Resmi açıklamayı okuyun

Interactive Entertainment Akademisi (AIE) Avustralya'nın en layık 3D animasyon, oyun tasarımı ve görsel FX eğitimci. Yaratıcı dijital sektörü büyümeye kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak düzenlendi, AIE uzman oyun niteliklerin gelişmesine öncülük ve endüstri ortaklıkları ve dinamik öğretim yoluyla yeniliklerine devam ediyor.

AIE kursları pratik, kariyer odaklı ve ciddi eğlenceli ve yaratıcı gerektiren stüdyo ortamında sanayi deneyimli öğretmenler tarafından teslim edildi. AIE ve bu kadar mezunları Yılın 2007 Avustralya Ufak Antreman Sağlayıcı adlı varlık da dahil olmak üzere yıllar boyunca birçok ödül kazandı.

AIE Şartı Interactive Entertainment değil, kar amacı gütmeyen Akademisi birincil hedefleri şunlardır:

Akredite kamu erişimini sağlamak, Sanayi 3D Animasyon dersleri, Bilgisayar Programcılığı, Müzik ve Film de dahil olmak üzere interaktif eğlence sektörüne uygun ticari kurslar ve programlar, sponsor ve tam; Sanayi talebi karşılamak için uygun sanayi kuruluşları ve özelleştirilmiş dersler tarafından izlenen İnkübatör dersleri sağlayın; Güçlü bir bölgesel sanayinin büyümesini teşvik etmek ve sektörde istihdam olanaklarının genişletilmesini teşvik; Sanayi tedarikçileri ve ticari geliştiriciler ile birlikte araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üstlenmek; Foster ve hem ulusal hem de uluslar arası sektör ağları ve bağlantıları, gelişmesini teşvik ve Bilgisayar Oyunları Geliştiriciler Derneği ve Konferansı oluşturulmasını teşvik etmek; Sanayi ve işverenler iş eğitimli askere ve kalifiye personel bulmak için Akademi mezunları Yrd; Teşvik ve Sanayi eğitimi geliştirmek için diğer kurumların, Avustralya'da hem de uluslararası, form ittifaklar; Foster ve destek hizmetleri bir dizi ağ fırsatları, rehberlik ve ofis konaklama sunan yeni ve küçük işletmelerin gelişmesini teşvik ve Assist ve öğrenciler, Endüstri katılımcıları, kiracı, müşterileri ve / veya çalışanları, yeni ve küçük işletmelerin sahiplerine konut konaklama imkanı sunuyoruz.

SYDNEY KAMPÜSÜ

Sydney kampüs kurulmuş geliştiricileri ve bağımsız stüdyoları hem çevrili, Sydney'in oyun endüstrisinin kalbinde yer almaktadır. Sydney rutin AIE son derece mezunları aranılan kiralama Avustralya'nın en büyük görsel efekt stüdyosu, Animal Logic, aynı zamanda ev sahipliği yapmaktadır. Sydney kampüsünde okuyan öğrenciler gelişen oyun ve film topluluğu tarafından çevrili olması için şanslı ve ağ etkinlikleri, film ve oyunlar festivalleri artı sanayi etkinlikleri de dahil olmak üzere birçok fırsat sağlanmaktadır.

MELBOURNE KAMPÜSÜ

Melbourne Avustralya oyun geliştirme ön planda yer almaktadır. 2004 yılında burada açılış beri, AIE yetenekli sanatçılar ve programcılar için ararken stüdyoları gitmek yerine yerel oyunlar ve görsel üretim endüstrisi içinde yerini pekiştirdi.

AIE Melbourne büyük stüdyolar arasında her düzeyde çalışmalarını yanı sıra birçok uluslararası olanları mezunları ve gişe rekorları kıran Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) ve iPhone uygulamaları Uçuş Kontrol ve en çok satan dahil oyunların çok sayıda çalıştım The Sims 3.

CANBERRA KAMPÜSÜ

AIE Canberra kampüsü Watson, sadece şehir merkezinin kuzeyindeki yapraklı bir banliyösünde yer almaktadır. AIE Canberra, ilk AIE kampüsü, 3D oyunlar sanatçılar ve programcılar için bir talebe yanıt olarak 1996 yılında kurulmuştur. Bizim sanayi deneyimli öğretmenler her büyük oyun ve 3D animasyon stüdyosu Avustralya'da yanı sıra uluslararası üne sahip şirketlerin bir dizi de istihdama kurslarımız aracılığıyla öğrencilere rehberlik var.

Canberra üstün üretim stüdyoları ile birlikte oyunlar, simülasyon ve görselleştirme yazılımları dünyanın en beğenilen ve yenilikçi geliştiricileri bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Biz Uppercut Oyunları Studios ile yakın bağlantıları var ve Dreamgate Studios ile birlikte oturtulmuş.

Oyunlar ve Sanal Dünyalar Lisans kursu Lisans Teknoloji Canberra Institute (CIT) ile ortaklığımız geniş kütüphaneler, öğrenci konaklama ve diğer destek hizmetleri de dahil olmak üzere kaynakların bir dizi erişmek için öğrencilere olanak sağlar.

ADELAIDE KAMPÜSÜ

AIE Adelaide bizim yeni kampüs ve sanat tesislerinin yepyeni, devlet oyun geliştirme, oyun programlama, 3D animasyon ve görsel efekt eğitimde son sunmaktadır. Kampüs 32 Grenfell Caddesi üzerinde (yanındaki Şehir Çapraz Food Court), Adelaide MİA kalbinde yer almaktadır. Böyle Sun Pictures, Six Foot Kid ve Mighty Krallığı Rising olarak kampüs komşuları büyük film ve oyun stüdyoları. Bu bir sokak uzakta Adelaide en iyi dükkanlar, kafeler, eğlencelerle ve bazı turistik ev canlı Rundle Mall, değil.

SEATTLE KAMPÜSÜ

Hemen yanındaki ikonik Space Needle - Bizim Seattle, WA kampüs Seattle Merkezi'nde şehrin kalbinde yer almaktadır. Video oyun endüstrisi için uzun zaman göbeği, Seattle sayısız çıkan bağımsız oyun stüdyoları ile birlikte, Vana, Bungie ve Nintendo Amerika gibi stüdyoları ev sahipliği yapmaktadır. Kullanışlı toplu taşıma seçenekleri, eğlenceli aktiviteler bol ve büyük restoranlara Seattle Center öğrencilerimiz için büyük bir yer yapmak.

Seattle yapılacaklar dolu gelişen bir şehir! Seattle Center iken, Space Needle, Experience Music Project Müzesi'ni veya Pasifik Bilim Merkezi'nde check out. Kolayca ulaşılabilecek Pike Place Market, Seattle Sanat Müzesi ve güzel Seattle Halk Kütüphanesi bulunmaktadır. Sadece biraz daha şube ve Uluslararası District, Woodland Park Zoo, Tarih ve Sanayi Müzesi, ya da Flight Müzesi'ni keşfedin!

LAFAYETTE KAMPÜSÜ

Bizim Lafayette, LA kampüs Acadiana bölgesinde bulunan Cajun ve Creole Fransız Louisiana kalbi olduğunu. Bizim kampüs Lafayette Louisiana Üniversitesi'nin bitişiğinde inşa Louisiana Sürükleyici Teknolojileri Enterprise (LITE) yer almaktadır. LITE ticari sanayi, hükümet ve üniversite sektörlerinde müşterilerine hosting, 3D üç boyutlu görüntüleme ve yüksek performanslı bilgi işlem kaynak merkezidir. Fırsat Machine (OM) ve Lafayette Ekonomik Kalkınma Kurumu (LEDA) ile AIE ortaklık bize Lafayette büyüyen dijital medya sektöründe daha fazla hayat vermek için fırsat verir.

Onun farklı kültür, dünyaca ünlü mutfağı ve canlı geçmişi ile, Lafayette öğrenmek öğrenciler için sonsuz fırsatlar sunan eşsiz bir şehir gerçekten olduğunu. Herkes için Vermilionville, Acadian Köyü, Lafayette Doğal Tarih Müzesi, Sanat Acadiana Merkezi, Üniversite Sanat Müzesi ve Avery Island Tabasco fabrikasında, Lafayette ve Acadiana gibi yerel turistik teklif şey ile! Southern Living Magazine tarafından "Güney Lezzetli İlçe" adlı, Lafayette sahiptir one-of-a-tür zevkinize göndereceğiz böyle Blue Dog Kafe, Jolie kıyafetleri, Fransız Basın ve Prejean en sunan Cajun ve Creole tarzı yemekler olarak restoran ile mutfağı Bir heyecan yolculuğu tomurcukları!

Lafayette gibi Festivali Internationale de Louisiane, Festivaller Acadiens, Latin Müzik Festivali ve Nehri ve Bach Lunch üzerine Downtown Alive, Rhythms gibi diğer olaylar gibi dünyanın en iyi müzik festivalleri bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Festivaller hemen bölgede her hafta sonu oluyor farklı festivaller bölgenin kültür ve çeşitlilik önemli bir rol oynuyor!

ONLINE KAMPÜS

AIE Online Kampüs kendiliğinden geliştirmek ve dünya çapında bir kitleye 2005 yılından bu yana çalışan edilmiştir AIE Online dersler, getirmek için özel bir çaba olarak geç 2012 yılında varlığını boğuldu. Online Kampüs tüm iletişim ve ders dağıtım içine AIE deneyimini enjekte için her türlü çabayı dost ve giden insanlar tarafından açıyor. Tüm öğretmenlerimiz tutkulu, tahrik ve eğitimciler deneyimlidir.

Bizim yönetim ekibi çevrimiçi yazışma ve iletişim deneyimli ve biz mümkün olduğunca sorunsuz kendi seçtikleri ders halinde sıralanır öğrencileri almak için çaba. Biz her kayıtlı öğrenciye yayınlanmıştır e-posta ve yazılım üzerinden gerekli tüm belgeler ile donatılmıştır sağlamak.

Online Kampüs oyun geliştirme, oyun tasarımı, 3D animasyon ve programlama konusunda uzmanlaşmış kursları sunmaktadır. kurslar, Adobe Connect aracılığıyla sanal sınıflarda öğretilen ve çalışma planına tutmak için çok meşgul olanlar için esnek seçenekler vardır. Basitçe bize çalışma hedefleri ne bildirmek ve elimizden gelenin en iyisini olarak ihtiyaçlarınıza göre çalışacaktır.

Eğer bir lise öğretmeni ve bize okulunuz için yiyecek ve içecek kursları düzenlenmesi ilgileniyorsanız, biz sizin için kurs çalışabilir, ya da biz senin sınıf dersi sunmak için sizi eğitebilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Academy of Interactive Entertainment

3D Animasyon Temelleri 3D sanatçılar, animatörler ve tasarımcılar için birçok kariyer fırsatları öğrencilere tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu ders, öğrenciye oyunları, fi ... [+]

3D Animasyon Temelleri 3D sanatçılar, animatörler ve tasarımcılar için birçok kariyer fırsatları öğrencilere tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu ders, öğrenciye oyunları, film ve görsel efekt sektöründe kullanılan 3D animasyon yazılımı yaratıcı potansiyelinin bir anlayış verir.

Elbette 3D animasyon dahil temellerini kapsamaktadır:

3D modelleme Tekstüre animasyon aydınlatma Sıva Karakter tasarımı Çevre tasarım Kısa film yapım

Öğrenciler kısa bir animasyon filmi üretmek için birlikte çalışacak burada ders üretim biriminde varmıştır. Öğrenciler, sanat kavramına ve storyboard ile animasyon planlama modelleme ve nihai ürün haline ses, müzik ve özel FX düzenleyerek üretim süreci ve bitiş boyunca tasarımlarını hareketlendirerek başlar.... [-]

Avustralya Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Amerika Birleşik Devletleri Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 - 20 hafta
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Academy of Interactive Entertainment

Oyun Geliştirme Vakıflar kurs güçlü Birlik 3D oyun motoru kullanılarak 3D oyunlar oluşturmak için izin verecek. Öğrenciler oyun geliştirme için endüstri standardı araçlar ... [+]

A Oyun Geliştirme Temelleri Tabii ki güçlü Birlik 3D oyun motoru kullanılarak 3D oyunlar oluşturmak için izin verecek. Öğrenciler oyun geliştirme için endüstri standardı araçları ve teknikleri tanıtılacaktır. derste:

Unity 3D oyunlar geliştirmek için C # kullanın oyun mekaniği hakkında bilgi edinin ve bunları uygulamak için nasıl Eğer hızlı prototipleme öğrenmek gibi hızlı oyunlar oluşturun Unity3D bileşenlerini keşfedin ve betik düzeyleri, özel efektler, kullanıcı arayüzü ve oyun mantığı oluşturmak için oyunlar için İthalat sanat varlıkları sürüm kontrolü ve işbirliği araçlarını kullanarak projelerinizi yönetin Bilgi Sertifika III, Dijital Medya ve teknoloji ile ödüllendirildi başarıyla tamamlanması ... [-]
Avustralya Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Amerika Birleşik Devletleri Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 - 20 hafta
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans Diploması

Academy of Interactive Entertainment

Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (Öğrenme) kendi start-up dijital medya iş yaratmak için öğrenmek isteyen mezunları için büyük bir tekme-başlangıç ​​bir yıllık bir dersti ... [+]

Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (Öğrenme) kendi start-up dijital medya iş yaratmak için öğrenmek isteyen mezunları için büyük bir tekme-başlangıç ​​bir yıllık bir derstir. Elbette hızla genişleyen bağımsız oyun, animasyon ve dijital içerik sektöründe gerekli ilişkili girişimcilik becerileri öğrencilere ve fırsatları tanıtmak için tasarlanmıştır.

Kariyer

Bu ders öğrencilere yönetmek ve kendi yaratıcı medya işlerini çalıştırmak için becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. İş rolleri ve ünvanlar farklı sanayi sektörler arasında değişir. Olası unvan ve bu yeterlilik ile ilgili rolleri şunlardır:

Oyun / görsel efekt Geliştirici Kurşun Sanatçı / Programcı / Tasarımcı Proje Yöneticisi yapımcı Küçük işletme girişimci Giriş Koşulları ... [-]
Avustralya Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Amerika Birleşik Devletleri Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth  + 8 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Academy of Interactive Entertainment

İleri Ekran Diploma ve Medya film, TV ya da görsel efektler dünyasına almak için tasarlanmış bir iki yıl, tam zamanlı bir derstir. Bu son, state-of-the-art teknoloji kull ... [+]

İleri Ekran Diploma ve Medya film, TV ya da görsel efektler dünyasına almak için tasarlanmış bir iki yıl, tam zamanlı bir derstir. Bu son, state-of-the-art teknoloji kullanarak en iyi teknik eğitim vermek için tasarlanmış pratik bir derstir.

Bu kurs sizin yeteneklerinizi göstermek etkileyici film projelerini tamamlamak ve potansiyel işverenler etkilemek için profesyonel bir show-silindirli oluşturmak için olanak sağlayan, film ve görsel efekt stüdyoları lider danışılarak kaleme alınmıştır.

Ders İçeriği Yıl bir

Öğrenciler 3D modelleme, tekstüre, UVW unwrapping, arma, animasyon, aydınlatma, kameralar kullanarak render ve kompozisyon becerilerini geliştirmek. Öğrenciler kavramı, modeli olacak ve karakter tasarım oyun seviyeleri animasyon yüksek detay yaratıklar oluşturmak, gerçekçi ortamlar oluşturmak ve kısa bir animasyon filmi zanaat.... [-]

Avustralya Melbourne Sydney Amerika Birleşik Devletleri USA Online Perth Adelaide Canberra Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Academy of Interactive Entertainment

Oyun Programcılar oyun geliştirme süreci götürmek; Oyunda çerçeve, işlevsellik ve etkileşim yaratmak. Kalkınma sürecinde temel madde olarak kabul edilen, oyun programcıla ... [+]

Oyun Programcılar oyun geliştirme süreci götürmek; Oyunda çerçeve, işlevsellik ve etkileşim yaratmak. Kalkınma sürecinde temel madde olarak kabul edilen, oyun programcılarının çok değerli ve sürekli talep edilmektedir.

Oyun Programlama konusunda uzmanlaşmış Mesleki Oyun Geliştirme İleri Diploma, iki yıldır sektör ihtiyaçları ve ishal, tam zamanlı tepki olarak geliştirilmiştir.

Ders İçeriği Yıl bir

İleri Diploma ilk yılı, gelişmiş oyun programlama becerileri kazandırmak amacıyla bir vakıf yıl vardır. Elbette C, C ++, C #, OpenGL, oyun kütüphaneleri ve sürüm kontrolleri yanı sıra gelişmekte olan matematik, problem çözme ve pratik programlama yeterlilik dahil oyun endüstrisi tarafından yoğun olarak kullanılan dil ve teknolojiler aracılığıyla öğrencilere alır. Tabii bir oyun yaklaşım olsa da, son derece programlama ve simülasyon genelinde tüm alanlarda sonra aranır gerçek zamanlı uygulama geliştirme becerileri öğrenmek isteyen herkes için uygundur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online Avustralya Sydney Canberra Melbourne Adelaide Perth Seattle Lafayette Australia Online Campbellsville  + 8 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Academy of Interactive Entertainment

Oyun Programcılar oyun geliştirme süreci götürmek; Oyunda çerçeve, işlevsellik ve etkileşim yaratmak. Kalkınma sürecinde temel madde olarak kabul edilen, oyun programcıla ... [+]

Oyun Programcılar oyun geliştirme süreci götürmek; Oyunda çerçeve, işlevsellik ve etkileşim yaratmak. Kalkınma sürecinde temel madde olarak kabul edilen, oyun programcılarının çok değerli ve sürekli talep edilmektedir.

Oyun Programlama konusunda uzmanlaşmış Mesleki Oyun Geliştirme İleri Diploma, iki yıldır sektör ihtiyaçları ve ishal, tam zamanlı tepki olarak geliştirilmiştir.

Ders İçeriği Yıl bir

İleri Diploma ilk yılı, gelişmiş oyun programlama becerileri kazandırmak amacıyla bir vakıf yıl vardır. Elbette C, C ++, C #, OpenGL, oyun kütüphaneleri ve sürüm kontrolleri yanı sıra gelişmekte olan matematik, problem çözme ve pratik programlama yeterlilik dahil oyun endüstrisi tarafından yoğun olarak kullanılan dil ve teknolojiler aracılığıyla öğrencilere alır. Tabii bir oyun yaklaşım olsa da, son derece programlama ve simülasyon genelinde tüm alanlarda sonra aranır gerçek zamanlı uygulama geliştirme becerileri öğrenmek isteyen herkes için uygundur.... [-]

Avustralya Sydney Melbourne Canberra Amerika Birleşik Devletleri Seattle Lafayette USA Online Adelaide Australia Online Campbellsville Perth  + 8 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Academy of Interactive Entertainment

Oyun tasarımcıları bir oyun geliştirme projesi için vizyon sahibi ve misyonerleri vardır. Onlar yeni fikirler gelişmek ve her zaman kullanıcıların etkileşim ve yarattık d ... [+]

Oyun tasarımcıları bir oyun geliştirme projesi için vizyon sahibi ve misyonerleri vardır. Onlar yeni fikirler gelişmek ve her zaman kullanıcıların etkileşim ve yarattık deneyiminin keyfine nasıl düşünüyorsun. Harika bir oyun tasarımcısı teknik bilgi, sanatsal beceri ve iletişim ve insanları anlamak için en önemlisi, yetenek bir arada sahiptir.

Oyun tasarımcıları oyun mekaniği, ortamlar, oynanabilir karakterler ve oyunun düşmanı belirterek ayrıntılı belgeleri yazma zaman önemli miktarda harcama. Bu ayrıntı hakkı, belirli bir öğe davranması nasıl aşağı, animasyon ve ses olması uzanır.

Mesleki Oyun Geliştirme İleri Diploma Oyun Tasarımı akışı oyun geliştirme nesil götürecek yenilikçi mezunlar üretmek için yerel ve uluslararası stüdyolarında danışarak, tecrübeli oyun tasarımcıları tarafından yazılmış bir iki yıl, tam zamanlı ders vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online Seattle Avustralya Melbourne Sydney Canberra Adelaide Perth Australia Online Lafayette Campbellsville  + 8 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

AIE Screen Showreel

Study Online