Resmi açıklamayı okuyun

Hanceville'deki ana kampüs ve Oneonta'daki bir uydu kampüsüyle birlikte Wallace State Community College , 300.000'den fazla kişinin ihtiyaçlarına hizmet eden ve muhafazakar bir biçimde bu eyalette yaklaşık 3 milyar dolarlık bir ekonomik etki üretecek şekilde tahmin edilen bir sistemin bir parçasıdır. toplumlarımızda. Bununla birlikte, asıl etki, öğrencilerin hayatlarını eğitim yoluyla geliştirmektir.

1966 yılında kapılarımızı açtığımızdan beri, Wallace State yüz binlerce öğrenciye hizmet etti. En başından beri, Wallace State sadece bir gelenek değil, ilham kaynağımız olan mükemmelliğe olan bağlılığını benimsedi. Bugün Wallace State, Alabama Toplum Koleji Sisteminin en büyük kolejlerinden biridir ve her dönem 7.000'den fazla öğrenciye hizmet vermektedir. Bu kolej, lisans, sertifika ve transfer fırsatlarına yol açan 50'den fazla bölümle eğitim programlamasında sanal bir güç merkezidir.

Mükemmeliyete odaklanmamız, öğrencilerimize ve öğrencilerimizin en etkili eğitimi almasını sağlayan teknolojik olarak gelişmiş öğrenme ortamlarına hizmet etme konusundaki kişisel taahhüdümüzde açıkça görülmektedir. Wallace State'de , etkileşimli SmartBoards ve Tegrity dahil olmak üzere en son teknoloji ile donatılmış sınıfları bulacaksınız. Çevrimiçi öğrenme, video konferans, podcasting ve kampüs dışı merkezler aracılığıyla, öğrencilerimizin yoğun yaşamlarına uygun eğitim sağlıyoruz.

Wallace State erken lise girişinden lisansüstü seviyesine kadar kesintisiz eğitim fırsatları sunar. Çift kayıt, FastTrack Akademisi, Tech-Prep ve diğer programlar aracılığıyla, akademik transfer programlarında kolej kredisi arayan lise öğrencileri, kariyer teknik eğitimi, kamu güvenliği, sağlık hizmeti veya otomotiv teknolojisi, ihtiyaçlarını burada karşılayacak. STARS artikülasyon sistemi, öğrencilerimizin herhangi bir Alabama kamu kolejine veya üniversitesine kredinin aktarılabilirliğini garanti eder. Wallace State öğrencileri, kampüste lisans ve yüksek lisans derecelerini tamamlamak isteyenler için, University State ortaklığından ve Atina Eyalet Üniversitesi, Alabama Üniversitesi, Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi, Auburn Üniversitesi de dahil olmak üzere özel artikülasyon anlaşmalarından yararlanabilirler. ve Troy Üniversitesi.

Öğrencilerimiz, ister transfer, lisans sınavlarına girme, ister iş bulma gibi daha önce görülmemiş düzeyde başarı elde ederler ve memnuniyetleri, devlet ve ulusal ortalamayı aşan öğrenciler arasında Kolej'in elde tutma oranlarına yansıtılmıştır. Üniversitelere geçiş yapan öğrenciler, orada başlayanları sürekli olarak geride bırakıyor. Mezunlarımız, rekabetçi işlere ve işverenlerden yüksek övgü kazanmaktadır. Lisans oranları, eyalet ve ulusal ortalama seviyelerinde veya üstünde olup, öğrencilerimiz Akademik Performansın Akademik Değerlendirmesinde (CAAP) ulusal ortalamanın üzerine çıkar .

En önemlisi, Wallace State'de, el sanatları ustaları olan ödüllü ve öğrenci merkezli bir fakülte ve personel tarafından servis edileceksiniz. Web tabanlı kayıttan, Danışmanlık Merkezindeki kişisel danışmanlık hizmetlerine ve Öğrenim Başarı Merkezindeki Öğrenci Destek Hizmetlerine kadar, üniversite deneyiminin her alanında size yardımcı olmak için buradalar. Öğrencilerimizin varlığımızın sebebi olduğuna inanıyoruz ve öğrencilerimizin öğrenme ve başarısını faaliyetlerimiz ve girişimlerimizin ön saflarına yerleştiriyoruz.

Görev beyanı

Wallace State Community College , yaşamları ve toplulukları dönüştüren öğrenmeye kendini adamıştır. Misyonu desteklemek için, Wallace State Community College , öğrenci merkezli, yenilikçi, ilgi çekici ve destekleyici bir öğrenme ortamı aracılığıyla öğrenci başarısını taahhüt eder; mükemmelliği öğretmek; benzersizliğe ve çeşitliliğe saygı; toplumu, işgücünü ve ekonomik gelişmeyi ilerleyen stratejik ortaklıklar; topluluklarımızın kültürel zenginleşmesi; ve hesap verebilirlik ve bütünlük.

Ayrımcılık Yasağı Politikası

Alabama Toplum Koleji Sistem Mütevelli Heyeti ve kontrolü altındaki bir lise sonrası kurum olan Wallace State Community College politikası, ırk, renk, cinsiyet, din, ulusal köken, engellilik, cinsel yönelim temelinde hiçbir kimsenin bulunmamasıdır. ya da yaş, herhangi bir program, faaliyet ya da istihdam altında katılımdan dışlanamaz, reddedilemez ya da ayrımcılığa maruz bırakılabilir.

Akreditasyon

Wallace State Community College , doktora dereceleri için Kolejler Yüksek Okullar Koleji Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Wallace State Community College akreditasyonu ile ilgili sorular için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 adresinden Kolejler ile irtibata geçin veya 404-679-4500 numaralı telefonu arayın.

Birçok program, belirli disiplinlere uygun kuruluşlardan ek akreditasyona sahiptir. Kabul şartları, maddi yardım, eğitim programları vb. Gibi Wallace Eyaleti ile ilgili rutin sorular doğrudan Wallace Eyaletine yöneltilmelidir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Fen bilimleri önlisans

Wallace State Community College

Programımız, profesyonel pratik becerilerinizi geliştirmenize, dansı bir sanat formu olarak anlama ve takdir etme yeteneğinizde büyümeye ve olası bir kariyer tercihi olar ... [+]

Dans etmeyi seviyor ve dans performansı, koreografi veya eğitim alanında kariyer yapmak istiyor musunuz? Üniversite kredisi kazanırken profesyonel düzeyde dans tekniği ve engelsiz sanatsal ifade geliştirmek ister misiniz?

Öyleyse , WSCC'deki Dans Programı sizin için harika bir yer. Programımız, profesyonel pratik becerilerinizi geliştirmenize, dansı bir sanat formu olarak anlama ve takdir etme yeteneğinizde büyümeye ve olası bir kariyer tercihi olarak dansı sürdürmenize yardımcı olacaktır. Temel olarak, liberal sanatlar ortamında dans etmeyi profesyonel-kalibre performans fırsatları ile birleştirerek konservatuvar bir yaklaşım sunuyoruz. WSCC'nin amacı, profesyonelliği için aranan teknik olarak güçlü ve sanatsal açıdan etkileyici dansçılar üretmek ve günümüz dans profesyonellerinin talep ettiği geniş stil yelpazesine kolayca uyum sağlayabilmektir. Bu program, dört yıllık bir kolej veya üniversite programında endüstri kariyer seçeneklerini veya ileri eğitimi sürdürmek için gereken becerileri geliştirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Önlisans

Wallace State Community College

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın! ... [+]

Lise mezuniyetinden önce bir önlisans, yüksekokul sertifikası veya 60 saate kadar transfer kredisi tamamlayın!

Fast Track, Wallace Eyaleti ile lise mezunlarından önce iki yıllık üniversite derslerini tamamlama imkanı sağlayan lise öğrencilerine ve yaşlılara izin veren bir yerel okul sistemi arasındaki ortak bir ortaklıktır. Tüm ders, Wallace Eyaletinin kampüsünde alınır ancak öğrenciler ders dışı etkinliklere katılmak için yerel liselerine geri dönebilirler.

Uygun olmak için öğrenciler:

10. sınıfı tamamladımAkademik kurslara kayıt olmak için 3.0 veya üstü not ortalamasına sahip olmak ve Teknik ve Sağlık kurslarına kayıt olmak için 2.5Müdür ve müfettiş onayı da dahil olmak üzere yerel lise tarafından yazılı öneri sunmaWSCC giriş gereksinimlerini karşılayınKomple yerleşim sınavları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Aşçılar, aşçılar ve yiyecek hazırlama işçileri, çeşitli restoranlar ve diğer yiyecek hizmetleri tesislerinde çok çeşitli yiyecekleri hazırlar, hazırlar ve pişirir. ... [+]

ÖDÜL SUNUCU Sertifika (4 yarıyıl)Program Hakkında

Aşçılar, aşçılar ve yiyecek hazırlama işçileri, çeşitli restoranlar ve diğer yiyecek hizmetleri tesislerinde çok çeşitli yiyecekleri hazırlar, hazırlar ve pişirir. Aşçılar ve aşçılar yemek tarifleri hazırlar ve yemek hazırlarlar, yiyecek hazırlama işçileri sebzeleri soyup keser, etleri keser, kümes hayvanlarını hazırlar ve çalışma alanlarını temiz tutmak ve fırınların ve ocakların sıcaklıklarının izlenmesi gibi diğer görevleri yerine getirirler.

Şefler, mutfak personelinin çalışmalarını koordine edebilir, yemeklerin hazırlanmasını yönlendirebilir, porsiyon boyutlarını belirleyebilir, menüler hazırlayabilir, yiyecek malzemeleri sipariş edebilir ve yemeklerin tekdüze kalitede ve sunumunu sağlamak için mutfak operasyonlarını denetleyebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Wallace State, öğrencileri herhangi bir sayıdaki kamu ve özel yüksekokul ve üniversiteye kesintisiz aktarmaya hazırlayan bir eğitim sunmaktadır. ... [+]

Program Hakkında

Wallace State, öğrencileri herhangi bir sayıdaki kamu ve özel yüksekokul ve üniversiteye kesintisiz aktarmaya hazırlayan bir eğitim sunmaktadır.

Sanatta Önlisans derecesi, üst düzey bir kuruma devretmeyi planlayan ve bir liberal sanat alanında ders çalışmalarını sürdüren öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bilim dalında Associate, bir üst düzey kuruma geçiş yapmayı planlayan ve genel bir alanda ya da uzman bir profesyonel alanda çalışma kariyerine devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

Wallace State aracılığıyla yüz dereceden fazla, kariyer ve transfer seçenekleri sunulmaktadır. Bazı popüler transfer programları arasında tarım, dişçilik, eğitim, mühendislik, ön hukuk, ilaç öncesi, eczane, sosyal hizmet ve veterinerlik tıbbı bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Bilgisayar Bilimi Programı, küçük işletme bilgi işlem ortamına vurgu yaparak, öğrencileri endüstri veya iş dünyasında istihdam için hazırlamak için tasarlanmıştır. Progra ... [+]

Program Hakkında

Bilgisayar Bilimi Programı, küçük işletme bilgi işlem ortamına vurgu yaparak, öğrencileri endüstri veya iş dünyasında istihdam için hazırlamak için tasarlanmıştır. Program dört seçenek sunuyor: Siber Güvenlik / Bilgisayar Adli Teknoloji, Programlama, Yazılım Desteği (Yardım Masası) ve İnternet / Ağ Teknolojisi.

Bilgisayar güvenliği uzmanları, bir kuruluşun bilgi güvenliğini planlayabilir, koordine edebilir ve uygulayabilir. Bu çalışanlar, bilgisayar güvenliği konusunda kullanıcıları eğitmek, güvenlik yazılımı kurmak, ağları güvenlik ihlalleri için izlemek, siber saldırılara cevap vermek ve bazı durumlarda siber suçları yargılamak için kullanılacak veri ve kanıtları toplamak için çağrılabilir. Bilgisayar güvenliği uzmanlarının sorumlulukları, son yıllarda veri ve ağlardaki siber saldırıların sayısında büyük bir artış olduğu için artmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Yönetim müfredatı, pek çok karmaşık ama pratik iş konseptiyle sağlam bir yakınlık sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencileri, hem iş dünyasında hem de endüstride günümüz y ... [+]

Yönetim müfredatı, pek çok karmaşık ama pratik iş konseptiyle sağlam bir yakınlık sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencileri, hem iş dünyasında hem de endüstride günümüz yöneticilerinin karşılaştığı zorluklara maruz bırakır.

Yönetim süreci hedeflerin peşindedir. Yönetim sürekli olarak dört temel işlevi içerir: planlama, düzenleme, yönetme ve kontrol etme. Her biri belirli bir dizi problemi ele alır ve belirli bir takım becerileri gerektirir. Liderliğin önemi, müşteriler ve çalışanlarla yakınlık, motivasyon ve iletişim, iş adamlarının iyi bilmesi gereken derslerdir.

Yöneticiler, satış, inşaat, yemek servisi, insan kaynakları ve sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda bulunabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Program uzunluğu yaklaşık 63 sömestr saattir. Öğrencilerin yerleştirme testi puanlarına bağlı olarak iyileştirici sınıflar almaları (bu sayede saatlerin artması) gerekebi ... [+]

İşletme Programı Hakkında

Program uzunluğu yaklaşık 63 sömestr saattir. Öğrencilerin yerleştirme testi puanlarına bağlı olarak iyileştirici sınıflar almaları (bu sayede saatlerin artması) gerekebilir.

Tamamlama Anahat

İşletme Programı, Muhasebe, Ekonomi, Finans, Yönetim veya Pazarlama gibi işle ilgili bir alanda dört yıllık bir lisans derecesi almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Genel Eğitim Zorunlu dersler ve Profesyonel Çekirdek dersleri WSCC'de alınır ve daha sonra dört yıllık bir kuruma devredilir. Öğrenciler müfredatta ilerledikçe, rehberlerin transfer için yerine getirildiğinden emin olmak için dört yıllık (kıdemli) kurumla iletişime geçilmelidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Wallace State Community College Mühendislik Teknolojisi programı, mühendislik dünyasına tam olarak nerede uyduğunuzu tam olarak görebilmeniz için size bir Pathway sunar. ... [+]

Program Hakkında

Wallace State Community College Mühendislik Teknolojisi programı, mühendislik dünyasına tam olarak nerede uyduğunuzu tam olarak görebilmeniz için size bir Pathway sunar. Mühendislik teknolojisinde derece ile ilgilenenler için birçok kariyer seçeneği vardır. Ofisinizin yeni bir yolun, köprünün, binanın, tesisin kurulumunun veya diğer büyük altyapı projelerinin bulunduğu bir kariyer var. Klimalı bir ofisin rahatlığında çalışabileceğiniz meslekler var.

Mühendislik teknisyenleri; oyuncak, tost makinesi, endüstriyel makine ve uzay aracı gibi üretilen ürünlerden evler, ofis binaları ve petrol ve gaz boru hatları gibi yapılara kadar her şeyi inşa etmek için üretim ve inşaat işçileri tarafından kullanılan teknik çizimler ve planlar hazırlar. Mühendislik teknisyenlerinin çizimleri görsel kurallar sağlar, ürünlerin ve yapıların teknik detaylarını gösterir ve boyutları, materyalleri ve prosedürleri belirtir. Çoğu mühendislik teknisyeni çizimler hazırlamak için bilgisayar destekli tasarım (CAD) sistemlerini kullanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wallace State Community College

Mühendislik Öncesi Programı, Mühendislik alanında bir kariyere hazırlanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Bilim Derecesi'nde Önlisans Ödülü - Genel ÇalışmalarMühendislik Öncesi Hakkında

Mühendislik Öncesi Programı, Mühendislik alanında bir kariyere hazırlanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. İlgilenen öğrenciler uygun kurs seçimini sağlamak için derse girmeden önce mümkün olduğunca erken bir mühendislik danışmanı ile eğitim ve kariyer hedeflerini tartışmalıdır. Öğrenciler, Üniversitenin standart kabul prosedürlerini takip etmelidir.

Öğrenciler matematik ve fen bilgisi bilgisini arttırırlar, böylece aktarımdan sonra mühendislik çalışmalarını tamamlayacak temel ve geniş bir bilgi tabanına sahip olurlar. Öğrenciler, Kimya Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği veya diğer Mühendislik alanlarındaki yollarda başarılı bir şekilde gezinebilmelidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Hanceville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Wallace State Community College,
801 Main Street NW

Hanceville, Alabama, 35077-2000 US
Social Media
Location address
McCay Avenue,701
Oneonta, Alabama, 35121 US