bu görünümü ile Öğretmen / öğrenci ve öğrenci / öğrenci etkileşimini vurgulayan kaliteli öğretim.

Hedefleri

Akademik bir ortamda gerekli olan dil becerileri ile mezunları üretmek. Üniversite ve yüksek okul kabul testleri kabul edilebilir standartlara ulaşmak sağlamaktır. Kendi kişisel ve profesyonel hedeflerine karşılayan iletişim yeterlilik seviyesine ulaşmak sağlamaktır eklektik bir yaklaşım kullanarak kaliteli eğitimi sağlamak için. Ne olursa olsun etnik, milliyet, cinsiyet veya din tüm öğrenciler için anlayış ve kabul ortamı oluşturmak için.

Akreditasyon

Üniversite Dil Enstitüsü, Ağustos 2018 ile Ağustos 2013 dönemi için İngilizce Dili Program Akreditasyonu Komisyonu tarafından akredite ve İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartları'nı uygulamayı kabul eder almaktadır. CEA ABD'de İngilizce dil programları ve kuruluşlar için ulusal bir akreditasyon kurumu gibi Eğitim ABD Dışişleri tarafından tanınan

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University Language Institute

Üniversite Dil Enstitüsü Tulsa, Oklahoma, ABD'de bulunan akredite bir yoğun İngilizce programı. Öğrencilerimizin akademik, kişisel ve iş İngilizcesi hedeflerine ulaşmalar ... [+]

Yoğun İngilizce Programı BİZİM PROGRAMI

Üniversite Dil Enstitüsü Tulsa, Oklahoma, ABD'de bulunan akredite bir yoğun İngilizce programı. Öğrencilerimizin akademik, kişisel ve iş İngilizcesi hedeflerine ulaşmalarına yardımcı gelişmiş baştan İngilizce 6 seviyeleri var. Öğrenciler yıl boyunca başlayabilir ve giren öğrencilerin seviyesini belirlemek için bir yerleştirme sınavına. Öğrenciler İngilizce dil eğitimi 25 saat her hafta olmak üzere toplam, günde 5 saat, haftada 5 gün çalışma. Sınıflar, yazma, okuma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi içerir. Her düzeyin süresi her 8 hafta başlayan yeni oturumları ile 7 haftadır.

Bizi farklı kılan nedir ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tulsa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku