Academy of Interactive Entertainment

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Interactive Entertainment Akademisi (AIE) Avustralya'nın en layık 3D animasyon, oyun tasarımı ve görsel FX eğitimci. Yaratıcı dijital sektörü büyümeye kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak düzenlendi, AIE uzman oyun niteliklerin gelişmesine öncülük ve endüstri ortaklıkları ve dinamik öğretim yoluyla yeniliklerine devam ediyor.

AIE kursları pratik, kariyer odaklı ve ciddi eğlenceli ve yaratıcı gerektiren stüdyo ortamında sanayi deneyimli öğretmenler tarafından teslim edildi. AIE ve bu kadar mezunları Yılın 2007 Avustralya Ufak Antreman Sağlayıcı adlı varlık da dahil olmak üzere yıllar boyunca birçok ödül kazandı.

AIE Şartı Interactive Entertainment değil, kar amacı gütmeyen Akademisi birincil hedefleri şunlardır:

Akredite kamu erişimini sağlamak, Sanayi 3D Animasyon dersleri, Bilgisayar Programcılığı, Müzik ve Film de dahil olmak üzere interaktif eğlence sektörüne uygun ticari kurslar ve programlar, sponsor ve tam; Sanayi talebi karşılamak için uygun sanayi kuruluşları ve özelleştirilmiş dersler tarafından izlenen İnkübatör dersleri sağlayın; Güçlü bir bölgesel sanayinin büyümesini teşvik etmek ve sektörde istihdam olanaklarının genişletilmesini teşvik; Sanayi tedarikçileri ve ticari geliştiriciler ile birlikte araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üstlenmek; Foster ve hem ulusal hem de uluslar arası sektör ağları ve bağlantıları, gelişmesini teşvik ve Bilgisayar Oyunları Geliştiriciler Derneği ve Konferansı oluşturulmasını teşvik etmek; Sanayi ve işverenler iş eğitimli askere ve kalifiye personel bulmak için Akademi mezunları Yrd; Teşvik ve Sanayi eğitimi geliştirmek için diğer kurumların, Avustralya'da hem de uluslararası, form ittifaklar; Foster ve destek hizmetleri bir dizi ağ fırsatları, rehberlik ve ofis konaklama sunan yeni ve küçük işletmelerin gelişmesini teşvik ve Assist ve öğrenciler, Endüstri katılımcıları, kiracı, müşterileri ve / veya çalışanları, yeni ve küçük işletmelerin sahiplerine konut konaklama imkanı sunuyoruz.

SYDNEY KAMPÜSÜ

Sydney kampüs kurulmuş geliştiricileri ve bağımsız stüdyoları hem çevrili, Sydney'in oyun endüstrisinin kalbinde yer almaktadır. Sydney rutin AIE son derece mezunları aranılan kiralama Avustralya'nın en büyük görsel efekt stüdyosu, Animal Logic, aynı zamanda ev sahipliği yapmaktadır. Sydney kampüsünde okuyan öğrenciler gelişen oyun ve film topluluğu tarafından çevrili olması için şanslı ve ağ etkinlikleri, film ve oyunlar festivalleri artı sanayi etkinlikleri de dahil olmak üzere birçok fırsat sağlanmaktadır.

MELBOURNE KAMPÜSÜ

Melbourne Avustralya oyun geliştirme ön planda yer almaktadır. 2004 yılında burada açılış beri, AIE yetenekli sanatçılar ve programcılar için ararken stüdyoları gitmek yerine yerel oyunlar ve görsel üretim endüstrisi içinde yerini pekiştirdi.

AIE Melbourne büyük stüdyolar arasında her düzeyde çalışmalarını yanı sıra birçok uluslararası olanları mezunları ve gişe rekorları kıran Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) ve iPhone uygulamaları Uçuş Kontrol ve en çok satan dahil oyunların çok sayıda çalıştım The Sims 3.

CANBERRA KAMPÜSÜ

AIE Canberra kampüsü Watson, sadece şehir merkezinin kuzeyindeki yapraklı bir banliyösünde yer almaktadır. AIE Canberra, ilk AIE kampüsü, 3D oyunlar sanatçılar ve programcılar için bir talebe yanıt olarak 1996 yılında kurulmuştur. Bizim sanayi deneyimli öğretmenler her büyük oyun ve 3D animasyon stüdyosu Avustralya'da yanı sıra uluslararası üne sahip şirketlerin bir dizi de istihdama kurslarımız aracılığıyla öğrencilere rehberlik var.

Canberra üstün üretim stüdyoları ile birlikte oyunlar, simülasyon ve görselleştirme yazılımları dünyanın en beğenilen ve yenilikçi geliştiricileri bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Biz Uppercut Oyunları Studios ile yakın bağlantıları var ve Dreamgate Studios ile birlikte oturtulmuş.

Oyunlar ve Sanal Dünyalar Lisans kursu Lisans Teknoloji Canberra Institute (CIT) ile ortaklığımız geniş kütüphaneler, öğrenci konaklama ve diğer destek hizmetleri de dahil olmak üzere kaynakların bir dizi erişmek için öğrencilere olanak sağlar.

ADELAIDE KAMPÜSÜ

AIE Adelaide bizim yeni kampüs ve sanat tesislerinin yepyeni, devlet oyun geliştirme, oyun programlama, 3D animasyon ve görsel efekt eğitimde son sunmaktadır. Kampüs 32 Grenfell Caddesi üzerinde (yanındaki Şehir Çapraz Food Court), Adelaide MİA kalbinde yer almaktadır. Böyle Sun Pictures, Six Foot Kid ve Mighty Krallığı Rising olarak kampüs komşuları büyük film ve oyun stüdyoları. Bu bir sokak uzakta Adelaide en iyi dükkanlar, kafeler, eğlencelerle ve bazı turistik ev canlı Rundle Mall, değil.

SEATTLE KAMPÜSÜ

Hemen yanındaki ikonik Space Needle - Bizim Seattle, WA kampüs Seattle Merkezi'nde şehrin kalbinde yer almaktadır. Video oyun endüstrisi için uzun zaman göbeği, Seattle sayısız çıkan bağımsız oyun stüdyoları ile birlikte, Vana, Bungie ve Nintendo Amerika gibi stüdyoları ev sahipliği yapmaktadır. Kullanışlı toplu taşıma seçenekleri, eğlenceli aktiviteler bol ve büyük restoranlara Seattle Center öğrencilerimiz için büyük bir yer yapmak.

Seattle yapılacaklar dolu gelişen bir şehir! Seattle Center iken, Space Needle, Experience Music Project Müzesi'ni veya Pasifik Bilim Merkezi'nde check out. Kolayca ulaşılabilecek Pike Place Market, Seattle Sanat Müzesi ve güzel Seattle Halk Kütüphanesi bulunmaktadır. Sadece biraz daha şube ve Uluslararası District, Woodland Park Zoo, Tarih ve Sanayi Müzesi, ya da Flight Müzesi'ni keşfedin!

LAFAYETTE KAMPÜSÜ

Bizim Lafayette, LA kampüs Acadiana bölgesinde bulunan Cajun ve Creole Fransız Louisiana kalbi olduğunu. Bizim kampüs Lafayette Louisiana Üniversitesi'nin bitişiğinde inşa Louisiana Sürükleyici Teknolojileri Enterprise (LITE) yer almaktadır. LITE ticari sanayi, hükümet ve üniversite sektörlerinde müşterilerine hosting, 3D üç boyutlu görüntüleme ve yüksek performanslı bilgi işlem kaynak merkezidir. Fırsat Machine (OM) ve Lafayette Ekonomik Kalkınma Kurumu (LEDA) ile AIE ortaklık bize Lafayette büyüyen dijital medya sektöründe daha fazla hayat vermek için fırsat verir.

Onun farklı kültür, dünyaca ünlü mutfağı ve canlı geçmişi ile, Lafayette öğrenmek öğrenciler için sonsuz fırsatlar sunan eşsiz bir şehir gerçekten olduğunu. Herkes için Vermilionville, Acadian Köyü, Lafayette Doğal Tarih Müzesi, Sanat Acadiana Merkezi, Üniversite Sanat Müzesi ve Avery Island Tabasco fabrikasında, Lafayette ve Acadiana gibi yerel turistik teklif şey ile! Southern Living Magazine tarafından "Güney Lezzetli İlçe" adlı, Lafayette sahiptir one-of-a-tür zevkinize göndereceğiz böyle Blue Dog Kafe, Jolie kıyafetleri, Fransız Basın ve Prejean en sunan Cajun ve Creole tarzı yemekler olarak restoran ile mutfağı Bir heyecan yolculuğu tomurcukları!

Lafayette gibi Festivali Internationale de Louisiane, Festivaller Acadiens, Latin Müzik Festivali ve Nehri ve Bach Lunch üzerine Downtown Alive, Rhythms gibi diğer olaylar gibi dünyanın en iyi müzik festivalleri bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Festivaller hemen bölgede her hafta sonu oluyor farklı festivaller bölgenin kültür ve çeşitlilik önemli bir rol oynuyor!

ONLINE KAMPÜS

AIE Online Kampüs kendiliğinden geliştirmek ve dünya çapında bir kitleye 2005 yılından bu yana çalışan edilmiştir AIE Online dersler, getirmek için özel bir çaba olarak geç 2012 yılında varlığını boğuldu. Online Kampüs tüm iletişim ve ders dağıtım içine AIE deneyimini enjekte için her türlü çabayı dost ve giden insanlar tarafından açıyor. Tüm öğretmenlerimiz tutkulu, tahrik ve eğitimciler deneyimlidir.

Bizim yönetim ekibi çevrimiçi yazışma ve iletişim deneyimli ve biz mümkün olduğunca sorunsuz kendi seçtikleri ders halinde sıralanır öğrencileri almak için çaba. Biz her kayıtlı öğrenciye yayınlanmıştır e-posta ve yazılım üzerinden gerekli tüm belgeler ile donatılmıştır sağlamak.

Online Kampüs oyun geliştirme, oyun tasarımı, 3D animasyon ve programlama konusunda uzmanlaşmış kursları sunmaktadır. kurslar, Adobe Connect aracılığıyla sanal sınıflarda öğretilen ve çalışma planına tutmak için çok meşgul olanlar için esnek seçenekler vardır. Basitçe bize çalışma hedefleri ne bildirmek ve elimizden gelenin en iyisini olarak ihtiyaçlarınıza göre çalışacaktır.

Eğer bir lise öğretmeni ve bize okulunuz için yiyecek ve içecek kursları düzenlenmesi ilgileniyorsanız, biz sizin için kurs çalışabilir, ya da biz senin sınıf dersi sunmak için sizi eğitebilirsiniz.

Konumlar

Sidney

Academy of Interactive Entertainment - Sydney

Address
Level 2
Wentworth Park Grandstand
Wattle Street
Ultimo NSW 2007

Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya
Telefon
+61 2 8514 8800

Melbourne

Academy of Interactive Entertainment - Melbourne

Address
Tower 4, Atrium Level
World Trade Centre
18-38 Siddeley Street
Melbourne VIC

3005 Melbourne, Victoria, Avustralya
Telefon
+61 3 9820 8201

Canberra

Academy of Interactive Entertainment - Canberra

Address
Block E
Canberra Technology Park
49 Phillip Avenue
Watson ACT

2602 Canberra, Avustralya Başkent Bölgesi, Avustralya
Telefon
+61 2 6162 5131

Adelaide

Academy of Interactive Entertainment - Adelaide

Address
Level 3
32 Grenfell Street
Adelaide
SA 5000

5000 Adelaide, Güney Avustralya, Avustralya
Telefon
+61 8 7325 6300

Avustralya Çevrimiçi

Address
Australia Online
Avustralya Çevrimiçi, Avustralya

Lafayette

Academy of Interactive Entertainment (AIE) - Lafayette

Address
LITE, Louisiana Immersive Technologies Enterprise @ 537 Cajundome Boulevard, Suite 211, Lafayette, LA 70506
70506 Lafayette, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 337-456-1848

Seattle

Academy of Interactive Entertainment - Seattle

Address
AIE Seattle is located in the Seattle Center Armory (formerly the Center House) @ 305 Harrison St, Suite 405, Seattle, WA 98109
98109 Seattle, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 206-428-6350

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri

Campbellsville

Address
Campbellsville, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri