Resmi açıklamayı okuyun

Burada US Aviation Academy , pilotluk ve uçuş meraklıları arasında havacılık eğitimi ve öğretimi için en iyi seçeneklerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Havacılık okulumuz, başarılı pilot öğrencilere, sahip oldukları pilot lisanslarını, sertifikalarını ve puanlarını almak için gereken uzmanlık düzeyine ulaşmalarına yardımcı olan zengin havacılık bilgisiyle başarılı bir şekilde donatmıştır. Öğrencilerimizle birlikte çalışarak ve onlara sadece en üst düzey uçuş eğitimi, eğitim ve öğretim olanağı sağlayarak yıllarca yapıyoruz.

Havacılık Akademisi

US Aviation Academy , 2002 yılında kapılarımızı açtığımızdan beri mükemmeliyete bağlı kalmıştır. Biz, Federal Havacılık İdaresi'nin, ulusun en çok puan alan uçuş okulları arasında yer alan CFR Part 141 uçuş akademisini onaylamış bulunmaktayız. Kuzey Teksas'taki iki kampüs lokasyonu ile havacılık öğrencilerimiz Denton, Texas'taki Denton Municipal Airport (DTO) veya North Texas Regional Airport (GYI) 'daki Sherman, Teksas'ta uçuş eğitimini alabilirler. Her iki bölge de öğrencilerin öğrenme deneyimlerini geliştirmeleri için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Uçuş okulumuz bile, DTO konumumuzda kendi kendini muayene eden bir otoriteye sahiptir.

US Aviation Academy , uçuş okulumuzda özel bir kendini denetleme yetkisine sahip olduğu için, kılavuzumuzdaki aday pilotların uygun lisansları, derecelendirmeleri ve sertifikaları alıp almamaları konusunda son söz hakkına sahip olabiliriz. Bu durumda, öğrencilerin istedikleri lisansları, sertifikaları ve / veya derecelendirmeleri zamanında elde etmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Kariyer

Kariyer ve kar amacı gütmeyen amaçlar için sertifikalı pilot olmak isteyen kişiler için uçuş kursları sunuyoruz. Saygın havacılık akademimiz, öğrencileri spor, özel ve ticari pilot lisansları ile birlikte çok motorlu derecelendirme, cihaz değerlendirmesi, havayolu taşımacılığı ve uçuş eğitimi sertifikası için hazırlar.

Uçuş okulumuzdaki zaman, sınıf eğitimi, hava uçuş eğitimi ve yer okulu talimatlarını içerir. Terbiyeli, FAA onaylı havacılık profesyonelleri tüm bu hizmetleri yönetir, böylece öğrenciler en yüksek endüstri standartlarında bir eğitim alırlar.

ABD Havacılık'ın başlıca öncelikleri, HAVA havacılık okullarının ihtiyaç duyduğu yüksek standartları desteklemek ve öğrencilerimizin pilot olma umutlarını ve hayallerini somut bir gerçek haline getirmektir. Bizimle uçuş eğitimine başlamaya hazırsanız, bugün bize ulaşın!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

US Aviation Academy

US Aviation Academy Mesleki Mesleki Pilot Programı, kariyerinizi bir havayolu pilotu olarak başlatmanın en hızlı yoludur. Havacılıkta daha önce hiç deneyime sahip olmadan ... [+]

US Aviation Academy Mesleki Mesleki Pilot Programı, kariyerinizi bir havayolu pilotu olarak başlatmanın en hızlı yoludur. Havacılıkta daha önce hiç deneyime sahip olmadan başlayarak, yıldan kısa bir sürede, bir Enstrüman Derecelendirme ile bir Ticari Çok Motorlu pilot olabilirsiniz. Nitelikli öğrenciler sadece 7-9 ayda mezun olabilirler. FAA Bölüm 141 kurslarımız ICAO uyumludur ve çoğu ülkenin gereksinimlerini karşılar. US Aviation Academy ayrıca FAA Kendi Kendini İnceleyen Otoriteye sahiptir, yani tüm kontrol süreleri, uzman personelimiz tarafından dışarıdan denetçiler tarafından yerine getirilir. Bu eğitimin zamanını ve maliyetini azaltır. 100'den fazla uçağımız olan büyük filomuz, uçma fırsatını da artırıyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Denton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
7 - 9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Önlisans

US Aviation Academy

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak ... [+]

Tarrant County College, ABD Havacılık ile birlikte Profesyonel Pilot Programı için F-1 Vizesi sunmaktadır. Program, profesyonel bir pilot olarak kariyerinizi hızlandırmak için uçuş eğitimiyle birlikte uygulamalı bilimlerdeki 2 yıllık iş arkadaşlarınızı içerir. Bu iki yıl boyunca, FAA Commercial Single ve Multi ve Certified Flight Instructor ile uçuş eğitimini tamamlayacaksınız. Programdan mezun olduğunuzda, F-1 Visağınız, bir yıla kadar CFI olarak çalışarak, saatlerce mesai yapmak için İsteğe Bağlı Pratik Eğitim'e başvurmanızı sağlar. Bu, bir havayolu kariyerine başlamadan önce Amerika Birleşik Devletleri'nde uçuş saatleri oluşturmak için olağanüstü bir fırsattır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Denton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku