Vernon College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Vernon College , öğrencileri istihdama veya dört yıllık bir kolej veya üniversiteye başarılı bir şekilde geçiş yapmaya hazırlamak için akademik, kariyer ve teknik eğitim programları ve toplum sınıfları sunan, akredite, kapsamlı bir topluluk kolejidir.

Vernon College , öncelikle etkili öğretime ve bölgesel gelişmeye adanmış, sürekli gelişen bir kurumdur. Öğretime ve topluma olan bu bağlılığıyla Kolej, hizmet alanındaki öğrenciler, öğretim üyeleri ve diğer bireyler için açık sorgulama, kişisel ve sosyal sorumluluk, eleştirel düşünme ve yaşam boyu öğrenmeyi teşvik eder. Kolej, kılavuz eğitim ilkesi olarak, mevcut kaynakların izin verdiği ölçüde, öğretimin öğrenci ihtiyaçlarına göre uyarlanması gerektiği önermesini alır. Bu ilke, hem öğretim stratejilerinde esneklikler hem de yüksek akademik standartların sürdürülmesini gerektirir. Güçlü değerlendirme ve hesap verebilirlik programları bu eğitim ilkesini tamamlar. VC , öğrencilerin inisiyatif kullanabilecekleri ve kişisel yargılarını uygulayabilecekleri ve kişisel özsaygı konusunda daha fazla farkındalığa yol açan önyargısız bir üniversite atmosferi sağlama sorumluluğunu kabul eder. Her öğrenciye, toplumun katkıda bulunan, üretken bir üyesi olmak için gerekli araçları geliştirme fırsatlarını sağlamaya çalışır.

Vernon College misyonu öğretmek, öğrenmek ve liderlik etmektir. Vernon College , geleneksel ve uzaktan eğitim modlarını kullanarak öğretim programlarımız ve öğrenci destek hizmetlerimiz aracılığıyla eğitimi fırsatla bütünleştiren kapsamlı bir topluluk kolejidir.

Konumlar

Wichita Şelaleleri

Address
Maplewood Avenue,4105
76308 Wichita Şelaleleri, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Vernon

Address
College Drive,4400
76384 Vernon, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Wichita Şelaleleri

Address
Central East Freeway,2813
76302 Wichita Şelaleleri, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: