inlingua® Washington DC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

inlingua® Washington DC, - Saygın ve akredite kurulmuş ve güvenilir. Bunlar dünyanın her yerinden gelen en iyi öğrencileri çekmeye bize premier İngilizce dil enstitüsü yapmak. inlingua® Washington DC, dünya genelinde bağımsız dil okulları en büyük ağlarından biri bir parçasıdır.

Misyonumuz Biz çeşitli çevrelerden gelen öğrencilere hizmet etmeye kararlıyız. Biz öğrencilerimizin tüm akademik, mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmak sağlamak için çalışırlar.

inlingua® International'ın sloganı "Geçiş dil engelleri" dir. Biz kültürlerarası anlayış ve akademik mükemmelliği teşvik etmek için çalışıyoruz. Bir kültürel açıdan duyarlı personeli ve fakülte ile, dil engelleri aşmak için kararlıyız.

Biz de öğrencilerimizi güçlendirmek ve onların gelecekteki çalışmalarında başarılı olmasını sağlamak için sürülür. Bizim sınıflarında iletişimsel yöntemi kullanmak nedeni budur. Iletişimsel yöntem öğrendikleri dilin tam sahipliğini almak için öğrencilere olanak sağlar ve böylece onları aktif öğrenenler olmasını sağlar. deneyim Bu tip hayatı değişen, onlar Washington DC inlingua® bırakın bir kez onlar unutmak olmaz bir şeydir.

Öğrencilerin Washington DC inlingua® gelmek bile daha iyi, onlar ilham verici rehberlere hizmet öğretmenleri ile öğrencilerin bir topluluğun parçası haline gelir.

Neden Washington DC inlingua® seç? İşte Washington DC inlingua® İngilizce eğitimi sadece birkaç nedeni vardır:

Dakika uzaklıkta şehir DC'den ve sadece kalabalık, bayram sokaklarda, inanılmaz gece hayatı, üst çentik restoranlar ve birinci sınıf mağazaları ile, tarihi Georgetown adım mesafede - Biz mükemmel bir konumda bulunmaktadır. Biz sadece anadili İngilizce olan nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmenleri sağlamak. Öğretmenlerimiz daha hızlı bir şekilde İngilizce öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için dinamik ve etkili İngilizce eğitimi veren adadık. 14 öğrencinin azami sınıf boyutları ile. Bizim birinci sınıf bilgisayar ve dil laboratuarında bulunan bizim TOEFL / IBT sınav merkezi, 30 devlet-sanat iş istasyonları vardır. 2014 yılında, inlingua üst üste dördüncü yıl için en iyi IELTS Test Merkezi ödülünü aldı - biz bölgede tek merkez ve aynı zamanda en büyük resmi ABD'de IELTS Test Merkezi bulunmaktadır. inlingua® Washington DC, ayrıca Cambridge sınav merkezidir. inlingua® Washington DC bölgesinde kolej ve üniversitelerin geniş bir dizi için büyük bir ağ geçidi olarak hizmet vermektedir. Biz gelişmiş programlar ve deney hazırlık ile birlikte 8 farklı düzeylerde en az garanti. Biz CEA tarafından akredite edilmiş ve böylece İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartları'nı desteklemek vardır. İngilizce ABD Üyesi. Biz olağanüstü bir sosyal aktivite programı, her zaman tüm şehir ve çevresindeki alanlar üzerinde gezileri ile dolu bir teklif. Öğrencilerimizin inlingua® okurken yaşamak için en iyi ve en rahat yerler bulmalarına yardımcı olmak için konaklama hizmeti vermekteyiz.

Konumlar

Washington

inlingua® Washington DC

Address
inlingua® Washington DC,
1901 N. Moore St., Suite LL-01

VA 22209 - 1728 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 703-527-7888