Resmi açıklamayı okuyun

CADFEM esocaet seminer, çevrimiçi öğrenme ve üniversite ders üzerinden simülasyon alanında kariyer nitelikleri teşvik eder. Bu nedenle, bizim eğitim ilerleme olanakları ne olursa olsun kullanmak simülasyon yazılımı, CAE-sorumluluk geniş bir yelpazede için becerilerini güçlendirmek için izin verir. Bu amaçla, biz üniversiteler ve mesleki alanlarda çeşitli uzmanlık getirmek profesör ve saygın sanayi uzmanları ile işbirliği.

Bizim eğitim ilerleme fırsatları katılarak yeni teknolojisi ile simülasyon uzmanlık ilerletmek için veya seminerler yoluyla herhangi bir bilgi boşlukları doldurmak için bir şans var. Bizim program teklifleri kesinlikle daha verimlilik, yaratıcılık ve yenilikçilik ile gerçekleştirmek için sağlayarak, işinizin kalitesini fayda sağlayacaktır. Sen sırayla kısa vadede kendi kişisel refahı ve memnuniyeti etkileyecektir, ve sonuçta uzun vadede olumlu hayatınızı etkileyecek kariyer geliştirmek için fırsat var. Tüm bunlardan sonra, iş yerinde hayatının önemli bir bölümünü geçirmek.

Bizim kariyer entegre eğitim olanakları ne yazık ki ücretsiz değil, ama kesinlikle buna değer şunlardır: katılımcılarımız zaman ve para yatırımı ödedi doğruladı!

Simülasyon Tabanlı Mühendislik / Bilgisayar Mühendisliği (CAE) Destekli Sürekli gözden geçirme ve geliştirme çeşitli aşamalarında ürün özelliklerinin iyileştirilmesi için ilk konsept fikirleri ilk analizinden makine işleme veya diğer alternatif çalışmaların optimizasyonu kadar - Simülasyon tabanlı mühendislik ürün geliştirme süreci boyunca simülasyon tutarlı kullanımıdır. FEM (sonlu elemanlar metodu) veya CFD (Hesaplamalı akışkanlar dinamiği) kullanımı özellikle havacılık sektöründe, otomotiv sektöründe ve inşaat mühendisliği, birkaç yıl önce başladı, bu yüzden günümüzde yöntemleri yanı sıra hemen hemen tüm sanayi sektörlerinde kurulmuştur tıp gibi diğer uygulamalarda. Güncel yöntemler mümkün tüm sistemlerin simülasyonu ve önceden gerçekçi yüksek basınçlı senaryolarda tam ürünlerimizi incelemek için yapmak.

Simülasyonlar bize ürünün bütünsel bir anlayış kazanmak ve önemli bir soruya cevap yardımcı: Ürün müşteriye ne vaat yerine miyim?

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

esocaet Studies by CADFEM

akışkan dinamiği (CFD) başarılı ürün yeniliği anahtarıdır. eğitim programı başarılı bir uygulama için kapsamlı uzmanlık sağlar. ... [+]

(CFD) çok sayıda uygulama sağladığı akışkanlar dinamiği başarılı ürün yenilik yaklaşımları: Pompa ve türbinlerinin verimliliğini, elektrik makineleri veya mikroçip soğutma, araçların yakıt tüketiminin azaltılmasını artar. mühendisi için, ancak, doğru sonuçların sonuçlarından sonuçlara varmak için bir meydan okuma artık her zamankinden daha fazla CFD simülasyonları gerçekleştirmek. Bu nerede Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği ve başarılı bir uygulama için kapsamlı uzmanlık sağlar - bilimsel olarak ve pratik.

Bir bakışta okuyan

İsviçre'de HSR Hochschule für Technik Rapperswil üniversite sertifikası Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği 2016th beri teklif edilmiştir Aşağıdaki TH Ingolstadt ve Landshut HAW yüksek lisans Master aralığının modüllerinin eklenmesiyle satın alınabilir.... [-]

Almanya Grafing
Ekim 2019
Ingilizce,Almanca
Yarı zamanlı
6 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku