West Virginia Junior College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

West Virginia Junior College , 1892'de Charleston, West Virginia'da kuruldu. WVJC, program tekliflerini, öğrenci hizmetlerini ve işveren hizmetlerini 1922'de Monongalia'ya ve 2002'de Harrison ilçelerine genişletti ve Morgantown, WV ve Bridgeport, WV'de kampüsler kurdu.

WVJC, öğrencilerin sürekli değişen, teknolojik olarak yönlendirilen istihdam piyasasının taleplerini karşılayan akademik seçeneklere sahip olmalarını sağlamak için eğitimin en ileri noktasında kalmaya devam etti. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, diğer talep gören programlarımıza ek olarak, WVJC, öğrencilerin bu büyüyen alanlardan yararlanmalarına yardımcı olmak için Hemşirelik ve Ağ Yönetimi / Güvenlik programları geliştirdi.

2011 yılında WVJC, birkaç programı için WVJC Online olarak bilinen bir çevrimiçi eğitim dağıtım platformu geliştirdi. Bu çevrimiçi okulun amacı, okulu iş ve aile ile dengelemeye ihtiyaç duyan öğrencileri desteklemekti. WVJC Online, öğrencilerin konaklama kampüsünde deneyimledikleri hizmet düzeyini korumaya çalışmaktadır. Öğrenci başarısı ve olumlu kariyer sonuçları için WVJC Online formülü, Pennsylvania, Maryland, Ohio, Virginia ve Kentucky'nin komşu eyaletlerine yayıldı ve WVJC Online'ı öğrencilerin güvenebileceği bölgesel bir çevrimiçi koleje dönüştürdü.

Konumlar

Online Amerika Birleşik Devletleri

Address
Willey Street,148
26505 Morgantown, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin