Jacobs University Foundation Year

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Evden uzakta yeni bir Ev

Öğrenciler, Avrupa'nın ortasında, 100'den fazla ülkeden gelen öğrencilerle birlikte yaşayacakları ve öğreneceği, uluslararası bir İngiliz dili mikrokozmos'u olan "kabarcık" kampüsünü sevgiyle sesleniyor. Jacobs'da bir dönem sonra, kampüsün her köşesi süslü bir belleğe bağlanacaktır. Sessiz çalışma alanının köşesinde, gece boyunca bütün gece çalışarak arkadaşlarınızla gülerek ve pizza sipariş etmek için sabah 03.00'da bir grup oturun olsun

Campus Green'de, ilk karınız kışa düştüğünde kafeterya tepsisine çömelmek için sizin ve arkadaşlarınızın kullandığı küçük tepeler olsun. Üniversitenizin önündeki ağacınız, burada ilk Bulgar dostluk bileziğinizi şansa bırakıyorsunuz. Kampüste yaşamak ve öğrenmek, arkadaşlarınızın yakında aile gibi hissedeceği ve kampusun evden uzakta yeni bir ev olacağı anlamına geliyor.

Ziyaretçiler kampüse her geldiğinde, geniş, yeşil 34ha kampüsün güzelliğinden etkilendiler. Kampüsün ortasında büyük bir kampüs yeşil ve futbol sahası, öğrencileri birlikte oturup güneşlenmek ve dışarıda spor yapmak için cezbetmektedir.

Çeşitliliğe Dalış

Öğrencilerin kişilerarası ve kültürler arası yetkinliklerini geliştirmelerine izin vermek, Jacobs Üniversitesi'nin eğitim misyonunun önemli bir bileşenidir. Hazırlık Yılı öğrencisi olarak, sınıftaki ve dışındaki pek çok öğrenme fırsatından tam olarak faydalanabilirsiniz. Kültürlerarası kampüs ortamına dalın, sunulan çeşitli spor etkinliklerine katılın veya kampüste bulunan pek çok sosyal, kültürel, politik, akademik ve girişimci kulübün üyelerinden olun.

Kampüsteki konut kolejleri, güvenli, etkileşimli ve ilham verici bir yaşam ve öğrenme deneyimi sunar: İki odalı bir dairede özel bir oda alacaksınız ve ortak bir alanı ve normalde farklı bir vatandaş olan bir eşi bulunan bir banyoyu paylaşacaksınız.

Kolejdeki kafeteryalar kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunar ve arkadaşlarınızla buluşmak, sohbet etmek ve dinlenmek için mükemmel bir mekandır. Kampüste son teknoloji ürünü rekreasyon merkezine ve tiyatro alanı, spor kortları, dans salonu ve kağıt stüdyosu gibi iyi donanımlı etkinlik alanlarına gün boyu erişmek sadece bizim yaşayabileceğiniz paydalardan biridir güzel kampus. Kampus, Almanya'nın kuzeyinde, denizcilik çok kültürlü ve girişimci bir şehir olan Bremen şehir merkezine yakın bir konumdadır.

Konumlar

Bremen

Address
Jacobs University Bremen
Campus Ring 1

28759 Bremen, Bremen, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin