Victoria College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Victoria Junior College, 4 Şubat 1925'te Victoria okul sisteminin bir parçası olarak kuruldu. İlk çalışma oturumu sırasında, koleje ev sahipliği yapacak yeni bir bina inşa edilirken, Patti Welder Lisesi'nin üçüncü katında dersler verildi. . Patti Welder Ortaokuluna katılan bu bina, 1948-49 döneminin sonuna kadar kolej evi olarak hizmet verdi.

Topluluğun savaş ve savaş sonrası yıllardaki büyümesi, bir genişleme hareketine ivme kazandırdı ve bu da koleji ülke çapında bir kurum haline getirdi. İlçe halkı bu değişikliği 2 Aralık 1947'deki özel bir seçimle başardı. Ertesi yılın Haziran ayında, ilçe halkı, büyüyen kuruma yeni bir yer ve yeni binalar sağlamak için 750.000 dolarlık bir tahvil ihracı oyladı. 10 Ocak 1949'da, Mütevelli Heyeti adını Victoria Junior College'dan The Victoria College . 1948'de kolej için yeni bir site satın alındı ve 1948 ve 1949'da dört yeni bina inşa edildi. Tüm üniversite etkinlikleri Eylül 1949'da mevcut kampüse aktarıldı.

1947'deki ilk tahvil ihracından bu yana, Victoria County Junior College District seçmenleri toplam 56 milyon $ 'lık dört vergi tahvili ihracını onayladılar ve kolej 10 milyon $ gelir bonosu ihraç etti. Bu tahvil ihraçlarından elde edilen fonlar, ek arazi satın almak ve Victoria College ve Houston-Victoria Üniversitesi'nin büyümesine uyum sağlamak için bazı binalar inşa etmek için kullanıldı.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
East Red River Street,2200
77901 Victoria, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin