Resmi açıklamayı okuyun

Biz CIEE tarafından eLab

eLab, CIEE adlı kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu tarafından yürütülen 6 veya 12 haftalık bir girişimcilik programıdır. 1947'den beri CIEE, mevcut en kapsamlı, ilgili ve değerli değişim programlarını sunarak, küresel olarak birbirine bağımlı ve kültürel açıdan farklı bir dünyada yaşamak ve çalışmak için gerekli bilgi ve becerileri edinmelerine binlerce insanın yardım etmesini sağlamıştır.

Ne yapıyoruz

eLab, girişimci girişimcilerin kendi işlerini kurma sürecinde yönlendirildiği bir programdır. Dünyanın dört bir yanından bize gelen genç girişimci zihinlerin gelişimini teşvik ediyor ve onları Londra ya da Berlin'deki başlangıç sahnesine tanıtıyoruz. Girişimcilere, işletmelerini temelden inşa etmek için ihtiyaç duydukları pratik becerileri, ağ kurma fırsatlarını ve adım adım rehberlik ediyoruz.

Bunu şu şekilde yapıyoruz:

  • Mevcut olan en kapsamlı değişim programları ve hizmetleri yelpazesini sunmak.
  • En büyük kaynakları ve en deneyimli, tutkulu öğretim görevlilerini ve konuk konuşmacıları açılış sahnesinde bir araya getirmek.
  • İş modellerini değerlendirmek ve geliştirmek için haftalık bireyselleştirilmiş ve grup koçluğu oturumlarının yanı sıra uzman mentorluğun mevcut olmasını sağlamak.

ELab'ın faydaları

6 haftalık programımız sizi bir iş modeli ve yol haritasına bırakacak, böylece fikirlerinizi yanı sıra potansiyel kurucu ortaklara, yatırımcılara ve kuluçka merkezlerine sunmak için bir adım atmak için harekete geçebilirsiniz. Bireysel iş hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için değerlendiriyoruz. Ayrıca sizi doğrudan endüstri alanındaki uzmanlar ve mentorlarla ve başlangıçtaki en güzel akıllarla birleştireceğiz. Bahsetmiyorum bile, burada aldığın koçluk ve rehberlik, iş girişimine başlaman için kendine güven ve hazır bırakacaktır.120810_WDBD2788.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Entrepreneur Lab by CIEE

Uygulanabilir bir iş fikri yaratın ve geliştirin, ardından kavramdan iş planını ve yatırımcıya hazırlığı tamamlamak için kullanın. Çözmek istediğiniz bir iş problemini ge ... [+]

Kalkınan Girişimciler için Eğitim Kampı

Uygulanabilir bir iş fikri yaratın ve geliştirin, ardından kavramdan iş planını ve yatırımcıya hazırlığı tamamlamak için kullanın. Çözmek istediğiniz bir iş problemini getirin, yoksa gerçek bir şirketten birisini sağlarız - sonra sorununuzu çözün ve çözümlerinizi geliştirin. Özgeçmişinizi cilalayın ve bir başlangıç kültürü tadın, temel beceriler kazanın ve uluslararası bir avantaj kazanırken değerli bir sertifika kazanın.

KazançZorlayıcı bir iş planıYatırımcıya hazır bir pitch güverteElab sertifikası

Program Yapısı

Haftanız, günlük oturumlar ve grup çalışması, misafir konuşmaları ve tartışmalar, koçluk ve şömineli sohbetler gibi deneyimsel öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için çeşitli aktivitelerden oluşacaktır.... [-]

Almanya Berlin Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Take a look inside eLab

eLab - Start building the business of your dreams

Location address
Gneisenaustr. 27
Berlin, Berlin, 10961 DE
Social Media
Location address
46-47 Russell Square, Bloomsbury
London, İngiltere, WC1B 4JP GB