Resmi açıklamayı okuyun

MENTORA DİL OKULU KÜRESEL ağının bir parçası olan

Mentora uluslararası eğitim sektöründe saygın bir kurumdur. Biz bir uyarıcı ve akademik yönelimli öğrenme deneyimi sağlar. Dil okulumuz çok popüler ilçe Friedrichshain-Kreuzberg yakın Berlin'in politik ve tarihsel merkezinde yer almaktadır.

Mentora eşit başlayanlar ve ileri öğrenciler için İngilizce ve Almanca olarak dinamik ve yoğun programları sunmaktadır. Biz aynı zamanda ailevi ve profesyonel bir ortamda istifade eden öğrenciler için bireyselleştirilmiş, iletişim odaklı ve yüksek kaliteli dil kursları vermektedir.

Bizim programları her biri - özel arka planlar ve katılımcıların ihtiyaçlarına göre - bilimsel anlayışına uygun olarak. Mentora sadece elverişli, ama ayrıca deneyimli kadrosu ve lüks tesisleri ile karakterizedir.

BAU Küresel BAU Küresel Ağı tüm dünyaya yayılan yüksek öğretim kurumlarının oluşur. Bu, uluslararası bir ağ dünya genelinde öğrencileri ağırlıyor ve sağladığı kaliteli yüksek öğrenim geliştirmek için her şehir, devlet ve millet olarak yerel kaynaklar erişir. Öğrenciler ve BAÜ Global mezunları üç kıtada yedi ülkede uzanan bir akademik topluluk oluştururlar; Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya. BAU Küresel ağ 4 üniversite, 2 dil okulları ve 6 uydu kampüsleri oluşmaktadır.

BAU Küresel üniversiteler lisans, yüksek lisans ve mimarlık doktora programlarına, sanat, iş idaresi, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, bilişim teknolojileri, hukuk ve tıp yüzlerce sunuyoruz. uluslararası bağlamda karşısında çalışarak, BAU Küresel Ağ kaliteli ve sürdürülebilir bir eğitim garanti peşinde.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Mentora Sprachschule

Biz 16 yaşındaki öğrenciler için yoğun Almanca kursu programı sunuyoruz. 21:00 - Bu 12.00 ve 6.00 pm 9.00 yeri hafta içi alır. Bu Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı il ... [+]

Biz 16 yaşındaki öğrenciler için yoğun Almanca kursu programı sunuyoruz. 21:00 - Bu 12.00 ve 6.00 pm 9.00 yeri hafta içi alır. Bu Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı ile aynı hizada ve bu nedenle 6 ders seviyelerinde ayrılmıştır.

Alman Seviye A1 - Başlangıç Alman Seviye A2 - Temel bilgiler Alman Seviye B1 - İlköğretim dil becerileri Alman Seviye B2 - Dilin Bağımsız kullanımı Alman Seviye C1 - Dilin Yetkili kullanımı Alman Seviye C2 - Yerli benzeri dil becerileri

Sen dersler için ana sayfadaki her dil seviyesine hassas açıklamasını bulabilirsiniz.

A1 / 1 ve A1 / 2, A2 / 1 ve A2 / 2, B1 / 1 ve B1 / 2 vs - Her seviye iki bölüme ayrılmıştır - 4 hafta son o parçaların her biri. Tam bir seviye terbiye için, toplam 8 hafta gerekir.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku