Resmi açıklamayı okuyun

2019-20 Uluslararası Hibe

Uluslararası Hibe programımıza hak kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

WIlmington College

WIlmington College (WC), uygulamalı öğrenme tutkunuza adanmıştır. Topluluğumuz, sizi öğrenme deneyiminin merkezine yerleştirecek, potansiyelinizi açacak ve kapıları açacak. Öğrenciler binlerce saatlik pratik uygulama ile ayrılabilirler - şimdi bunu yaparak öğrenme.

Size ve yeteneklerinize adanmışız. Dünyayı değiştirme yeteneğinize inanıyoruz. Uygulamalı olun, yarın harekete geçin ve inşa edin. Gelecek sizindir. Her kuşağın toplumu şekillendirmek ve dünyayı inşa etmek için bir fırsatı vardır. Şimdi senin sıran. Gururunu göster. Bir fark yarat. WIlmington College sizlere devam ediyor.

Görev beyanı

WIlmington College misyonu, her öğrenciyi bir hizmet ve başarı için eğitmek, ilham vermek ve hazırlamaktır.

Bu görevi yerine getirmek için, WIlmington College , Liberal sanatların gelenekleri, kariyer hazırlığı ve Dindar Dostlar Derneği'nin (Quakers) farklı uygulamalarıyla şekillenen yüksek kaliteli bir lisans ve lisansüstü eğitim ortamı sunmaktadır. Farklı geçmişlerden gelen öğrencilere çeşitli ortamlarda akademik programlar, pratik deneyim ve ortak müfredat etkinlikleri sunarak, Kolej dünyaya dair bir farkındalık kazanma, kariyer ve meslek hakkında bilgi edinme ve hakikat ve sosyal adalet arayışına götürür. .

Kolej, liberal sanatların zengin mirasına uygun olarak, eleştirel düşünmeyi, düşünceyi, fikir alışverişini, açık sorgulamayı, herkese saygıyı teşvik eden yollarla - entelektüel, duygusal, fiziksel ve ruhsal - bütün kişiyi eğitmeyi amaçlamaktadır. ve yaşam boyu öğrenim için bir arzu. Liberal sanatlar, öğrencilerin kariyer veya ileri eğitimde başarılı olmaları için bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için kariyer hazırlığı ile bütünleştirilmiştir.

Bir akademik topluluk olarak, WIlmington College , aynı zamanda bütünlük, hizmet, yönetim, eşitlik, barış ve sosyal adalet ve herkese saygıyı da içeren tanıklıklar olarak da bilinen tarihi Quaker değerlerine WIlmington College . Bu tarihsel tanıklıklar, Kolejde çalışan ve mesleklerine ve toplumlarına olumlu katkılarda bulunanları motive eder.

Vizyon beyanı

WIlmington College , önümüzdeki on yıl içinde, liberal sanatlar ve kariyer hazırlıklarını eriterek, liberal eğitimli profesyonelleri mezun etmek için örnek bir üniversite olma yolunda önemli ilerlemeler kaydetmeyi amaçlamaktadır. Bu vizyona doğru ilerlemek için, Wilmington:

  • kariyer hazırlığını, liberal sanatların gelenekleri ve temel becerileri ile bütünleştirecek;
  • Öğrencilere, tarihi Quaker'ın dürüstlük, hizmet, barış ve sosyal adalet tanıklıklarını, tüm insanlara karşı saygı ve saygılarını yaşamalarını ve bunları kendi topluluklarında ve işyerlerinde uygulamalarını;
  • Her öğrencinin staj, topluluk hizmeti ve uluslararası çalışma programları dahil olmak üzere uygulamalı deneyimlere katılımını teşvik etmek;
  • kibarlığı, saygıyı ve güveni kucaklayan özenli bir kampüs topluluğu oluşturmak; ve
  • Öğrencilerin ihtiyaçlarını karar verme merkezine yerleştirerek bu vizyona bir bağlılık gösterir.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri