Western Iowa Tech Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Batı Iowa Tech Community College yaklaşık 180,000 kombine nüfusa sahip Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plymouth ve Woodbury Iowa ilçe hizmet veren bir kamu tarafından desteklenen kapsamlı bir devlet üniversitesidir.

Yönetim dokuz üyeli Yönetim Kurulu için yönetim sağlar Batı Iowa Tech Community College. Yönetim kurulu üyeleri altı ilçe hizmet bölgesinde dokuz ilçede seçilir. Kolej Kolejler ve Okullar North Central Association tarafından akredite edilmiştir ve Eğitim Iowa Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenir.

WITCC Misyonu Kapsamlı bir community college olarak misyonumuz kaliteli bir eğitim sunmak ve ekonomik hizmet verdiğimiz toplumları geliştirmek için olduğunu.

Değerler ve Yol Gösterici İlkeler

Öğrenci Öğrenme - Biz öğrencilerimizin, kişisel, entelektüel ve mesleki gelişimini değer. Kalite - Biz öğrenci başarı ve işveren memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak kaliteli eğitim ve hizmetler için kararlıyız. Access - Biz zaman, yer ve maliyet ile ilgili öğrenci ihtiyaçlarını gidererek Koleji erişim sağlar. Çeşitlilik - Biz bireysel farklılıklara saygı ve çeşitli topluluklarda ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Hayat Boyu Öğrenme - Biz kişisel ve mesleki gelişim için yaşam boyu öğrenmeyi teşvik. Akademik Özgürlük - Biz bir eğitim kurumu olarak bizim büyümesini teşvik fikir ve bilgi alışverişi serbest adanmıştır. Paylaşılan Yönetişim - Biz ortak yönetişim inanıyoruz ve College gelişimine katkıda bulunmak çalışanlarımızı ve öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Etkinliği - Biz sürekli iyileştirme ve eğitim programları ve Üniversite hizmetlerinde mali sorumluluk kararlıyız. Adanmışlık - Biz karşılıklı saygı ve Koleji ve çalışanlar arasında işbirliğini teşvik eden bir işyeri değer. Profesyonel Dürüstlük - Biz etik ve ilişkilerimizde, profesyonel faaliyetlerinde dürüstlük yüksek standartlar ve görevlerini yerine kararlıyız.

Stratejik Hedef Üç yıl içinde öğrenci tamamlayanların Katlama

Stratejileri ile Stratejik Girişimler 30 Haziran 2018 1 Temmuz 2015 başlayan dönemde Batı Iowa Tech Community College için ilgili stratejileri ile üç temel stratejik girişimleri vardır:

Erişim, nişan ve başarı teşvik eden bir öğrenme ortamı oluşturma Bina değerli ve sürdürülebilir bir toplum ilişkileri bir vasıflı işgücü hazırlamak Birbirlerine işlemek, bu yüzden bizim öğrenciler için tahsis edebilirler.

Konumlar

Sioux City

Western Iowa Tech Community College

Address
Western Iowa Tech Community College,
4647 Stone Avenue

51102-5199 Sioux City, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 712-274-6400