West Hills College - Coalinga

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

West Hills College, Coalinga, California'daki Coalinga şehrinde bulunan halka açık, iki yıllık bir kolejdir. Coalinga, Los Angeles ve San Francisco arasındaki ortada merkezi bir konuma sahiptir. West Hills College, Topluluk ve Genç Kolejler Akreditasyon Komisyonu (Batı Okullar ve Kolejler Birliği) tarafından tamamen onaylanmıştır.

West Hills College, Kaliforniya'nın Central Valley'de, dünyanın en verimli tarım bölgelerinden birinde yer almaktadır. Merkezi konum, California'nın belli başlı ilgi çekici yerlerine erişmeye devam ederken küçük, kırsal bir toplulukta yaşamak ve okumak isteyen öğrenciler için idealdir.

Coalinga, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Kaliforniya'nın kalbinde, Fresno'ya yaklaşık 100 kilometre mesafedeki küçük, güvenli ve kırsal bir topluluktur. Coalinga, San Francisco ve Los Angeles'ın yanı sıra Yosemite, Sequoia ve Kings Canyon Ulusal Parkları ile dinamik California sahil şeridinden üç saat uzaklıktadır. Subtropikal kuru Akdeniz iklimi açık hava etkinlikleri için mükemmeldir.

Konumlar

Coalinga

West Hills Community College District

Address
300 Cherry Lane
93210 Coalinga, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 559-934-2100