University of California, San Diego - Extension International Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

California San Diego Üniversitesi Uluslararası Uluslararası Programlarına Hoş Geldiniz

UC San Diego Extension Uluslararası Programları, insanların tam potansiyellerini öğrenebilecekleri en yüksek kalitede eğitim vermektedir. Kaliteli akademisyenler, mükemmel kampüs tesislerimiz, öğrenci destek hizmetlerimiz ve pastoral doğal çevre ile birleştiğinde, başarınız ve memnuniyetiniz için mümkün olan en iyi fırsatları garanti eder.

UC San Diego Extension International Programs, üniversite kredisi, profesyonel sertifika programları ve İngilizce dil kursları için mükemmel bir seçimdir.

Uluslararası bir deneyimin faydaları, binlerce insanı her yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde çalışmaya motive ediyor. Kariyerinizi artırmak için akademik ilerleme ve beceri geliştirme arayışındayken, kültürlerarası anlayışınızı geliştirecek ve rekabetçi bir pazar avantajı elde edeceksiniz. 9 aylık ardışık çalışmalardan sonra, İsteğe Bağlı Pratik Eğitim (OPT) için başvurabilir ve 12 ay boyunca ABD'de bir işe başvurmak için istihdam yetkisi alabilirsiniz. California Üniversitesi San Diego'nun (UC San Diego) akademik mükemmellik konusundaki taahhüdü, bu sitede açıklanan programlarda yüksek eğitim ve öğretim programına yansımaktadır. Sizi UC San Diego'ya bekliyoruz ve bir ömür boyu deneyim kazanmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

Sizi UC San Diego'ya bekliyoruz ve bir ömür boyu deneyim kazanmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

Akreditasyon

UC San Diego, Batı Okullar ve Kolejler Birliği (WASC) tarafından akredite edilmiştir. UC San Diego Extension - diğer tüm UC San Diego okulları, kolejleri ve bölümleri gibi - WASC tarafından Üniversite aracılığıyla akredite edilmiştir. UC San Diego Extension tarafından sunulan tüm dersler ve sertifika programları, Genişletme politikası ve Kaliforniya Üniversitesi Akademik Senatosu düzenlemelerine uygun olarak geliştirilmiş ve yönetilmiştir.

Öğrenciler

UC San Diego Extension Uluslararası Programları, eğitim veya kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak beceriler ve rekabet avantajı sağlar. Birçok öğrencimiz UC San Diego Extension'daki çalışmalarının ardından ABD'de veya kendi ülkelerinde başarı elde etmeye devam ediyor.

“Başka bir üniversitede Kantitatif Finans Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra hedefim, gerçek dünya iş uygulamaları içindeki faaliyet yelpazemi genişleterek Kantitatif Finans arka planımı güçlendirecek çok yönlü, daha kapsamlı bir profesyonel profil elde etmekti. UC San Diego, hem Proje Yönetimi hem de İşletme Yönetimi sertifikaları aracılığıyla bu hedeflere ulaşmama yardımcı oldu. Şimdi çeşitli disiplinlerde farklı araçlarla güçlenmiş hissediyorum. Finans, işletme, muhasebe veya proje yönetimi olsun, UC San Diego'da aldığım sertifikalar, bir şirkete ve girişimde bulunmayı seçtiğim herhangi bir işletmeye sağlayabileceğim değeri gerçekten artırdı.

UC San Diego'daki programları kesinlikle, isimlerini dünyanın en iyileri arasında sayılan prestijli bir eğitim sistemine bağlamak isteyen herkese tavsiye ederim. ”

Felipe Correa Maal (Kolombiya)

128797_north-campus-at-dusk-exposure-edited.jpg

San Diego

“Amerika'nın En Güzel Şehri” olarak bilinen San Diego, 100 kilometreden fazla muhteşem plajlara, 2.000 metreye kadar dağlara ve ABD'deki yıl boyunca en iyi iklime sahiptir. San Diego'nun ortalama sıcaklığı ılıman kışları ve mükemmel yazları ile 21 ° C'dir. Kaliforniya'nın Amerika'nın en büyük ikinci şehri ve sekizinci en büyük şehri olan San Diego, yaşam ve kültürle doludur. San Diegans, çok çeşitli kültür ve geçmişlere sahip, rahat, arkadaş canlısı ve aktif insanlardır.

Kaliforniya Üniversitesi, San Diego

California Üniversitesi, Pasifik Okyanusu'na bakan 5 kilometrekarelik ormanlık alanda yer alan San Diego, gerçekten muhteşem bir konuma ve dünyanın en iyi 15 araştırma üniversitesinden birinin zengin entelektüel ortamına sahiptir. UC San Diego, geleneksel bilgeliği yeniden tanımlamak için risk almaktan korkmayan istisnai bilginler tarafından kuruldu. Bugün üniversite toplumu ilerletmek, ekonomik büyümeyi ilerletmek ve dünyamızı geliştirmek için yeniliği sürdürmeye devam ediyor. UC San Diego, birkaç yıl boyunca üniversitenin ülke üzerindeki olumlu etkisine dayanarak Washington Monthly tarafından ülkenin 1 numaralı devlet üniversitesi seçildi.

California Üniversitesi, San Diego Üniversitesi

California Üniversitesi, San Diego Extension, UC San Diego'nun mesleki eğitim ve kamu hizmeti bölümüdür. Alanında uzman eğitmenler tarafından öğretilen UC San Diego Extension kursları, çok çeşitli endüstriler hakkında en ileri bilgileri ve en ileri bilgileri sunar. Yayım öğrencileri, derhal uygulanabilir bilgilerden, profesyonel ve akademik bir akran ağından ve Amerikan kültürünü daha iyi anlamasından faydalanırlar.

128798_1_UCSanDiegoPublications_ErikJepsen.jpg

UC San Diego Uluslararası Uzantı Programları

UC San Diego Extension Uluslararası Programları, güzel ve prestijli UC San Diego kampüsünde yer almaktadır. Uluslararası Programlar, UC San Diego Extension'ın uluslararası öğrenciler ve profesyonellerin San Diego'daki California Üniversitesi'nde yurtdışında eğitim görme fırsatları sunan bölümüdür. UC San Diego Uluslararası Ek Programlar şunları içerir: UC San Diego İngilizce Dil Enstitüsü tarafından sunulan İngilizce dil kursları ve Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi (TEFL) sertifikaları; İşletme ve Proje Yönetimi Sertifikaları; ve öğrencilerin Kaliforniya Üniversitesi San Diego kampüsündeki tüm akademik bölümlerde ders almalarına izin veren üniversite kredi programları.

Kurs tekliflerimize ek olarak, Uluslararası Programlar, yurtdışında eğitimin her yönüne yardımcı olmak için son derece deneyimli uluslararası öğrenci hizmetleri personeline sahiptir.

eğitmenler

UC San Diego Extension, sınıfında en iyi eğitim ve öğretimi sağlayan benzersiz eğitmenlere sahiptir. UC San Diego Extension'da eğitmenlerimizle gurur duyuyoruz ve onların Extension deneyiminin kalbi olduğuna inanıyoruz. Yayım eğitmenleri özenle seçildikleri ve alanlarında uzman oldukları için, hem güncel konu uzmanlığı hem de bilgilerini sınıf bağlamında paylaşma tutkusu getiriyorlar.

Konumlar

San Diego

Address
University of California, San Diego
San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin