Udacity

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

Misyonumuz dünyaya, erişilebilir uygun fiyatlı, ilgi çekici ve son derece etkili yüksek öğrenim getirmektir. Biz yüksek eğitimin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz ve biz onların eğitim ve kariyerlerini ilerletmek için öğrencilerimizi güçlendirmeye çalışmaktadırlar.

İnanıyoruz

Eğitim artık bir kerelik bir olay ama bir ömür boyu bir deneyim olduğunu. Eğitim daha az pasif dinleme (hayır uzun dersler) ve yaptığını daha aktif olmalıdır. Eğitim, öğrencilerin okulda değil, hayatın içinde değil, sadece başarılı olmak için güçlendirin.

Biz gerçek dünya becerileri, uygun eğitim ve istihdam arasındaki uçurumu tarafından 21. yüzyıl için eğitim yeniliyorlar. Öğrencilerimiz yeni teknoloji, modern matematik, bilim ve eleştirel düşünme akıcı olacak. Onlar yaratıcılık ve öğrenmek düşünmek ve yapmak insanlığa becerileri evlenecek. Udacians meraklı ve nişanlı dünya vatandaşı bulunmaktadır.

Bizim Hikayemiz

Udacity Sebastian Thrun ve Peter Norvig ücretsiz, herkes için online kurs kendi "Yapay Zeka Giriş" önerdikleri bir Stanford Üniversitesi deney doğdu. 190'dan fazla ülkede 160.000 'den fazla kayıtlı öğrencisi ve çok geçmeden, Udacity doğdu. Şimdi gerçek dünya becerileri, uygun eğitim ve istihdam arasındaki uçurumu tarafından eğitim geleceği değiştirmek için bir göreve eğitimciler ve mühendis büyüyen bir ekibiz.

Konumlar

dağ manzarası

Address
2465 Latham Street 3rd Floor,
CA 94040 dağ manzarası, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: