Resmi açıklamayı okuyun

1889 yılından bu yana, University of Idaho , kendisinden daha fazla olan öğrencilerin daha fazla, bilgiden daha fazla ve hayattan daha fazla beklediği bir yer olmuştur. University of Idaho öğrencilerin başarılı gelip kurşun öğrenmek yerdir. Bizim ana kampüste at Moskova, Idaho - Ve devlet-Öğrencilerin boyunca bizim merkezleri eden ve kültürü paylaşmak için pek çok fırsat bulabilirsiniz.

Biz üstün binbaşı ve lisansüstü programlar, başarılı fakülte, dünya standartlarında tesisler, ünlü araştırma ve muhteşem bir doğal ortamda bir konut kampüs özgü bir kombinasyonunu sunuyor.

De daha öğrenmek, düşünmek ve yaşamak için daha iyi bir yolu yoktur University of Idaho. Önde gelen bir üniversite daha bekliyoruz. Biz teslim edeceğiz.

Biliyor musun?

Idaho sürekli Princeton Review tarafından Amerika'daki en iyi kamu okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Kiplinger bizim akademik gücü ve uygun fiyatta için "Kamu Fakülteleri En iyi 100 Değerler" in Idaho listelenir. Princeton Review en çevreye duyarlı kendi listesinde "Top 286 Yeşil Kolejleri" olarak Idaho tanıdı. Biz Princeton Review listelenen ülkenin kolejler sadece% 15 arasında "En İyi 368 bulundu." 2012 yılında Outside Magazine Online okurlarına düşünmelisiniz 25 Üniversiteler biri olarak U-Idaho önerilir. Washington Aylık dergisinin College Rehberi bu yıl yine sosyal hareketlilik, araştırma ve hizmet için en iyi 100 üniversitesi arasında ulusal Idaho Üniversitesi sırada. Newsweek dergisi de ülkedeki üçüncü en uygun üniversite olarak Idaho sıralanmış "Sizin için 2012 Best Colleges." Idaho 200'den fazla öğrenci örgütleri, 20'den fazla azınlık öğrenci grupları vardır ve ünlü Lionel Hampton Uluslararası Caz Festivali'ne ev sahipliği yapmaktadır. Vandal atletik ekipleri, 16 erkek ve kadın NCAA Division I spor yarışacak. Biz de kulüp spor sayısız sunuyoruz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University of Idaho

Amerikan Dili ve Kültürü Programı (ALCP) misyonu başarıyla ABD'de üniversite ortamlarını gezinmek için gerekli dil, akademik, sosyal ve kültürel becerileri ile İngilizce ... [+]

Idaho Amerikan Dili ve Kültürü Programı Üniversitesi (ALCP) öğrencileri ABD'de akademik programlara başarılı olmak için gerekli becerileri geliştirmek veya mesleki kariyerlerini ilerletmek için yardımcı olmak için tasarlanmış yoğun bir İngilizce dil programı. 1992 yılında başından beri, ALCP yüzlerce öğrenci İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuştur.

ALCP eğitim haftada 21 saat sunuyor. Öğrenciler Ocak, Mart, Ağustos veya Ekim veya Haziran ayında altı haftalık programı çalışmanın sekiz haftalık kurs başlayabilir. ALCP ayrıca tüm öğrenci ve profesyonellere grupları için kısa vadeli programlar sunmaktadır.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Moscow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku