Valencia College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir Kolej

Valencia College , Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi iki yıllık koleji olarak kabul edilen Community College Excellence için 2012 Aspen Ödülü'nü kazandı. En iyilerden biri olduk çünkü kaliteli bir eğitim sağlıyor ve öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Ülkedeki en yüksek mezuniyet oranlarından birine sahibiz ve bir devlet üniversitesine garantili aktarım sağlıyoruz.

Valencia College , ABD eğitiminize başlamak için daha uygun bir yer. Bir lisans diplomasının ilk iki yılını sağlıyoruz, ancak harçlarımız devlet üniversitelerinden yüzde 40 daha az. Ayrıca, başarılı olmanıza yardımcı olacak harika profesörler ve danışmanlar, küçük sınıf boyutları ve bol miktarda destek kaynağımız var.

Kampüslerimizde 175'den fazla ülke ile temsil edilen Valencia College , dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. Ve nereden gelirseniz, başarılı bir ABD üniversite deneyimine sahip olmanıza yardımcı olacağız.

Valencia College , Güney Kolejler ve Okullar Birliği tarafından akredite edilmiştir.

International Education Week 2018 - "We Are One"Steven Sobel, Uluslararası Eğitim Haftası 2018 - "Biz Biriz"

Orlando'da Yaşam

Yıl boyu güneş ışığı, yerel tema parkları ve yakındaki plajlar Orlando'yu lider bir tatil yeri haline getirmiştir. Ama daha da önemlisi, yaşamak ve çalışmak için harika bir yer. İşte nedeni:

 • Orlando, yüksek göçmen nüfusu ile kültürel olarak farklıdır. 2008'de, “Amerika'nın en yeni göçmen sermayeleri” listesinde Orlando # 5 isimli Forbes dergisi.
 • Orlando, Central Florida Tıp Fakültesi, MD Anderson Orlando Kanser Araştırma Enstitüsü, Nemours Çocuk Hastanesi ve Florida Üniversitesi Araştırma Merkezi'nin de yer aldığı hızla büyüyen Medical City ile sağlık ve biyoteknoloji alanında ulusal bir lider olarak yükseliyor.
 • Downtown Orlando benzersiz sanat mekanları ve başarılı bir müzik sahnesine sahiptir. Ayrıca, Orlando 5000'den fazla restoran ile uluslararası tanınmış bir alışveriş ve yemek mekanıdır.
 • Spor tutkunları için Orlando, UCF Knights kolej futbol takımına, Orlando Magic basketbol takımına, Orlando City futbol takımına ve Atlanta Braves ve Houston Astros için beyzbol baharına ev sahipliği yapıyor.
 • Central Florida havaların ortalama 72.4F / 22.4Cdegrees ortalama sıcaklık ile ılımlı.
 • Metro Orlando, ülkenin en hızlı büyüyen yüksek teknoloji bölgelerinden biridir ve uzun süredir Northrop Grumman ve Lockheed Martin dahil olmak üzere bu alanda 100'den fazla şirket ile modelleme, simülasyon ve eğitim için önde gelen bir merkez olarak kabul edilmiştir.
 • “Güzel Şehir” olarak bilinen Orlando, 300'den fazla göl ve nehir dahil olmak üzere yemyeşil peyzaj ve bozulmamış doğal alanlara ev sahipliği yapmaktadır.


Uluslararası Öğrencileri Destekliyoruz

Valencia College uluslararası öğrencilerimize değer veriyor ve kültürler arası anlayış ve takdiri teşvik eden bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Kolej kariyerinizin her adımında size yardımcı olabilecek bir danışmana atanmanın yanı sıra, diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.


Destek Hizmetleri

 • F-1 ve J-1 öğrencileri için kabul sürecine, göçmenliğe, akademik ve kişisel danışmanlığa yardımcı olan uluslararası danışmanlar.
 • Sadece uluslararası öğrenciler için oryantasyon oturumu.
 • Kütüphaneler, laboratuarlar, yazma merkezi ve özel dersler de dahil olmak üzere akademik destek.
 • Ücretsiz Wi-Fi, bilgisayar laboratuarları, e-posta hesabı ve BT desteği.
 • DirectConnect to UCF - garantili giriş ve Central Florida Üniversitesi'ne sorunsuz geçiş sağlayan bir program.


Kolej Deneyiminizden En İyi Şekilde Yararlanın

Akademisyenlerden kampüse katılmaya kadar, Valencia College zamanınızı en üst düzeye çıkarmak için birçok fırsat sunuyor.

International Education Week - Food and Dance Festival 2017

alt = "Uluslararası Eğitim Haftası - Gıda ve Dans Festivali 2017

Yüksek Lisans Programları

Valencia College , 60'tan fazla eğitim programı sunmaktadır. Uluslararası öğrencilerimiz arasında en popüler programlar iş, mühendislik, sanat ve eğlence alanlarındandır. Bu programlar uygulamalı deneyim sağlar ve endüstri profesyonelleri tarafından öğretilir.


Honors Koleji

James M. ve Dayle L. Seneff Honors Koleji, zorlu ve derinlemesine bir eğitim kursunun yanı sıra sınıf dışı öğrenmeye de vurgu yapmaktadır. Üç farklı parçadan birini seçin: Disiplinlerarası Çalışmalar, Liderlik veya Lisans Araştırmaları.


Kampüs Etkinlikleri ve Aktiviteleri

Film festivallerinden müzik ve dans konserlerine, oyunlara, konuk konuşmacılara ve Brezilya Film Festivali ve Uluslararası Eğitim Haftası gibi kültürel etkinliklere kadar her zaman Valencia College kampüslerinde bir şeyler oluyor. En büyük öğrenci etkinliği, her sonbaharda düzenlenen bir festival olan Ruh Günü. Uzun süredir devam eden bir gelenek olan bu eğlenceli etkinlik, müzik, yemek, oyun ve yarışmalara ev sahipliği yapıyor.

International Education Week - "We Are One"Steven Sobel, Uluslararası Eğitim Haftası 2018 - "Biz Biriz"

Öğrenci Kulüpleri ve Organizasyonları

Kampüste yer almanın ve Valencia College yeni insanlarla tanışmanın birçok yolu var. Film, kitap, sanat ve hayvan severler, kariyer ilgi grupları, öğrenci hükümeti, Valencia Gönüllüleri ve okul içi sporları da içeren 60'tan fazla öğrenci grubu, kulüp ve organizasyon vardır.


Küresel Bakış Açısı ile Öğrenci Kulüpleri ve Organizasyonlar

 • Uluslararası Af Örgütü
 • Karayipler Öğrenci Birliği
 • Müslüman Öğrenci Derneği
 • Valencia Uluslararası Kulübü
 • Birleşmiş Milletler örneği
 • Amerikan Arap Kültürü Kulübü
 • Haitili Öğrenci Derneği
 • Valencia Kültürlerarası Öğrenci Derneği
 • Latin Amerika Öğrenci Organizasyonu
 • Barış ve Adalet Toplumu

Konumlar

Orlando

Address
North Econlockhatchee Trail,701
32825 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin