dBs Music Berlin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Eğitiminiz için seçenekler göz önüne alındığında müzik endüstrisinin bugüne kadar size bir avantaj sağlar emin daha önemli olanı, değişen ve? biz "sıradan okul" olarak DBS Müzik Berlin tarif biz sadece bahsediyoruz. toplum, yer, tesis, eğitim kalitesi, uzlaşmaz destek ... hepsi sürüyor tutku örnek olması için bir araya geliyor. Bu sadece birlikte yaptığımız her şeyde yoğun sevinç var, ama aynı zamanda hep birlikte tutku başarının anahtarıdır nasıl göstermek anlamına gelir.

Genel bakış

Berlin'de Bizim yenilenmiş state-of-the-art tesisleri sadece bir kaç yaşında. Ama biz İngiltere'de 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir kurumumuzun mirası kapalı inşa ediyoruz. 2013 yılında bizim öğrenciler burada bulunan çeşitli ve köklü müzik sahnesinin erişim vermek için DBS Müzik Berlin açıldı. Bu sahnenin çeşitli yanı sıra sizi şaşırtabilir! Almanya'nın başkenti elektronik her şey için ünlü bir yakınlık vardır, biz de bu türler ve sahneleri geniş bir seçki teşvik açısından hedonist olduğunu söyleyebiliriz.

dersler tarihi FUNKHAUS veya gece Friedrichshain bölgesinde ana eğitim merkezi bizim stüdyolarında düzenlenen olsun, bazı ilham yerlerde son viteste ellerini almak gerekir. Ama teknoloji bazı öğretim olmadan iyi nedir? Bizim öğretmenler sanat sahnesinde aktif sanayi deneyimli profesyonellerdir. Onlar makineleri kullanmayı ve kariyerinizde etkili kendi becerilerini büyümek için nasıl pratik anlayışlar sağlayacaktır.

Eğer Music Production & Ses Mühendisliği veya Elektronik Müzik Production & Performance kapsamlı bir tanıtım arıyorsanız, bizim bir yıllık diploma programları idealdir. Bunlar aynı zamanda bir sanatçı olarak görevini yeniden enerji ve yurt dışında heyecan verici bir yıl geçirmek için harika bir yoldur.

Eğer değeri yüksek akredite derecesi arıyorsanız, İngiltere'de Aziz Mark & ​​St John Üniversitesi aracılığıyla yönetilmektedir bizim (Hons) Lisans derecelerini göz önünde bulundurun. Bu 3 yıllık veya 2 yıllık fast track programları kavramlar, teori, teknik uzmanlık ve uygulamaya derin dalmak isteyenler içindir.

Daha fazla bilgi edin

bahsediyoruz ne olduğunu görmek ister misiniz? web sitemizde (dbsmusic.net) bizim Açık Günler biri için kayıt olun ve kişi bizi karşılamaya geliyor.

Şu anda Berlin'e gelmek için bir bahane yok mu? Lisans Çalışmaları burada bizim profil keşfederek Eğer DBS Müzik Berlin ile olabilir fırsatlardan çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Veya bize bir e-posta göndererek bize bugün ulaşmak: admissions@dbsmusic.net Sizden haber bekliyoruz!

Konumlar

Berlin

dBs Music Berlin

Address
Berlin, Berlin, Almanya
Telefon
+49 30 29009052