Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz

1979 yılında kurulan, Batı Virginia Üniversitesi'nde Yoğun İngilizce Programı (IEP), akademik bir derse girmeden önce İngilizce yeterliliklerini geliştirmeye ihtiyaç duyan uluslararası öğrenciler için iyi kurulmuş bir programdır. Programımız Amerikan Yoğun İngilizce Programları Birliği (AAIEP) ve Üniversite ve Üniversite Yoğun İngilizce Programları Birliği (UCIEP) tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenciler İngilizce öğrenmek ve Amerika Birleşik Devletleri'nde hayata alışmak için IEP'ye geliyor. Süreç her zaman kolay olmasa da, öğrenciler kendileri ve hayatlarında başarılı olmalarına yardımcı olacak başka şeyleri öğrenirler.

Bir IEP öğrencisi olarak, Morgantown, West Virginia'da yaşayan tüm yönleriyle yardım alacaksınız. Hizmetler konut, bankacılık, akademik ve kişisel danışmanlık, sağlık ve yasal konularda yardım içerir. Ayrıca, çoğu üniversite tesislerine ve eğlenceye erişebileceksiniz.

Başarılı olabilmek için, ana dilinizi bırakmanızı ve mümkün olduğunca çok çalışmanızı rica ediyoruz. Fikrinizi ve ders kitaplarınızı açık tutun. IEP bürosundaki arkadaşlarınız ve öğretmenler, size herhangi bir şekilde yardımcı olmak için buradalar.

Akademik çalışma

Batı Virginia Üniversitesi'nin Yoğun İngilizce Programı, öğrencileri İngiliz dili hakkında kapsamlı bir anlayışa hazırlamak için tasarlanmıştır. Birçok öğrenci, WVU'daki bir akademik programı başarıyla tamamlamak için gerekli dil seviyesini kazanmak için IEP'ye girer, diğerleri ise konuşma yeteneklerini daha iyi bir şekilde birleştirir. Seviyeli müfredat ile, herhangi bir yeteneğin öğrencileri konuşma, okuma ve yazma yeteneklerinde inanılmaz gelişmeler elde etmeyi başarabilirler.

Müfredat

Programın beş seviyesindeki öğrenciler (temel, orta ve ileri düzey) İletişim Becerileri, Okuma, Yazma, Dilbilgisi, Kelime Bilgisi ve seçmeli derslerden oluşan çekirdek bir müfredatı takip ederler. Ayrıca, öğrenciler TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi ve Amerikan Kültürü gibi çeşitli seçmeli derslere katılırlar.

ESL Kredi Kursları

Kredisiz IEP kurslarına ek olarak, IEP öğretmenleri, halihazırda Üniversiteye kabul edilen öğrenciler için aşağıdaki ESL kredili dersleri de vermektedir.

  • ESL Akademik Okuma / Yazma
  • ESL Araştırma ve Yazma
  • Akademik Konuşma / Dinleme
  • ITA Akıcılığı
  • Müfredat dışı etkinlikler
  • İngilizce Akreditasyon Komitesi (CEA)

Sınıfta İngilizce öğrenmenin yanı sıra, öğrenciler, IEP'de faaliyetler koordinatörü tarafından düzenlenen ders dışı etkinliklere katılmaya teşvik edilir. Sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde, bir Konuşma İş Ortağı Programı, bire bir konuşma için ana dili konuşanlar olan IEP öğrencilerine eşleşir ve grup görüşmesi için öğrenciler Konuşma Tablosuna katılabilirler. Ayrıca, restoranlar, alışveriş mekanları ve yerel cazibe merkezleri için düzenli geziler var.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

West Virginia University - IEP

Yoğun İngilizce Programındaki tam zamanlı öğrenciler, haftada en az 21 saat derslere katılırlar. Sonbahar ve ilkbahar dönemleri boyunca, öğrenciler normal üniversite takv ... [+]

Müfredat

Müfredatın hedefleri şunları içerir:

İngilizce dilinde eğitim ve öğretim sağlamakUluslararası öğrencileri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yükseköğretim kurumlarının eğitim yöntemleriyle tanıştırmak.Ders Tanımı

Yoğun İngilizce Programındaki tam zamanlı öğrenciler, haftada en az 21 saat derslere katılırlar. Sonbahar ve ilkbahar dönemleri boyunca, öğrenciler normal üniversite takvimini ve Pazartesi / Çarşamba / Cuma günleri 50 dakikalık ve Salı / Perşembe derslerinin her birinin 75 dakikasını takip ederler.

Detaylı Ders Tanımları

Çekirdek MüfredatOkuma

Okuma kursu, kapsamlı ve yoğun okuma yoluyla okumayı geliştirmek için beceri ve stratejileri geliştirecek şekilde tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 15 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University - IEP
web sitesi
Telefon
304.293.3604