Resmi açıklamayı okuyun

Evden uzakta yeni bir Ev

Öğrenciler, Avrupa'nın ortasında, 100'den fazla ülkeden gelen öğrencilerle birlikte yaşayacakları ve öğreneceği, uluslararası bir İngiliz dili mikrokozmos'u olan "kabarcık" kampüsünü sevgiyle sesleniyor. Jacobs'da bir dönem sonra, kampüsün her köşesi süslü bir belleğe bağlanacaktır. Sessiz çalışma alanının köşesinde, gece boyunca bütün gece çalışarak arkadaşlarınızla gülerek ve pizza sipariş etmek için sabah 03.00'da bir grup oturun olsun

Campus Green'de, ilk karınız kışa düştüğünde kafeterya tepsisine çömelmek için sizin ve arkadaşlarınızın kullandığı küçük tepeler olsun. Üniversitenizin önündeki ağacınız, burada ilk Bulgar dostluk bileziğinizi şansa bırakıyorsunuz. Kampüste yaşamak ve öğrenmek, arkadaşlarınızın yakında aile gibi hissedeceği ve kampusun evden uzakta yeni bir ev olacağı anlamına geliyor.

Ziyaretçiler kampüse her geldiğinde, geniş, yeşil 34ha kampüsün güzelliğinden etkilendiler. Kampüsün ortasında büyük bir kampüs yeşil ve futbol sahası, öğrencileri birlikte oturup güneşlenmek ve dışarıda spor yapmak için cezbetmektedir.

Çeşitliliğe Dalış

Öğrencilerin kişilerarası ve kültürler arası yetkinliklerini geliştirmelerine izin vermek, Jacobs Üniversitesi'nin eğitim misyonunun önemli bir bileşenidir. Hazırlık Yılı öğrencisi olarak, sınıftaki ve dışındaki pek çok öğrenme fırsatından tam olarak faydalanabilirsiniz. Kültürlerarası kampüs ortamına dalın, sunulan çeşitli spor etkinliklerine katılın veya kampüste bulunan pek çok sosyal, kültürel, politik, akademik ve girişimci kulübün üyelerinden olun.

Kampüsteki konut kolejleri, güvenli, etkileşimli ve ilham verici bir yaşam ve öğrenme deneyimi sunar: İki odalı bir dairede özel bir oda alacaksınız ve ortak bir alanı ve normalde farklı bir vatandaş olan bir eşi bulunan bir banyoyu paylaşacaksınız.

Kolejdeki kafeteryalar kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunar ve arkadaşlarınızla buluşmak, sohbet etmek ve dinlenmek için mükemmel bir mekandır. Kampüste son teknoloji ürünü rekreasyon merkezine ve tiyatro alanı, spor kortları, dans salonu ve kağıt stüdyosu gibi iyi donanımlı etkinlik alanlarına gün boyu erişmek sadece bizim yaşayabileceğiniz paydalardan biridir güzel kampus. Kampus, Almanya'nın kuzeyinde, denizcilik çok kültürlü ve girişimci bir şehir olan Bremen şehir merkezine yakın bir konumdadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Jacobs University Foundation Year

Gençsiniz, iddialıyınız ve ilham mı arıyorsunuz? Liseyi bitirdiniz, üniversitede bir yaşam tadı istiyor ve dünyayla ve kültürleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmeye özle ... [+]

Gençsiniz, iddialıyınız ve ilham mı arıyorsunuz? Liseyi bitirdiniz, üniversitede bir yaşam tadı istiyor ve dünyayla ve kültürleriyle ilgili daha fazla bilgi edinmeye özlem duyuyor musunuz? O zaman Vakıf Yılı Programınız ile ilgilenileceksiniz.

Akademik geleceğiniz için planlama ve hazırlanma önemli bir adımdır. Farklı çalışma alanlarını keşfetmek ve lisans eğitimine başlamadan önce akademik öğrenme becerilerini kazanmak için Jacobs Üniversitesi'nin Kuruluş Yılı Programına katılın.

Bireysel akademik geçmişinize, ihtiyaç ve hedeflerinize dayanarak, Hazırlık Yılı'nda kendi öğrenme deneyiminizi tasarlayabilirsiniz. Hazırlık Yılı öğrencisi olarak, çeşitli alanlardan lisans derslerine katılabilir ve akademik becerilerinizi geliştirmek için farklı hazırlık sınıfları türlerinden birini seçebilirsiniz. Dahası, uluslararası kampüste yaşıyorsanız ve konut kolejlerindeki öğrenci yaşamının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.... [-]

Almanya Bremen
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Jacobs University is ...

Jacobs Graduation 2016

Foundation Year - Get ready for university!