Resmi açıklamayı okuyun

ESMoutside

profesyoneller için profesyoneller ve her spor meraklıları tarafından

bu ilkeye uygun olarak, uzmanlar eğitim, profesyonel spor ve iş alanlarında bulunan ve Avrupa Spor Yönetimi Akademisi kurduk. kurucu ve bu başlatıcısı, özel eğitim mesleki ve elit sporcuların özel ihtiyaçlarına uygun, hatta oldu profesyonel futbolcu ve Dr. olarak vardır Dipl. Ayrıca spor ekonomist akademik uzmanlık. Buna ek olarak, her iki ortak, Dr. Thomas Roßberger ve Daniela Roßberger, Alman şirketleri önde gelen deneyime birlikte 40 yıllık güveniyor.

deklare Hedef der ESM AKADEMİSİ Eski ya da hala aktiftir Profesyonel ve rekabetçi sporcular buyrun spor kariyerinden sonra Yeni kariyer fırsatlarının Spor yönetimi arasında kulüpleri ya da ekonomi açmak için. Incelenmesi, zaman ve yerden bağımsız. ile uyarlanmış çalışma programı hakkında iki dönem bir spor yöneticisi, spor müdürü veya yöneticisi olarak başarılı aktivite için ESM ACADEMY, esnek, basit, kompakt ve profesyonel tüm gerekli teknik koşulları aracılık eder.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

European Sportsmanagement Academy

Spor Yönetiminde Belgemiz profesyonel spor liderlik pozisyonu için hazırlar. kendi pratik deneyimi yanında, profesyonel veya rakip sporcular olarak örneğin, bu geniş kaps ... [+]

profesyonel sporcular ve her spor meraklıları için çalışma!

Spor Yönetiminde Belgemiz profesyonel spor liderlik pozisyonu için hazırlar.

kendi pratik deneyimi yanında, profesyonel veya rakip sporcular olarak örneğin, bu geniş kapsamlı uzmanlık getirmek için şu anda esastır. Bu nedenlerden dolayı, Avrupa Spor Yönetimi Akademisi, özellikle aktif veya eski profesyonel sporcular için özel online lisans programı oluşturdu.

"Karma eğitim" (çeşitli kanallardan iletilmesi öğretim materyalleri) yönetimi, pazarlama, iletişim, hukuk ve spor psikolojisi temlikler alanlarından önemli içerik ilkesine dayalı.

onun zamanı izin veriyorsa, o zaman ve - derslerle ilgili, yüksek kaliteli komut dosyaları ek olarak, öğrenci online çağdaş ve online kampüs takip etmek esnek ders için fırsat vardır. Özel "yaşam baharat", ek varlığı spor ve iş üst hoparlör ile büyük. Bu atölye hakkında, teori ve pratik arasındaki köprü çarptı ve ilk değerli ağlar oluşturulur.... [-]

Almanya Nürnberg
Ekim 2020
Almanca
Yarı zamanlı
2 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku