Resmi açıklamayı okuyun

Andorra Aviation Academy , Andorra Prensliği'nde yer almaktadır. Bir grup havacılık meraklılarından esinlenerek, Andorra Hükümeti ve Andorra Üniversitesi ile bu eşsiz havacılık lisans programını kurma anlaşması Haziran 2015'te imzalandı.

Andorra Aviation Academy , pilot bir eğitim programı sunmaktadır (18 aylık Hızlı İzleme kursu) ve Andorra Üniversitesi ile devam etmekte olup, tüm Avrupa'da ve 47 ülkede tanınan 3 yıllık bir Havacılık Lisans derecesi kursu ( Bologna süreci).

Andorra Aviation Academy ve ortakları, EASA tarafından onaylanan ve denetlenen pilot eğitim kursları sunar. Akademi, güvenlik, kalite, standardizasyon ve performans açısından sınıfının en iyi havayolu standartlarını destekleyen profesyonel bir üniversite ve uçuş eğitimi ortamı sunar. Buna ek olarak, karmaşık çevrelerde, liderlik ve iletişimde eleştirel düşünmeyi, karar vermeyi pekiştirmek için yönetim becerileri geliştirir.

Pilot ve karmaşık çevre eğitimindeki son üniversite araştırmalarına dayanarak, öğrencilerin karmaşık ve beklenmedik durumlarla başa çıkabilmelerini ve öğrencilerin “zihin haritalamasını” teşvik etmelerini sağlamak için “dikkatli eğitim” adlı bir öğretim yöntemi geliştirdik. Pilot eğitimi doğası gereği pahalıdır. Yüksek standartları korurken eğitim maliyetini düşürmek için Fransa'da 'genel havacılık' dostu iş ortaklarıyla anlaşmalar yaptık. Auch (32000, Fransa), özellikle başka yerlerde sıklıkla aynı sert hava koşullarından muzdarip değildir. Tüm bu avantajlar, Avrupa EASA gerekliliklerine dayalı eğitim kalitesini standartlaştırmak için daha hızlı tamamlanma sürelerine katkıda bulunur.

Güvenli ve iyi korunmuş çok kültürlü bir toplumda, her öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış her şey dahil bir program sunuyoruz (gizli maliyet yok).

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Andorra Aviation Academy

Uçak Dispatcher bir Sivil Havacılık İdaresi tarafından onaylanmış bir lisanslı havacı. Rehberliğinde uçuşların emniyet ve operasyonel kontrolü için kaptan ile ortak sorum ... [+]

Uçak Dispatcher bir Sivil Havacılık İdaresi tarafından onaylanmış bir lisanslı havacı. Rehberliğinde uçuşların emniyet ve operasyonel kontrolü için kaptan ile ortak sorumluluk sahibidir. En iyi ekonomi uygulamalarına, yolcu hizmetlerine ve işletme kontrolüne ulaşmak için, Uçuş görevlisi , uçuş emniyetinin olası tehlikelerini belirlemek ve en arzu edilen ve ekonomik uçuş rotasını seçmek için meteorolojik bilgileri analiz eder ve değerlendirir, güvenli tamamlama için gerekli yakıt miktarını hesaplar. uçak tipine, uçuş mesafesine, bakım, sınırlamalara, hava koşullarına ve havacılık mevzuatının öngördüğü minimum yakıt gereksinimlerine göre uçuşun yapılması.... [-]

Andorra Andorra la Vella
Bilgi iste
Ingilizce
2 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Andorra Aviation Academy

Bu program, Avrupa Havayolu ile uçuş ekibi pozisyonu gereksinimlerini karşılamak ve Amerikan kayıtlı uçaklarda pilot olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. ... [+]

Bu program, Avrupa Havayolu ile uçuş ekibi pozisyonu gereksinimlerini karşılamak ve Amerikan kayıtlı uçaklarda pilot olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Mezun olduktan sonra, en az kalifiye olacaksınız:

EASA CPL ticari pilot lisansı ve Enstrüman Değerlendirme

EASA ATPL teorisi

EASA MCC Airbus A320 (Çok Mürettebat İşbirliği) ders adı ve tanımında

FCL 1.055 İngilizce Yeterlilik testi

FAA ticari ve enstrüman derecelendirmesi nitelikleri.

Program 18 ayda tamamlanabilir. EASA PPL programına devam eden öğrencilere programa katılmaları ve indirim almaları sağlayarak eğitim sırasında esneklik sağlar.

Hızlı pa... [-]
Andorra Andorra la Vella
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
web sitesi
Telefon
+376 736 309