Youth for Understanding USA

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yurt dışında okumak

YFU'nun farklı kültür alışverişi markası zihinleri ve kalpleri açar, hayatları dönüştüren öğrenmeyi sağlar ve sonuçta bize bir dünya vatandaşı olmaya yardım eder. Tüm seyahatlerin perspektifi genişlettiği ve seyyahı yeni deneyimlerle karşı karşıya bulunduğu doğruysa da, YFU'nun programları sizin kim olduğunuzu değiştirir ve gördüğünüz yolu kalıcı olarak değiştirir.

Yurtdışı Programlarını Çalıştırma

Değişim deneyimiyle, YFU katılımcıları kültürlerarası anlayış kazanır, karşılıklı saygı öğrenir ve sosyal sorumluluk duygusu geliştirir. Yurtdışında edindiğiniz tecrübeler, zorlukların üstesinden gelmek ve hızla değişen bir küresel topluluğun fırsatlarından yararlanmak için gerekli olan liderlik yetkinliklerini kazandırır. YFU, kendinizi başka bir kültüre sokmanıza, yeni bir dil öğrenmenize ve misyonuna inanan aynı fikirde kişilere rastlamanıza izin veren her yaş için programlama sunar.

YFU ile, bir yabancı dilde olan ince ayrıntıları değerlendireceksiniz ve yeni durumlara olan güveninizi sınayacaksınız. YFU öğrenme maceranız kısa sürecek olsa da, yurt dışındaki seyahatiniz güçlü, hayat boyu değişen bir etkiye sahip olacak. Uzak bir yer hakkında bir anlayış geliştirmek için YFU ile yurtdışında eğitim ve ayrıca bir iç mekan anlayışı.

YFU'ya katıldığınızda, 70'ten fazla ülkede 65 yıllık tecrübeye sahip uzman bir küresel değişim ağı oluşturursunuz. Bunların 40'ından fazlası yurtdışında eğitim almanız için kullanılabilir. Başvuru tamamlama ve seyahat konaklama yerlerinden döviz alım-satım işlemlerinize kadar Deneyimli Kabul Müşavirleri ve gönüllüler sizi her adımda desteklemek için burada.

 • Gençlik Programları (15-18 yaş): Geleneksel yıl, dönem veya yaz programlarından birini seçin. ABD lise öğrencilerine veya yeni mezunlarına açık.
 • Sınıf Gezileri: Akıl hocalığı yapan öğrencilere, lise öğrencilerine ve ilgi duyan diğer öğrencilere yazın tatilinde 2-3 hafta benzersiz kültür merkezlerini keşfetmek için heyecan verici bir fırsat.
 • Genç Yetişkin / Gap Yıl Programı (Lise mezunu ile yaş 26): Üniversiteye katılın ve / veya gönüllü programlara katılın. Günümüz dünyasında fark yaratmaya hazır genç yetişkinlere açıktır.

Küresel Vatandaş Olun

Yurtdışında eğitim konusunda inanılmaz şey, deneyimlerin herkes için farklı olmasıdır. Uluslararası bir değişimin sonucunda ortaya çıkan şey sizin için benzersizdir:

 • Kendine güven, beceriklilik ve güven gibi kişisel güçlü yönlerini keşfedin ve geliştirin
 • Yeni, küresel bir bakış açısı kazanın ve sosyal sorumluluk hissi edinme
 • Başka bir dildeki yeterliliği artırmak
 • Olağanüstü insanlarla tanışın ve hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kurun
 • Daha iyi karar verme, problem çözme ve çatışma çözme becerileri kurma
 • Beklenmedik durumlarla başa çıkmada düşüncenin ve uyarlanmanın bağımsızlığını geliştirin.
 • Üniversite başvurularında gerçek bir avantaj elde edin
 • Küresel kariyer fırsatlarını geliştirin

Konumlar

Washington

Address
Youth for Understanding USA
641 S St, NW

Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri