Resmi açıklamayı okuyun

Bir Kolej

Valencia College , Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi iki yıllık koleji olarak kabul edilen Community College Excellence için 2012 Aspen Ödülü'nü kazandı. En iyilerden biri olduk çünkü kaliteli bir eğitim sağlıyor ve öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Ülkedeki en yüksek mezuniyet oranlarından birine sahibiz ve bir devlet üniversitesine garantili aktarım sağlıyoruz.

Valencia College , ABD eğitiminize başlamak için daha uygun bir yer. Bir lisans diplomasının ilk iki yılını sağlıyoruz, ancak harçlarımız devlet üniversitelerinden yüzde 40 daha az. Ayrıca, başarılı olmanıza yardımcı olacak harika profesörler ve danışmanlar, küçük sınıf boyutları ve bol miktarda destek kaynağımız var.

Kampüslerimizde 175'den fazla ülke ile temsil edilen Valencia College , dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. Ve nereden gelirseniz, başarılı bir ABD üniversite deneyimine sahip olmanıza yardımcı olacağız.

Valencia College , Güney Kolejler ve Okullar Birliği tarafından akredite edilmiştir.

International Education Week 2018 - "We Are One"Steven Sobel, Uluslararası Eğitim Haftası 2018 - "Biz Biriz"

Orlando'da Yaşam

Yıl boyu güneş ışığı, yerel tema parkları ve yakındaki plajlar Orlando'yu lider bir tatil yeri haline getirmiştir. Ama daha da önemlisi, yaşamak ve çalışmak için harika bir yer. İşte nedeni:

 • Orlando, yüksek göçmen nüfusu ile kültürel olarak farklıdır. 2008'de, “Amerika'nın en yeni göçmen sermayeleri” listesinde Orlando # 5 isimli Forbes dergisi.
 • Orlando, Central Florida Tıp Fakültesi, MD Anderson Orlando Kanser Araştırma Enstitüsü, Nemours Çocuk Hastanesi ve Florida Üniversitesi Araştırma Merkezi'nin de yer aldığı hızla büyüyen Medical City ile sağlık ve biyoteknoloji alanında ulusal bir lider olarak yükseliyor.
 • Downtown Orlando benzersiz sanat mekanları ve başarılı bir müzik sahnesine sahiptir. Ayrıca, Orlando 5000'den fazla restoran ile uluslararası tanınmış bir alışveriş ve yemek mekanıdır.
 • Spor tutkunları için Orlando, UCF Knights kolej futbol takımına, Orlando Magic basketbol takımına, Orlando City futbol takımına ve Atlanta Braves ve Houston Astros için beyzbol baharına ev sahipliği yapıyor.
 • Central Florida havaların ortalama 72.4F / 22.4Cdegrees ortalama sıcaklık ile ılımlı.
 • Metro Orlando, ülkenin en hızlı büyüyen yüksek teknoloji bölgelerinden biridir ve uzun süredir Northrop Grumman ve Lockheed Martin dahil olmak üzere bu alanda 100'den fazla şirket ile modelleme, simülasyon ve eğitim için önde gelen bir merkez olarak kabul edilmiştir.
 • “Güzel Şehir” olarak bilinen Orlando, 300'den fazla göl ve nehir dahil olmak üzere yemyeşil peyzaj ve bozulmamış doğal alanlara ev sahipliği yapmaktadır.


Uluslararası Öğrencileri Destekliyoruz

Valencia College uluslararası öğrencilerimize değer veriyor ve kültürler arası anlayış ve takdiri teşvik eden bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Kolej kariyerinizin her adımında size yardımcı olabilecek bir danışmana atanmanın yanı sıra, diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.


Destek Hizmetleri

 • F-1 ve J-1 öğrencileri için kabul sürecine, göçmenliğe, akademik ve kişisel danışmanlığa yardımcı olan uluslararası danışmanlar.
 • Sadece uluslararası öğrenciler için oryantasyon oturumu.
 • Kütüphaneler, laboratuarlar, yazma merkezi ve özel dersler de dahil olmak üzere akademik destek.
 • Ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar laboratuarları, e-posta hesabı ve BT desteği.
 • DirectConnect to UCF - garantili giriş ve Central Florida Üniversitesi'ne sorunsuz geçiş sağlayan bir program.


Kolej Deneyiminizden En İyi Şekilde Yararlanın

Akademisyenlerden kampüse katılmaya kadar, Valencia College zamanınızı en üst düzeye çıkarmak için birçok fırsat sunuyor.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Uluslararası Eğitim Haftası - Gıda ve Dans Festivali 2017

Yüksek Lisans Programları

Valencia College , 60'tan fazla eğitim programı sunmaktadır. Uluslararası öğrencilerimiz arasında en popüler programlar iş, mühendislik, sanat ve eğlence alanlarındandır. Bu programlar uygulamalı deneyim sağlar ve endüstri profesyonelleri tarafından öğretilir.


Honors Koleji

James M. ve Dayle L. Seneff Honors Koleji, zorlu ve derinlemesine bir eğitim kursunun yanı sıra sınıf dışı öğrenmeye de vurgu yapmaktadır. Üç farklı parçadan birini seçin: Disiplinlerarası Çalışmalar, Liderlik veya Lisans Araştırmaları.


Kampüs Etkinlikleri ve Aktiviteleri

Film festivallerinden müzik ve dans konserlerine, oyunlara, konuk konuşmacılara ve Brezilya Film Festivali ve Uluslararası Eğitim Haftası gibi kültürel etkinliklere kadar her zaman Valencia College kampüslerinde bir şeyler oluyor. En büyük öğrenci etkinliği, her sonbaharda düzenlenen bir festival olan Ruh Günü. Uzun süredir devam eden bir gelenek olan bu eğlenceli etkinlik, müzik, yemek, oyun ve yarışmalara ev sahipliği yapıyor.

International Education Week - "We Are One"Steven Sobel, Uluslararası Eğitim Haftası 2018 - "Biz Biriz"

Öğrenci Kulüpleri ve Organizasyonları

Kampüste yer almanın ve Valencia College yeni insanlarla tanışmanın birçok yolu var. Film, kitap, sanat ve hayvan severler, kariyer ilgi grupları, öğrenci hükümeti, Valencia Gönüllüleri ve okul içi sporları da içeren 60'tan fazla öğrenci grubu, kulüp ve organizasyon vardır.


Küresel Bakış Açısı ile Öğrenci Kulüpleri ve Organizasyonlar

 • Uluslararası Af Örgütü
 • Karayipler Öğrenci Birliği
 • Müslüman Öğrenci Derneği
 • Valencia Uluslararası Kulübü
 • Birleşmiş Milletler örneği
 • Amerikan Arap Kültürü Kulübü
 • Haitili Öğrenci Derneği
 • Valencia Kültürlerarası Öğrenci Derneği
 • Latin Amerika Öğrenci Organizasyonu
 • Barış ve Adalet Toplumu
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Valencia College

Valencia College Science (AS) lisans programında bulunan Network Engineering Technology Associate, sizi bilgisayar ağındaki özel bir kariyere doğrudan yönlendirmeye hazır ... [+]

Valencia College Science (AS) lisans programında bulunan Network Engineering Technology Associate, sizi bilgisayar ağındaki özel bir kariyere doğrudan yönlendirmeye hazırlayan iki yıllık bir programdır.

Yükselişe ve gizli bilgilerin giderek daha hassas hale gelmesine yönelik siber saldırıların sayısıyla, ağ uzmanlarına ve bilgi güvenliği analistlerine olan ihtiyaç artmaya devam ediyor. Valensiya'nın Ağ programı, Ulusal Güvenlik Ajansı ve ABD'deki Ulusal Güvenlik Departmanı'nın (milletten yalnızca 30 merkezden biri) bu kritik ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olmak için Ulusal Bilgi Edinme Mükemmeliyet Merkezi olarak belirlenmiştir. Valensiya'nın programı ile yerel ve geniş alan ağ sistemlerini tasarlamak, yönetmek, sürdürmek ve desteklemek için eğitileceksiniz. Mezunlar, ağ tasarımı ve kurulumu, altyapı, güvenlik ve bakım, olay yanıtı, ağlar arası iletişim, ağ izleme ve yönetimi ve siber güvenlik konularında heyecan verici teknolojik roller için nitelikli olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Valencia College

Valencia College Bilim (AS) dalında Film Yapım Teknolojisi Associate, film endüstrisinde uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır. Öğrenci ... [+]

Valencia College Bilim (AS) dalında Film Yapım Teknolojisi Associate, film endüstrisinde uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır.

Öğrencilerin istihdamını sağlamak için ulusal olarak tanınan program, film yapımının altı ana alanında giriş seviyesi pozisyonları için eğitim sağlar: kavrama, elektrik aydınlatma, düzenleme, ses, kamera ve set yapımı. Tüm dersler uygulamalıdır ve profesyonel film yapımcıları tarafından öğrencilere film ekibindeki çalışmaları bulmalarına yardımcı olmak için profesyonel film yapımcıları tarafından eğitilir. Valencia film öğrencileri son yirmi yılda 47 uzun metrajlı filmde bir el elde etti. Her yıl, Valencia'nın Yıllık Film Kutlaması, Valencia'nın film yapım öğrencilerinin uzun metrajlı filmlerinin yanı sıra öğrenci yapımı kısa filmleri sergiliyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Valencia College

Valencia College Science (AS) İşletme Bölümü, iş hayatında uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır. Bir patlama mı yoksa büstü mi? Bazı i ... [+]

Valencia College Science (AS) İşletme Bölümü , iş hayatında uzman bir kariyere doğrudan gitmenizi sağlayan iki yıllık bir programdır.

Bir patlama mı yoksa büstü mi? Bazı işletmeler başarısız olurken diğerleri neden başarılı olur? Günümüzün küresel ekonomisinde bir işi karlı kılmak için gerekli olan önemli beceriler nelerdir? Bu soruları yanıtlamak, herhangi bir başarılı şirketin ve Valensiya'nın İşletme Yönetimi öğrencilerinin hedefidir. Bu programda, şirketlerin karlı ve verimli hale getirilmesinin arkasındaki psikolojiyi öğrenecek ve herhangi bir şirkette değerli bir varlık haline gelmek için gerekli olan iş becerilerini geliştireceksiniz. Değişen iş ihtiyaçları ile ilgili olarak yüzlerce ülkenin en iyi işverenlerinden gelen girdileri kullanarak Valencia, bu programı iş dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duyulan en yeni iş becerilerini ve zeka öğrencilerini kapsayacak şekilde sürekli olarak güncelliyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Valencia College

Valencia College (AS) Hospitality and Tourism Management Associate, sizi misafirperverlik endüstrisinde özel bir kariyere doğrudan yönlendirmeye hazırlayan iki yıllık bir ... [+]

Valencia College (AS) Hospitality and Tourism Management Associate, sizi misafirperverlik endüstrisinde özel bir kariyere doğrudan yönlendirmeye hazırlayan iki yıllık bir programdır.

Sadece ülkemizin en popüler turistik bölgelerinden biri olan Orlando'daki programımızın yanı sıra gelişmiş bir bilgisayar laboratuarı ile birlikte son teknoloji ürünü bir tesis olan Walt Disney Dünya Konukseverliği ve Mutfak Sanatları Merkezi de var. Dinamik bir satış noktası sistemi ve bir otel ön büro simülasyon alanı ile donatılmıştır. Valensiya'nın programı, konaklama, yemek servisi, turizm ve konukseverlik alanlarında denetleyici ve orta yönetim pozisyonlarına geçmenize yardımcı olmak için sınıf içi eğitimi işbaşı eğitimleriyle birleştirir. Programın en değerli yönlerinden biri, teknik servislerin yanı sıra misafir hizmetleri ve yönetiminde beceri ve uzmanlık geliştirmenize olanak tanıyan 240 saatlik stajdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sosyal Bilimler Ön Lisans

Valencia College

Bu transfer planı, Mekanik, Endüstride dört yıllık bir Lisans derecesini tamamlamak için bir junior olarak Florida kamu üniversitesine aktarmaya hazırlanmanıza yardımcı o ... [+]

Bu transfer planı, Mekanik, Endüstride dört yıllık bir Lisans derecesini tamamlamak için bir junior olarak Florida kamu üniversitesine aktarmaya hazırlanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Aktarım planındaki dersler, Önlisans derecesini Sanat diplomasına kazandırmak için Genel Eğitim gereklilikleri ve / veya seçmeli kredi şartlarına dahil edilir; Öğrenciler sadece Sanatta lisans derecesi alabilirler. Aktarım için seçilen üniversitenin, burada listelenenlerden daha fazla gerekliliğine sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Özel transfer bilgileri için transfer planlarınızı incelemek üzere Valencia danışmanı ile görüşün ve belirli derece gereksinimleri için transfer kurumu kataloğunu kontrol edin. Öğrencilerin, planlanan lisans programlarıyla ilgili seçmeli ders almaları şiddetle tavsiye edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Pedro, Venezuela - Student Testimonial

Oluwatobi, Nigeria - Student Testimonial

Uyen, Vietnam - Student Testimonial

Stephanie, Brazil - Student Testimonial