Mentora Sprachschule

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MENTORA DİL OKULU KÜRESEL ağının bir parçası olan

Mentora uluslararası eğitim sektöründe saygın bir kurumdur. Biz bir uyarıcı ve akademik yönelimli öğrenme deneyimi sağlar. Dil okulumuz çok popüler ilçe Friedrichshain-Kreuzberg yakın Berlin'in politik ve tarihsel merkezinde yer almaktadır.

Mentora eşit başlayanlar ve ileri öğrenciler için İngilizce ve Almanca olarak dinamik ve yoğun programları sunmaktadır. Biz aynı zamanda ailevi ve profesyonel bir ortamda istifade eden öğrenciler için bireyselleştirilmiş, iletişim odaklı ve yüksek kaliteli dil kursları vermektedir.

Bizim programları her biri - özel arka planlar ve katılımcıların ihtiyaçlarına göre - bilimsel anlayışına uygun olarak. Mentora sadece elverişli, ama ayrıca deneyimli kadrosu ve lüks tesisleri ile karakterizedir.

BAU Küresel BAU Küresel Ağı tüm dünyaya yayılan yüksek öğretim kurumlarının oluşur. Bu, uluslararası bir ağ dünya genelinde öğrencileri ağırlıyor ve sağladığı kaliteli yüksek öğrenim geliştirmek için her şehir, devlet ve millet olarak yerel kaynaklar erişir. Öğrenciler ve BAÜ Global mezunları üç kıtada yedi ülkede uzanan bir akademik topluluk oluştururlar; Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya. BAU Küresel ağ 4 üniversite, 2 dil okulları ve 6 uydu kampüsleri oluşmaktadır.

BAU Küresel üniversiteler lisans, yüksek lisans ve mimarlık doktora programlarına, sanat, iş idaresi, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilişim teknolojileri, hukuk ve tıp yüzlerce sunuyoruz. uluslararası bağlamda karşısında çalışarak, BAU Küresel Ağ kaliteli ve sürdürülebilir bir eğitim garanti peşinde.

Konumlar

Berlin

Mentora Sprachschule

Address
Heinrich-Heine Straße 27
10179 Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 40032434