Resmi açıklamayı okuyun

2019-20 Uluslararası Hibe

Uluslararası Hibe programımıza hak kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Wilmington College

Wilmington College (WC), uygulamalı öğrenmeye olan tutkunuz için varız. Yapma topluluğumuz, sizi öğrenme deneyiminin merkezine yerleştirecek, potansiyelinizin kilidini açacak ve kapıları açacak. Öğrenciler binlerce saat pratik uygulamayla ayrılabilirler - şimdi bunu yaparak öğreniyoruz.

Size ve yeteneklerinize bağlıyız. Dünyayı değiştirme yeteneğinize inanıyoruz. Uygulamalı olun, harekete geçin ve yarınımızı inşa edin. Gelecek senindir. Her neslin toplumu şekillendirme ve dünyayı inşa etme fırsatı vardır. Şimdi senin sıran. Gururunu göster. Bir fark yarat. Wilmington College sizin aracılığınızla devam ediyor.

Görev beyanı

Wilmington College misyonu, her öğrenciyi hizmet ve başarı için eğitmek, ilham vermek ve hazırlamaktır.

Bu görevi yerine getirmek için Wilmington College , liberal sanatların gelenekleri, kariyer hazırlığı ve Dinsel Dostlar Topluluğu'nun (Quakers) kendine özgü uygulamalarıyla şekillenen yüksek kaliteli bir lisans ve lisansüstü eğitim ortamı sunmaktadır. Üniversite, farklı geçmişlerden gelen öğrencilere çeşitli ortamlarda akademik programlar, pratik deneyim ve müfredat etkinlikleri sunarak, öğrencilerin dünya hakkında farkındalık kazanmalarına, kariyer ve meslek bilgileri edinmelerine ve gerçek ve sosyal adalet aramalarına yardımcı olur. .

Kolej, liberal sanatların zengin mirasına uygun olarak, eleştirel düşünmeyi, düşünceyi, fikir alışverişini, açık sorgulamayı, herkese saygıyı teşvik eden yollarla - entelektüel, duygusal, fiziksel ve ruhsal - bütün kişiyi eğitmeyi amaçlamaktadır. ve yaşam boyu öğrenim için bir arzu. Liberal sanatlar, öğrencilerin kariyer veya ileri eğitimde başarılı olmaları için bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için kariyer hazırlığı ile bütünleştirilmiştir.

Bir akademik topluluk olarak Wilmington College , bütünlük, hizmet, yönetim, eşitlik, barış ve sosyal adalet ve tüm insanlara saygı içeren tanıklıklar olarak da bilinen tarihi Quaker değerlerine dayanır. Bu tarihi ifadeler, mesleklerinde ve topluluklarında olumlu katkılar sağlamak için Kolej'de öğrenen ve çalışanları motive eder.

Vizyon beyanı

Wilmington College , gelecek on yılda liberal eğitimli profesyonellerden mezun olmak için liberal sanatları ve kariyer hazırlıklarını erteleyen bir model kolej olma yolunda önemli bir ilerleme kaydetmeyi hedefliyor. Bu vizyona ilerlemek için Wilmington:

  • Liberal sanatların gelenekleri ve temel becerileri ile kariyer hazırlığını bütünleştirmek;
  • Öğrencilere, Quaker'ın dürüstlük, hizmet, barış ve sosyal adalet, tüm kişilere karşı sorumluluk ve saygı ifadelerini yaşamaları ve bunları topluluklarında ve işyerlerinde uygulamaları için zorlayın;
  • Her öğrencinin staj, toplum hizmeti ve uluslararası eğitim programları dahil olmak üzere uygulamalı deneyimlere katılımını teşvik etmek;
  • Alçakgönüllülüğü, saygısını ve güvenini kucaklayan, ilgi çekici bir kampüs topluluğu oluşturun; ve
  • Öğrencilerin ihtiyaçlarını karar verme merkezine yerleştirerek bu vizyona bağlılık gösterin.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri