Summer School at Bauhaus University Weimar

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

başlık

BAUHAUS YAZ OKULU

... Bauhaus Universität Weimar uluslararası yaz programı

ve kurslar

  • Mimarlık | Şehircilik
  • Sanat | dizayn
  • Mühendisliği | çevre
  • DİLLER

bizim birçok dil ve özel kurslara seçin!

... Aday öğrenciler, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açıktır.

Her yıl yaklaşık dünyada 70 ülkeden 400 katılımcı, eşsiz bir kültürler arası bir atmosfer yaratır. deneyiminin bir parçası olun ve bir ömür boyu sürecek dostluklar olun!

... Bauhaus Univeritat Weimar tanımak için büyük bir fırsat olduğunu

ve uluslararası bir ağa bağlanmak ve kültürel ve akademik ufkunu genişletmek. Bu şans al!

... Bir ilham kaynağı ve bir ömür boyu unutulmaz bir deneyimdir.

Deneyimler, size yeni fikirler verecek ve hayatınızı zenginleştirecek, Bauhaus Yaz Okulu'nda yer alarak yapacaktır. İlham almak!

afiş

Daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Bauhaus Yaz Okulu'nda sunulan ders ve olayların farklı bir program keşfetmek! Weimar, Johann Wolfgang von Goethe'nin ve Bauhaus'un şehrin güzelliğini yaşayın!

Üç tane daha iyi nedenler ...

Weimar 1. KENT

Weimar zengin bir tarihe sahip bir sembolik bir şehirdir. Weimar kültürel hayat Buchenwald Memorial Schloss ETTERSBURG (sadece Almanca) arasında, Goethe ve Schiller ve Bauhaus arasında yaşanıyor. Sayısız müze sayesinde, dört sinemalar (sadece Almanca), (sadece Almanca) Alman Ulusal Tiyatro ve onun farklı performans ve müzik sahnesi, Weimar her ay olayların yüzlerce sunuyor.

Bauhaus Yaz Okulu bu olasılıklara bağlanır ve size çıkarları için terzi çeşitli program oluşturur. Sen Bauhaus Yaz Okulu kimliği ile düşük bir maliyetle veya ücretsiz olayların birçok katılabilirler.

afiş

2. ÖĞRETİM ÜYESİ

Bizim öğretim elemanlarının tamamı, deneyimli yapan ve profesyonel eğitimli ve eğlenmek için hazır var! geziler ilham, bir anadili öğretim ile dil öğrenin ya da rahat bir öğrenme ortamı, farklı bir şekilde özel bir konu pick up, parkta piknik ve geleneksel Bauhaus Yaz Okulu partilerinde dans bir sürü.

Tüm öğretim üyeleri Weimar zaman unutulmaz hale getirmek için ellerinden geleni yapmak. Ayrıca, tüm dil kurs eğitmenleri öğretim dili anadili.

afiş

3. Organizatörler

Ekibimiz her bir katılımcı, hiç Weimar gelmeden önce netleşiyor şey umurunda değil. Biz memnuniyetle şahsen tüm sorulara ve e-postaları yanıtlamak için zaman ayırın. posta yoluyla veya telefonla olsun, biz aklınıza gelebilecek herhangi bir soru, endişeleri veya konularda size yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Biz şahsen varış gününde sizi karşılayacak ve konut götürür. Tabii başlamadan önce size yerleşti ve Weimar günlük rutin aşina olsun yardımcı olmak için, biz bir oryantasyon günü sunuyoruz. Ayrıca öğretmen ve orada diğer katılımcılara buluşacağız. Ayrıca, Ağustos ayında tüm Bauhaus Yaz Okulu süresince günde 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

BİZ Weimar SİZE KARŞILAMA VE SİZE UNUTULMAZ BİR YAZ paylaşımı için sabırsızlanıyoruz!

Konumlar

Weimar

Address
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 Weimar, Thüringen, Almanya