Andorra Aviation Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Andorra Aviation Academy , Andorra Prensliği'nde yer almaktadır. Bir grup havacılık meraklılarından esinlenerek, Andorra Hükümeti ve Andorra Üniversitesi ile bu eşsiz havacılık lisans programını kurma anlaşması Haziran 2015'te imzalandı.

Andorra Aviation Academy , pilot bir eğitim programı sunmaktadır (18 aylık Hızlı İzleme kursu) ve Andorra Üniversitesi ile devam etmekte olup, tüm Avrupa'da ve 47 ülkede tanınan 3 yıllık bir Havacılık Lisans derecesi kursu ( Bologna süreci).

Andorra Aviation Academy ve ortakları, EASA tarafından onaylanan ve denetlenen pilot eğitim kursları sunar. Akademi, güvenlik, kalite, standardizasyon ve performans açısından sınıfının en iyi havayolu standartlarını destekleyen profesyonel bir üniversite ve uçuş eğitimi ortamı sunar. Buna ek olarak, karmaşık çevrelerde, liderlik ve iletişimde eleştirel düşünmeyi, karar vermeyi pekiştirmek için yönetim becerileri geliştirir.

Pilot ve karmaşık çevre eğitimindeki son üniversite araştırmalarına dayanarak, öğrencilerin karmaşık ve beklenmedik durumlarla başa çıkabilmelerini ve öğrencilerin “zihin haritalamasını” teşvik etmelerini sağlamak için “dikkatli eğitim” adlı bir öğretim yöntemi geliştirdik. Pilot eğitimi doğası gereği pahalıdır. Yüksek standartları korurken eğitim maliyetini düşürmek için Fransa'da 'genel havacılık' dostu iş ortaklarıyla anlaşmalar yaptık. Auch (32000, Fransa), özellikle başka yerlerde sıklıkla aynı sert hava koşullarından muzdarip değildir. Tüm bu avantajlar, Avrupa EASA gerekliliklerine dayalı eğitim kalitesini standartlaştırmak için daha hızlı tamamlanma sürelerine katkıda bulunur.

Güvenli ve iyi korunmuş çok kültürlü bir toplumda, her öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış her şey dahil bir program sunuyoruz (gizli maliyet yok).

Konumlar

Andorra la Vella

Andorra Aviation Academy

Address
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
Telefon
+376 736 309

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin