University of Arkansas Rich Mountain

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Arkansas Rich Mountain ( UA Rich Mountain ), üç ilçe hizmet alanında çok çeşitli eğitim programları ve öğrenme fırsatları sunan kapsamlı bir topluluk koleji olmaya devam ediyor. Hizmet alanında kırk yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren UA Rich Mountain , ilerlemenin ön saflarında yer almıştır. Bölgeye eğitim fırsatları sağlama misyonu, programlamaya, hizmetlere ve topluluk katılımına rehberlik etmeye devam ediyor.

Polk, Montgomery ve Scott ilçelerinin hizmet bölgesi Kolej misyonunda olduğu gibi aynı kalır. Ana kampüs, İda Dağı ve Waldron'da kalıcı kampüs dışı alanların bulunduğu Mena'dadır.

UA Rich Mountain öğretim üyeleri ve personeli kendini öğrenci başarısına adamıştır. En son 2014 Yüksek Öğrenim Komisyonu ziyareti sırasında, misafir ekip, Üniversitenin "misyonu yaşıyor" olduğunun kendileri için açık olduğu yorumunu yaptı. 2004 HLC akreditasyon raporunda, Kolej "bir kırsal toplum koleji modeli" olarak kabul edildi.

UA Rich Mountain , Ouachita Dağ Bölgesi'nin tüm sakinlerine yaşam kalitesini ve yaşam standartlarını iyileştirmek için örnek eğitim ve zenginleştirme fırsatları sağlamak için var.

Konumlar

Mena

Address
College Drive,1100
71953 Mena, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: