Resmi açıklamayı okuyun

inlingua® Washington DC, - Saygın ve akredite kurulmuş ve güvenilir. Bunlar dünyanın her yerinden gelen en iyi öğrencileri çekmeye bize premier İngilizce dil enstitüsü yapmak. inlingua® Washington DC, dünya genelinde bağımsız dil okulları en büyük ağlarından biri bir parçasıdır.

Misyonumuz Biz çeşitli çevrelerden gelen öğrencilere hizmet etmeye kararlıyız. Biz öğrencilerimizin tüm akademik, mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmak sağlamak için çalışırlar.

inlingua® International'ın sloganı "Geçiş dil engelleri" dir. Biz kültürlerarası anlayış ve akademik mükemmelliği teşvik etmek için çalışıyoruz. Bir kültürel açıdan duyarlı personeli ve fakülte ile, dil engelleri aşmak için kararlıyız.

Biz de öğrencilerimizi güçlendirmek ve onların gelecekteki çalışmalarında başarılı olmasını sağlamak için sürülür. Bizim sınıflarında iletişimsel yöntemi kullanmak nedeni budur. Iletişimsel yöntem öğrendikleri dilin tam sahipliğini almak için öğrencilere olanak sağlar ve böylece onları aktif öğrenenler olmasını sağlar. deneyim Bu tip hayatı değişen, onlar Washington DC inlingua® bırakın bir kez onlar unutmak olmaz bir şeydir.

Öğrencilerin Washington DC inlingua® gelmek bile daha iyi, onlar ilham verici rehberlere hizmet öğretmenleri ile öğrencilerin bir topluluğun parçası haline gelir.

Neden Washington DC inlingua® seç? İşte Washington DC inlingua® İngilizce eğitimi sadece birkaç nedeni vardır:

Dakika uzaklıkta şehir DC'den ve sadece kalabalık, bayram sokaklarda, inanılmaz gece hayatı, üst çentik restoranlar ve birinci sınıf mağazaları ile, tarihi Georgetown adım mesafede - Biz mükemmel bir konumda bulunmaktadır. Biz sadece anadili İngilizce olan nitelikli ve deneyimli İngilizce öğretmenleri sağlamak. Öğretmenlerimiz daha hızlı bir şekilde İngilizce öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için dinamik ve etkili İngilizce eğitimi veren adadık. 14 öğrencinin azami sınıf boyutları ile. Bizim birinci sınıf bilgisayar ve dil laboratuarında bulunan bizim TOEFL / IBT sınav merkezi, 30 devlet-sanat iş istasyonları vardır. 2014 yılında, inlingua üst üste dördüncü yıl için en iyi IELTS Test Merkezi ödülünü aldı - biz bölgede tek merkez ve aynı zamanda en büyük resmi ABD'de IELTS Test Merkezi bulunmaktadır. inlingua® Washington DC, ayrıca Cambridge sınav merkezidir. inlingua® Washington DC bölgesinde kolej ve üniversitelerin geniş bir dizi için büyük bir ağ geçidi olarak hizmet vermektedir. Biz gelişmiş programlar ve deney hazırlık ile birlikte 8 farklı düzeylerde en az garanti. Biz CEA tarafından akredite edilmiş ve böylece İngilizce Dil Programları ve Kurumları için CEA Standartları'nı desteklemek vardır. İngilizce ABD Üyesi. Biz olağanüstü bir sosyal aktivite programı, her zaman tüm şehir ve çevresindeki alanlar üzerinde gezileri ile dolu bir teklif. Öğrencilerimizin inlingua® okurken yaşamak için en iyi ve en rahat yerler bulmalarına yardımcı olmak için konaklama hizmeti vermekteyiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

inlingua® Washington DC

15 sınıf dersleri haftada bir Inlingua Premium Programı, kişisel yaşamlarında talepler etrafında İngilizce dersleri planlamak öğrenciler için ve büyükşehir DC alan birçok ... [+]

Inlingua Premium 15 Program

15 sınıf dersleri haftada bir Inlingua Premium Programı, kişisel yaşamlarında talepler etrafında İngilizce dersleri planlamak öğrenciler için ve büyükşehir DC alan birçok konumlar keşfetmek için zaman var isteyenler için idealdir.

Ne zaman sınıfta, öğrencilerin kendi artıracak:

kelime hazinesi akıcılık konuşma, yazma ve anlama gramer doğruluk

İnlingua Washington DC sunulan her seviye aynı zamanda Yarı Yoğun programda mevcuttur.

Çizelgeleri

Sabah

Saat: 09:00 Pazartesi 11:30 AM - Cuma

Öğleden sonra

Saat: 02:00 Pazartesi 04:30 PM - Cuma [-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua® Washington DC

iPEP Premium Programı inlingua® bizim tamamen sürükleyici benzersiz bir pist. Sınıflar bizim küresel inlingua® güvenilir yöntem artı ileri teknoloji ve performans eğitimi ... [+]

iPEP Premium Programı inlingua® bizim tamamen sürükleyici benzersiz bir pist. Sınıflar bizim küresel inlingua® güvenilir yöntem artı ileri teknoloji ve performans eğitimi bulunmaktadır. iPEP 24 & iPEP 16: Biz Premium Akşam Programı programları inlingua® iki sunuyoruz.

iPEP 24 iki ana bölümden oluşur: programın ilk bölümü inlingua® Yöntemi kullanılarak eden eğitmenler tarafından öğretilen özel bir oturum olduğunu - hızlı derin akıcılık elde etmek için öğrencilere olanak sağlar iletişimsel, interaktif bir yaklaşım. Öğrenciler zamanın% 70 konuşuyoruz!

Öğrenciler daha sonra öğretmenlerimiz rehberliğinde inlingua® Çevrimiçi eğitim bilgisayar tabanlı oturuma taşıyın. yazma üniversite denemeler veya iş raporları için önemli bir bileşen - Öğrenciler İngilizce klavye üzerinde yazarak temel görevi yerine getirirken dilbilgisi odaklanmak edebiliyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Açık Kayıt
Ingilizce
4 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua® Washington DC

Inlingua Premium Programı, haftada 25-sınıf dersleri ile, ABD'de öğrencilerin çalışma süresini maksimize eder. Inlingua Premium 25 programın genişletilmiş saat kişisel ça ... [+]

Inlingua Premium 25 Program

Inlingua Premium Programı, haftada 25-sınıf dersleri ile, ABD'de öğrencilerin çalışma süresini maksimize eder. Inlingua Premium programının genişletilmiş saat kişisel çalışma alışkanlıklarını geliştirmek öğrenilen dil ve iletişim becerilerini güçlendirmek, ve okuma, yazma, ve kullanımı sözlü iletişim için etkili stratejiler koymak için öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak.

Bizim öğretmenler, üniversite ortamında veya işyerinde çeşitli durumlar için öğrencilerimizi hazırlamak. Ayrıca, öğrenciler, sunum TOEFL mastering ve IELTS konuşma becerilerini ya da onların özel ihtiyaçlarına da terzilik, iş yazma odaklanabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua® Washington DC

IELTS / TOEFL ... [+]

Bizim programlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz!

Benim adım Cris ve ben kayıt sürecinde size yol mutluluk duyarız.

Ben bizim test hazırlık programları ilgi olduğunu görüyoruz. Haftada 30 derslik olarak, test hazırlık sınıfları yoğun programları kabul edilir ve öğrenci vizesi sahipleri için tasarlanmıştır. Bizim Test Hazırlama sınıfları istediğiniz puanı elde yardımcı olmak için en iyi yoldur! Bizim personel anlamına gelir ve öğretmenler hazırlanmasında size yardımcı olmak için benzersiz nitelikli olan, resmi bir IELTS ve TOEFL test merkezi bulunmaktadır.

Bu sınıflara kayıt yaptıran öğrenciler ilk üst orta seviyede göstermelidir. Biz girişte Seviye Belirleme Sınavı ile düzeyini belirlemek (web sitemizde ücretsiz bir ön yerleştirme sınavına veriyorsunuz, sizin bilgi almak için teşvik).... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua® Washington DC

Bizim özel test hazırlık paketi en gelişmiş müfredat ve öğretim yöntemleri kullanılarak testlerin tüm bölümler için titiz ve yoğun bir eğitim vermektedir. Öğrenciler eğit ... [+]

Test Hazırlık Paketi

Bizim özel test hazırlık paketi en gelişmiş müfredat ve öğretim yöntemleri kullanılarak testlerin tüm bölümler için titiz ve yoğun bir eğitim vermektedir.

Öğrenciler eğitim ve Cambridge, IELTS, TOEFL veya testlerde başarılı ve düzenli uygulama testleri çekerken stratejileri alarak testi geliştirerek güven kazanmak için donatılmıştır.

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) çalışma veya İngilizce iletişim dili olduğu çalışması gereken adayların dil yeteneğini ölçen bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. Bu, dünyanın kanıtlanmış İngilizce test. 1.7 milyon aday, uluslararası eğitim ve iş yolculuklarına başlamadan önce her yıl bu sınava giriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
inlingua® Washington DC

Özel Amaçlar için İngilizce Programı, sosyal, iş iletişim İngilizce ihtiyaç öğrenciler ve uzman kariyer durumlar için tasarlanmıştır. İş sınıfları, aksan eğitim, yayın ve ... [+]

Özel Amaçlar için İngilizce Programı

Özel Amaçlar için İngilizce Programı, sosyal, iş iletişim İngilizce ihtiyaç öğrenciler ve uzman kariyer durumlar için tasarlanmıştır. İş sınıfları, aksan eğitim, yayın ve kamu konuşma becerileri, yasal İngilizce, insan kaynakları yönetimi ve medya akıcılık öğrencilerin öğrenim seçebilirsiniz çeşitli alanlarda bazılarıdır. Beceri geliştirme (yazma, dinleme ve konuşma, okuma) Tüm 4 dil alanlarında görülür ve gerçekçi bağlamlarda kullanıma yeni beceriler koyarak bir odak var.

iş ingilizce Ders İçeriği: Profesyonel Programı (APP) Uluslararası İş İngilizcesi Hızlandırılmış öğrenciler... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Inlingua Washington DC | Learn English with Us