Resmi açıklamayı okuyun

Eğitiminiz için seçenekler göz önüne alındığında müzik endüstrisinin bugüne kadar size bir avantaj sağlar emin daha önemli olanı, değişen ve? biz "sıradan okul" olarak DBS Müzik Berlin tarif biz sadece bahsediyoruz. toplum, yer, tesis, eğitim kalitesi, uzlaşmaz destek ... hepsi sürüyor tutku örnek olması için bir araya geliyor. Bu sadece birlikte yaptığımız her şeyde yoğun sevinç var, ama aynı zamanda hep birlikte tutku başarının anahtarıdır nasıl göstermek anlamına gelir.

Genel bakış

Berlin'de Bizim yenilenmiş state-of-the-art tesisleri sadece bir kaç yaşında. Ama biz İngiltere'de 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir kurumumuzun mirası kapalı inşa ediyoruz. 2013 yılında bizim öğrenciler burada bulunan çeşitli ve köklü müzik sahnesinin erişim vermek için DBS Müzik Berlin açıldı. Bu sahnenin çeşitli yanı sıra sizi şaşırtabilir! Almanya'nın başkenti elektronik her şey için ünlü bir yakınlık vardır, biz de bu türler ve sahneleri geniş bir seçki teşvik açısından hedonist olduğunu söyleyebiliriz.

dersler tarihi FUNKHAUS veya gece Friedrichshain bölgesinde ana eğitim merkezi bizim stüdyolarında düzenlenen olsun, bazı ilham yerlerde son viteste ellerini almak gerekir. Ama teknoloji bazı öğretim olmadan iyi nedir? Bizim öğretmenler sanat sahnesinde aktif sanayi deneyimli profesyonellerdir. Onlar makineleri kullanmayı ve kariyerinizde etkili kendi becerilerini büyümek için nasıl pratik anlayışlar sağlayacaktır.

Eğer Music Production & Ses Mühendisliği veya Elektronik Müzik Production & Performance kapsamlı bir tanıtım arıyorsanız, bizim bir yıllık diploma programları idealdir. Bunlar aynı zamanda bir sanatçı olarak görevini yeniden enerji ve yurt dışında heyecan verici bir yıl geçirmek için harika bir yoldur.

Eğer değeri yüksek akredite derecesi arıyorsanız, İngiltere'de Aziz Mark & ​​St John Üniversitesi aracılığıyla yönetilmektedir bizim (Hons) Lisans derecelerini göz önünde bulundurun. Bu 3 yıllık veya 2 yıllık fast track programları kavramlar, teori, teknik uzmanlık ve uygulamaya derin dalmak isteyenler içindir.

Daha fazla bilgi edin

bahsediyoruz ne olduğunu görmek ister misiniz? web sitemizde (dbsmusic.net) bizim Açık Günler biri için kayıt olun ve kişi bizi karşılamaya geliyor.

Şu anda Berlin'e gelmek için bir bahane yok mu? Lisans Çalışmaları burada bizim profil keşfederek Eğer DBS Müzik Berlin ile olabilir fırsatlardan çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Veya bize bir e-posta göndererek bize bugün ulaşmak: admissions@dbsmusic.net Sizden haber bekliyoruz!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

dBs Music Berlin

Dijital ve analog teknolojinin bir arada kullanılması, bizim bir yıl Elektronik Müzik Yapımcıları ve Performans Diploması ses oluşturma ve manipülasyon becerilerinizi gel ... [+]

Dijital ve analog teknolojinin bir arada kullanılması, bizim bir yıl Elektronik Müzik Yapımcıları ve Performans Diploması ses oluşturma ve manipülasyon becerilerinizi geliştirecek. Işbirlikçi projeler aracılığı ile çalışan eller yaratıcılık size sentez ve örnekleme, üretim ve üretici, sanatçı olma ve sanatçı pratik yolunda sizi ayarlarken müzik teknolojisi ve endüstri uygulamaları için karıştırma kadar, elektronik müziğin birçok açıdan ele alacağız.

DERS UZUNLUĞU: 1 Yıl (36 Hafta) DERS BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2017 Eylül DÖNEM ZAMANI: Sept 2017 - 2018 Temmuz DERS ÜCRETLERİ: 740 € dan ayda Bizim Diploma Kursları

Bizim BTEC seviye 3 National Diploma güvenle kendi sanatsal vizyona ulaşmak böylece eller, yetenekleri ve teknoloji ve yazılım sistemlerinin özellikleri hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmek için vardır. Eğer sınırlı varsa, ilgili konum veya müzik üretiminde veya eğer hiçbir deneyim gerçekten sanatçıya hobi o sıçrama yapmak istiyorum! Onlar tanıtım kursları gibi gelebilir iken, onlar o uzakta konum. Söz konusu bilgilerin geniş bir derinlik sağlamak ve bağımsız çalışan yanı sıra ilk günden itibaren büyük projeler üzerinde işbirliği almayı hedefliyoruz.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
dBs Music Berlin

Bizim bir yıl Müzik Yapımcıları ve Ses Mühendisliği Diploması teknikleri ve müzik üretimi ve ses mühendisliği süreçlerini sır perdesini aralamak beceri tabanı geliştirmek ... [+]

Bizim bir yıl Müzik Yapımcıları ve Ses Mühendisliği Diploması teknikleri ve müzik üretimi ve ses mühendisliği süreçlerini sır perdesini aralamak beceri tabanı geliştirmek olacaktır. Işbirlikçi, yaratıcı projeler üzerinde çalışmak, kayıt ve karıştırma, akustik ve yaratıcı bir müzik yapımcısı olarak sesinizi bulmak için öğrenirken, resim, müzik teknolojisi ve endüstri uygulamalarını taşımak için ses dinleme becerileri gelen müzik prodüksiyon birçok açıdan ele alacağız.

DERS UZUNLUĞU: 1 Yıl (36 Hafta) DERS BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2017 Eylül DÖNEM ZAMANI: Sept 2017 - 2018 Temmuz DERS ÜCRETLERİ: 740 € dan ayda

... [-]
Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Why dBs Music Berlin? - 2016