Resmi açıklamayı okuyun

Eylemdeki parlaklık

Berkeley Uluslararası Eğitim Programı (BISP), dünya çapında ve kültürel açıdan zengin University of California, Berkeley yurtdışında kısa süreli çalışma fırsatı sunmaktadır. Sevgiyle “Berkeley” veya “Cal” olarak adlandırılan bu kitap, en iyi alimler, sosyal aktivizm, yenilik ve çeşitli öğrenci organlarıyla ünlüdür. Başka bir deyişle, “Eylemdeki Parlaklık”.

Berkeley'nin profesörleri tarlalarında en iyilerden biri, çığır açan araştırmalar, yenilikçi düşünce, ilham verici öğretim ve topluma hizmetle uğraşıyorlar. Üniversitenin şu anki fakülte yedisinden en az yedi tanesi Nobel Ödülü'nü elinde tutuyor ve bu üniversitede sunulan uzmanlık düzeyini gösteriyor. Küreselleşmiş dünyamızda, UC Berkeley, iş dünyası ve sosyal ağlar gittikçe çeşitlendikçe, özgür konuşma ve düşünceli tartışmayı yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Kampüs yaşamakta ve toplumda aktif olarak yer alan Kaliforniya ve dünyanın her yerinden en iyi lisans ve lisansüstü öğrencileri ile canlı ve canlıdır. Kampüs ve çevresindeki alanlar, Kaliforniya ve ABD'deki yaşamı deneyimlemek için sınırsız fırsatlar sunan kültür açısından zengindir.

Üniversitenin devam eden araştırma ve akademik mükemmeliyetinin bir sonucu olarak, UC Berkeley birden fazla dünya sıralamasında zirvede. Times Higher Education'a göre her yıl dünyanın “Elite Six” küresel üniversite markalarından biri seçildi. Buna ek olarak, UC Berkeley, geçmiş yıllarda olduğu gibi , üniversitelerin 2018 ABD Haber ve Dünya Raporu sıralamasında Amerika Birleşik Devletleri'nde bir numaralı kamu üniversitesi seçildi.

Görülecek çok şey, çok şey yapmak!

Berkeley kampüsü, Kaliforniya ve dünyanın dört bir yanından gelen dinamik ve birbirine bağlı bir topluluk oluşturmak için 41.000'den fazla öğrenciyle hayatla meşgul . Günlük aktiviteler, performanslar ve etkinlikler kampüste ve civarda yaygındır ve hem öğrenci nüfusuna hem de genel halka açıktır.

BISP öğrencileri, kampüsün her yerinden seçim yapabileceği 1.000'den fazla öğrenci grubunun olduğu öğrenci gruplarına katılmaya teşvik edilir .

Öğrenciler genellikle Kaliforniya'daki eğlenceli ve heyecan verici yerlere giderler. Ortak geziler arasında San Francisco, Napa Vadisi, Tahoe Gölü, Yosemite ve Los Angeles, Hollywood ve San Diego sahil sahil bölgeleri bulunmaktadır. Okul molaları sırasında Kaliforniya'nın dışından Las Vegas'a, Büyük Kanyon'a, Pacific Northwest'e Oregon veya Washington'a, New York'a, Chicago'ya, Florida'ya, Teksas'a gidebilir veya belirli bir favori Hawaii'dir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University of California, Berkeley

Berkeley Uluslararası Eğitim Programı (BISP), uluslararası öğrencileri bir veya iki yarıyıllık yurtdışında kısa süreli bir çalışma programında UC Berkeley derece öğrencil ... [+]

Berkeley Uluslararası Eğitim Programı (BISP), uluslararası öğrencileri bir veya iki yarıyıllık yurtdışında kısa süreli bir çalışma programında UC Berkeley derece öğrencileriyle birlikte yüksek kalitede kurslar almaya davet etmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. BISP, ücret karşılığı ödeme yapan kurslara kayıt olan nitelikli öğrenciler için öğrenci vizesi almak için sponsorluk ve gerekli davet mektubu sağlar. Ayrıca, “Berkeley Deneyimi” ne kadar çok ilgi duyan öğrencilere güçlü bir program ve destek programı sunuyoruz.

Her dönem BISP, dünyaca ünlü UC Berkeley'de ders alma deneyiminden zevk alan, dünyanın dört bir yanından gelen 350'den fazla uluslararası öğrenci ağırlıyor. Burada oldukça iyi bir performans sergiliyorlar ve hem sınıfta hem de dışarıda harika bir deneyime sahipler. BISP öğrencileri, genellikle bu dersleri derece gereklilikleri için kendi üniversitelerine geri gönderirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Berkeley
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Berkeley