Resmi açıklamayı okuyun

Avustralya şirketleri, yaratıcı becerilerin herhangi bir organizasyona yeni düşünce getireceğini keşfetmeye başlamışlardır.

Çok fazla kurum, kendi işini başarıyla yürütmek için önemli olan pitching, pazarlık ve pazara dayalı fiyat duyarlılığı gibi becerileri göz ardı eden yaratıcı kurslar öneriyor.

2014 yılından bu yana, Yaratıcılığı Onaylayın Iş dünyasındaki öğrencilerden tasarım düşünme ve yenilik araçlarına yönelik talep artışına hizmet etmek için gelişti. Bu sıralarda liderlik, atış ve fiyatlandırma gibi ticari becerileri arayan birçok reklam öğesine (sanatçı, tasarımcı ve yazar) dikkat ediyorduk.

Sadece bir niş bulmaktan öte, bu "diğer taraf" becerilerini nerede ve nasıl öğreneceğiz? Ile uğraşan tür ruhları bulduk. İlk çalıştaylarımız hem yaratıcı hem de iş fikirli bir izleyici kitlesi içeriyordu ve birbirlerine ne kadar öğretmek zorunda kaldıklarından şaşkına döndük.

Amacımız, yaratıcı, girişimci ve teknik zihniyet geliştirmek için mükemmel bir yer inşa etmek oldu; Katılımcıların işyerlerinde alabilecekleri becerileri öğrenebilecekleri ve olumlu yönde değiştirebilecekleri bir yer.

İnanıyoruz...

Anıları yapmazsan, zaman harcıyorsun demektir. İnandığınız şey için ayakta değilseniz, taklit edersiniz. Eğer sorular sormuyorsanız, öğrenmiyorsunuz demektir.

Değerler

Değerlerimiz basit ama güçlüdür. Eğer anıları yapmazsan, zaman harcıyorsun demektir. Eğer inandığınız şey için ayakta değilseniz, taklit edersiniz. Nasıl yardımcı olabileceğinizi sormuyorsanız, umurunuzda değil.

Bugünün rüyası, amacınız buysa, borsaya göz atarak, yarının start-upına dönüşebilir. Yaratıcı Kurumsal Diploma, katılımcıları bugünün öğrenme ekonomisinde uyarlama, icat etme, yenilik yapma ve gelişme konularında eğitir. Öğrencilerimiz sanatsal, becerikli ve yeni durumlara, sorunlara ve zorluklara belirli bir yaratıcı disiplin konusunda uzmanlaşmak veya öğrenimlerini daha geniş bir iş ortamına uygulamak için beceriler geliştirmeye çalışmak için ilham kaynağıdır.

Hayal gücünün, yaratılışın ve iş zekasının mükemmel birleşiminin kilidini açın ve Yaratıcılığı Onaylama'da bekleyen yaratıcı fırsatların dünyasını keşfedin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Acknowledge Creativity

Creative Enterprise Diploma, işletmeler ve iş adamları için problem çözmeyi yaratıcı bir şekilde ele almak, işyeri kültürü için işbirlikçi bir yaklaşım ve daha insancıl b ... [+]

Yaratıcı, teknik ve girişimci yeteneklerinizi geliştirmek için mükemmel bir yer ve seçtiğiniz yol ne olursa olsun eklektik bir yaratıcı kariyer yelpazesine hazırlayacağız. Öğrencilerimiz geleneksel ve çağdaş öğretim modelleri aracılığıyla öğrenirler. Kurs, yaratıcı kariyerlerin topluma nasıl uyduğuna dair somut bir anlayış ve geniş kitleye iletişim kurmada oynadıkları önemli rolü geliştirir.

Creative Enterprise Diploma, işletmeler ve iş adamları için problem çözmeyi yaratıcı bir şekilde ele almak, işyeri kültürü için işbirlikçi bir yaklaşım ve daha insancıl bir tarz kullanmak için artan bir ihtiyaçla ilgileniyor.

Eğer genç bir girişimci, iş fikirli bir bireyseniz, yaratıcı endüstrileri kucaklamak ya da sadece mevcut kariyerinizi geliştirmek için yeni bilgi edinmek isteyen biriyseniz, bu derste size göre.... [-]

Avustralya Melbourne Sydney
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku