Resmi açıklamayı okuyun

Münih'te Almanca dil kursu

Münih'te yoğun dil kursları - mükemmel koşullarda bir yabancı dil öğrenmek isteyen herkes için temas Münih'in Schwabing bölgesinde sesli Ayakkabı Alinguas 1992 yılından beri Alman ve bir çok yabancı dilde. Özellikle, biz Almanca yabancı dil kimin için öğrencilerin kendimizi uzman var. Ama tabii biz de İngilizce'den Çince'ye pek çok diğer dilleri sunuyoruz.

Münih'te yoğun bir Almanca kursu arıyorsunuz? Eğer, Fransızca bir İngilizce kursu veya bir dil kursuna ilgi İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Çekçe, Rusça, Slovakça veya Çince mısınız? Eğer dil kursları ile ilgilenen ve sıfırdan Münih bilginizi getirmek istiyorum? Sonra bize ve Münih'te bizim mükemmel dil kursları biri için kaydolmak.

Sizin avantajları:

  • Resmi Telc C1 A1 testleri - küçük gruplar - Nitelikli ders - uygun fiyatlar - sınavlarda yüksek başarı oranı - kişisel bir öğrenme ortamı - ücretsiz internet kullanımını - Haziran-Ağustos Ücretsiz eylem ve kültür programı - Çocuklar ve gençler için yaz dil kursları.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Alinguas

1992 yılından bu yana, Referans (seviyeleri A1-C2) Avrupa Ortak Çerçevesi göre Münih Almanca dil kursları Alinguas dil okulu bulunuyor ... [+]

Yüksek kalite, uygun fiyatlar - Almanya, Alinguas dil okulu Münih Almanca dil kursları

1992 yılından bu yana, Referans Common European Framework (seviyeleri A1-C2), küçük gruplar halinde (14 yaz aylarında 4 -12 katılımcı) göre Münih Almanca dil kursları Alinguas dil okulu sunuyor ve tüm uluslararası sınavlar için sınav hazırlık hedeflenmiş.

İşte, bizim öğrencilerin Almanca dil kursu ile iyi sonuçlar elde etmek.

Bizim yüksek nitelikli dil öğretmenleri maksatlı öğretmek, ama kesinlikle müfredat göre değil sadece. Aksine, onlar bir koç olarak hareket ve öğrenme devam optimum dil öğrencilere destek.

Kahve veya bir bardak çay üzerinde kişisel bir konuşma, biz senin akıcılık teşekkür ederiz. Ücretsiz bir yerleştirme testinden sonra Alman da sizin dil yeteneğini bulabilirsiniz hangi gerçekleşir. Sonra size tavsiyelerde ve Münih / Almanya'da bireysel performans amaç Yoğun Almanca kursu için uygun bulmak için mutlu olacak.... [-]

Almanya Münih
Ekim 2020
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku