Resmi açıklamayı okuyun

Fotoğraf veya Make-up tutku mi?

Bir meslek ve dünyanın en canlı başkentlerinden birinde başarılı bir kariyer halinde hobi açmak ister misiniz? Sonra Berlin, sınırsız olanaklar City hoş geldiniz. Yaşam tarzı, müzik, sanat ve moda trendi ayarı Berlin, Almanya'nın başkenti. Hepsi burada başlıyor!

Fotoğrafçılık ve Yaratıcı Make-up yaratıcı okula hoş geldiniz. Photoacademy Berlin ve Yaşam Yüzler - bir okul, iki yolu olasılık.

Ağları oluşturma, sinerji oluşturulması.

Bu sloganı uyarak Photoacademy Berlin ve Yaşam Yüzler profesyonel bir Fotoğrafçı olmak veya Make-up sanatçısı için eşsiz bir eğitim konsepti sunuyoruz. Tek bir yerde tüm.

Eğitimin her alanda kendi ana odak vardır:

  • Photoacademy Berlin on iki aylık programı Profesyonel Fotoğrafçılık sunuyor - Yaşam Yüzler sertifikalı Makyaj Artist olmak için bir on iki aylık program sunuyor.

Olursa olsun ilgilenen hangi alanda, biz size bireysel gelecek planları sizi desteklemek için çalışıyoruz öğretmenler son derece kararlı bir ekip ile kişisel bir öğrenme ortamı sunuyoruz.

Okul Berlin merkezinde bulunan Malzfabrik (www.malzfabrik.de) gerekçesiyle dayanmaktadır. Gelecek fotoğrafçılar ve makyaj sanatçıları okulun 1000sqm karşılamak ve günlük olarak çeşitli projelerde yaratıcılıklarını alışverişi. Ağlar programı sırasında zaten oluşmuş ediliyor.

Profesyonel ders Eğer iş bu alanda karşılaştıkları ve medya alanında başarılı bir kariyer için hazırlar gelecekteki zorlukların üstesinden yardımcı olur.

Berlin - yaratıcı ve internationial

Berlin moda ve yaşam tarzı hızlı değişiklikleri yansıtır. Kentin genelinde muhalif stilleri dünyadan gençler için Berlin çok cazip kılmaktadır. Trendler burada yaratılmakta ve bireysel yaşam kavramların çeşitli kent oluşturur atmosfer parçasıdır. Aynı şekilde, Berlin çok genç bir şehir. Kendi vatandaşlarının% 20 yirmi beş yaşın altında. Dünyalar yaratıcı sahne Berlin'e geliyor. Berlin yerlerden biri, geçim giderleri diğer büyük şehirlere kıyasla oldukça düşük olmasıdır. Değişen bu kalbinde, tarihi şehir bizim okulumuz. Buradan tüm fotoğraf çekimleri için şehrin üzerinde sonsuz heyecan verici konumları kullanmak için fırsat var. Müzeler, fotoğraf sergileri veya Moda Haftası gibi çeşitli kültürel olanakları esinlenerek alın.

Sen yaşamak için bir yer bulmak için yardıma ihtiyacınız?

Tabii ki yaşamak için bir yer bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Bir daire paylaşmak için eğer tercihinizi Biz de diğer öğrenciler ile bağlayabilirsiniz. Sadece bize sorun.

Bir Okulu olarak bizim Talep

Bir fotoğrafçı ya da make-up artist çalışma hayatına hazırlamak bizim görevimizdir. Kenara size profesyonel alanda en iyi olmak için gereken becerileri öğretmek, biz de nasıl iş açısından düşünmek yanı sıra çok önemli pazarlama tarafında özen sizi eğitmek için size öğretmek. Sadece serbest piyasada yaratıcı bir profesyonel olarak çalışmak için nasıl bilenler var başarılı olacaktır. Her öğrenci bireysel ilgi vardır. Eğitiminiz boyunca sizin kişisel ihtiyaçlarınızı tartışmak ve bir çalışan veya serbest-lancer olarak çalışma hayatı için en iyi mümkün olduğunca sizi hazırlayacaktır.

Ayrıca her öğrenci bir derece ile, ancak profesyonel bir portföy, kişisel ana ve kartvizit yanı sıra kariyer okulun son gününü izleyen başlar nasıl bir yol haritası değil sadece okulumuzu bırakır.

Bu hedeflere ulaşmak için, biz kendi alanında başarılı olan ve sektöründe bugün talepleri ne farkında olan öğretmenler ile çalışıyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için sert ve kararlılıkla çalışmaya hazır değilseniz, o zaman biz bu hedefleri mümkün kılmak için sizi eğitmek olabilir. Yani, profesyonel bir fotoğrafçı ya da burada Berlin'de makyaj sanatçısı olarak kariyerine başlamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Photoacademy & Living Faces Berlin

Sen makyaj ile çalışmak ve diğerleri daha cazip hale getirmek için aşk? Siz fotoğraf çekimleri, defileler ve stil modelleri üzerinde çalışmak istiyorum? Ya da güzellik en ... [+]

Sen makyaj ile çalışmak ve diğerleri daha cazip hale getirmek için aşk? Siz fotoğraf çekimleri, defileler ve stil modelleri üzerinde çalışmak istiyorum? Ya da güzellik endüstrisinin bir parçası olmak istiyorum?

Bir makyaj sanatçısı genellikle TV alanlarında çalışır, Moda gösterir veya dergi vb Fotoğraf çeker Onlar aktörler, modeller, çapa ve üreticileri ile yakın temas halindeyiz ve çok farklı kişilikleri ile çalışmak edebiliyoruz. Bir makyaj sanatçısı olarak başarılı olmak için güven yanı sıra hırs gerektirir.

Up sanatçısı farklı görünüyor son trendleri takip ederek yanı sıra kendi oyun üstünde olmak amacıyla tarihsel makyaj stillerinin farkında olmak devam eden bir ilgi var - Bu markası önemlidir. Onlar olaylara bağlıdır veya attend.Creativity en önemli yönüdür bir var sürgün olarak çalışma saatleri düzensiz olabilir. Makyaj sanatçıları, genellikle çok baskı altında çalışmak, herkes bazen stresli koşullar altında çalışabiliyor. Bu yönü dikkate alınması gerekiyor. ... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Tam zamanlı
3 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Photoacademy & Living Faces Berlin

Uygulamalı dersler hafta sonları için planlanan ve pratik bir fotoğraf profesör tarafından yönlendirilir. Öğrenmek ve kendi stilini geliştirmek ve portföy oluşturmak için ... [+]

Neden profesyonel bir kariyer için Photoacademy Berlin seçmelisiniz? Motive öğretmenler ve profesyonel fotoğrafçılar ile İngilizce öğretti küçük sınıflar - Aylık photoshoots profesyonel portföy için - - öğrenmesi ve kendi stilini geliştirmek ve portföy oluşturmak için zaman önemli miktarda - bir oniki aylık bir programdır fotoğrafçılık öğrencileri ile işbirliği makyaj öğrenci - Eğer Berlin-okuyan - yani başlayabilir ağ, yurtdışında insanların çeşitliliği karşılamak - kariyer planı bireysel desteğe program sırasında, profesyonel yardım - biz anasayfa ve kartvizit size Avrupa'nın en yaratıcı şehir Programı Ders Programı

Öğrenci teorik derslerin işaretlemişler edildiği bir dizi ders programı recieves. Uygulamalı dersler hafta sonları için planlanan ve pratik bir fotoğraf profesör tarafından yönlendirilir. Ayrıca öğrencinin onlar ders serbest zaman ve ayın sonunda daha sonra bugünkü sırasında üzerinde çalışmak pratik atamaları alır. İlk dönem boyunca, öğrenciler portre, moda, ticari fotoğrafçılık, fotoğraf gazetecilik ve belgesel farklı türlerini uygulamak yanı sıra, fotoğrafçılık temelleri, teknik ve hafif yönlerini bir anlayış ile tanıdık yapılacaktır. İkinci dönem öğrenciler fotoğraf Belirli bir türe uzmanlaşmak ve profesörlerin yardımı ile kendi kişisel portföy derlemek başlar. Bu noktada kendini pazarlama, öğrencinin ana ve kurumsal kimlik yönleri yerine gelecektir. Her öğrencinin gelecekteki kariyer tartışılan ve profesörler ile eşleştirilir. Program pratik medya profesyonellerinden oluşan bir grup önünde bir final sunumu ve bireysel portföy sunumu ile sona erer.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Yarı zamanlı
2 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku