Resmi açıklamayı okuyun

Biz CIEE'yiz

Kar amacı gütmeyen, sivil toplum kuruluşu olan CIEE, ülkenin en eski ve en büyük kar amacı gütmeyen kuruluşudur ve kültürlerarası değişim örgütüdür. 1947'den beri CIEE, mevcut en kapsamlı, ilgili ve değerli değişim programlarını sunarak, küresel olarak birbirine bağımlı ve kültürel açıdan farklı bir dünyada yaşamak ve çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri edinmelerine binlerce insanın yardım etmesini sağlamıştır.

Ne yapıyoruz

CIEE'de insanları bir araya getirmek için fırsatlar yaratıyoruz. Fikir ve deneyim alışverişini teşvik ederek topluluklar ve milletler arasında anlayış ve karşılıklı saygı gelişimini teşvik ediyoruz. Dünya çapındaki öğrencilere, öğretmenlere ve genç profesyonellere kendilerini aktif ve sorumlu küresel vatandaşlar yapma becerisi kazandırmaya yardımcı oluyoruz.

Bunu şu şekilde yapıyoruz:

    • Mevcut en kapsamlı değişim programları ve hizmetleri yelpazesini sunmak.
    • Alanında en büyük kaynakları ve en deneyimli tutkulu personeli bir araya getirmek.
    • Herkesin bakış açılarını bilgilendiren ve ufkunu genişleten fırsatlara ve deneyimlere erişmesini sağlamak için çalışmak.

CIEE Çekirdek Değerleri

Mükemmelliğe ve dürüstlüğe inanıyoruz. Örnek olarak önderlik eden en kaliteli programları ve hizmetleri sağlıyoruz ve öğrencilerimize ve ortaklarımıza hizmet etmek için fazladan bir kilometre kat ediyoruz.

Biz açıdan inanıyoruz. Çeşitliliği kucaklıyor ve kutluyoruz. Açık ve dürüst iletişim kurarız.

Biz erişim inanıyoruz. Tüm geçmişlerden insanlar için CIEE programlarına ve CIEE'ye kapılar açmaya çalışıyoruz.

Son olarak, CIEE'de problem çözmeye inanıyoruz. Uluslararası değişim fırsatlarına erişimin genişletilmesine yardımcı olmak için yenilikçi ve pratik çözümler geliştiriyoruz.

106996_rsz_adobestock_70168914.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Entrepreneur Lab by CIEE

Uygulanabilir bir iş fikri yaratın ve geliştirin, ardından kavramdan iş planını ve yatırımcıya hazırlığı tamamlamak için kullanın. Çözmek istediğiniz bir iş problemini ge ... [+]

Kalkınan Girişimciler için Eğitim Kampı

Uygulanabilir bir iş fikri yaratın ve geliştirin, ardından kavramdan iş planını ve yatırımcıya hazırlığı tamamlamak için kullanın. Çözmek istediğiniz bir iş problemini getirin, yoksa gerçek bir şirketten birisini sağlarız - sonra sorununuzu çözün ve çözümlerinizi geliştirin. Özgeçmişinizi cilalayın ve bir başlangıç kültürü tadın, temel beceriler kazanın ve uluslararası bir avantaj kazanırken değerli bir sertifika kazanın.

KazançZorlayıcı bir iş planıYatırımcıya hazır bir pitch güverteElab sertifikası

Program Yapısı

Haftanız, günlük oturumlar ve grup çalışması, misafir konuşmaları ve tartışmalar, koçluk ve şömineli sohbetler gibi deneyimsel öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için çeşitli aktivitelerden oluşacaktır.... [-]

Almanya Berlin Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

CIEE IN ONE WORD

eLab - Start building the business of your dreams

Location address
Gneisenaustr. 27
Berlin, Berlin, 10961 DE
Social Media
Location address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
London, England, WC1B 4JP GB