Ad Astra Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ad Astra Institute ; Avustralya otelcilik sektöründe modern ve canlı bir eğitim enstitüsü . Endüstriye doğrudan bağlantılar sağlayan Ad Astra Institute , öğrencilerimize endüstri profesyonellerinden öğrencilere benzersiz bir fırsat sunuyor ve öğrenci çıktılarına güçlü bir vurgu yapıyor.

Ad Astra Institute , ağırlama endüstrisinde kaliteli eğitim programlarının tasarım ve sunumunda mükemmellik ve yenilikçilik konusunda ün kazanmıştır. Ad Astra Institute bir öğrenci olarak , tüm öğrencilerin çalışmaya hazır olmalarını sağlamak için yüksek motivasyona sahip seçkin öğretim kadrosunu deneyimleyecek ve mezunlarımızın sektörde oldukça yetenekli ve aranan olma ünlerini destekleyeceksiniz.

Ad Astra Institute öğrencileri, olağanüstü olanaklardan yararlanır ve teşvik edici, modern ve güvenli bir ortamda becerilerini öğrenme ve geliştirme fırsatına sahiptir.

Uluslararası öğrencilerimiz için Ad Astra Institute seçkin bir çalışma deneyimi sağlamaya olan bağlılığımız, geniş bir yelpazede öğrenci destek hizmetlerinin kullanılabilirliğini de içermektedir. Bu hizmetler, dil ve öğrenme becerileri, konaklama, eğlence aktiviteleri, sağlık hizmetleri ve öğrenci rehberliğinin keyifli olmasını sağlamak için kişisel rehberlik konularında yardım içerir.

Ad Astra Institute sizleri farklı ve canlı toplumumuza davet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Uzman Öğretim Kadrosu

Öğrencilerimiz kendi alanlarında uzman olan seçkin öğretim kadromuzdan öğrenecekler. Büyük otel zincirlerinde ve prestijli dünya çapındaki restoranlarda uzun yıllara dayanan tecrübe ile eğitmenlerimiz, tüm öğrencilerin işyerinde hazır olmalarını, yüksek becerilere sahip olmalarını ve endüstride aranmalarını sağlamak için son derece motive olmuşlardır.

Dünya Sınıfı Olanakları

Öğrencilerimiz, teşvik edici, modern ve güvenli bir ortamda becerileri öğrenme ve geliştirme fırsatı ile Melbourne'un merkezinde olağanüstü olanaklardan yararlanmaktadır. Bu son teknoloji tesisler ve küçük sınıflar, öğrencilerin uzman eğitmenlerle zamanlarını en üst düzeye çıkarmalarını ve programdan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar.

Becerilere Dayalı, Uygulamalı Öğrenme

Öğrencilerimize gerçek dünyadaki becerileri öğreterek pratik bilgiler veririz. Hem teori hem de uygulamalı öğrenmenin bir kombinasyonu, öğrencilerimizin Ad Astra'dan ayrıldıklarında gerçek dünya kariyerine sahip olmalarını sağlar.

Lisansüstü İstihdam ile Yardım

Ad Astra, misafirperverlik sektöründe iş bulma konusunda onlara yardımcı olmak için öğrencilerimizin piyasa değerini geliştirmeye odaklanmıştır. Merlin Shift ile olan ilişkimiz sayesinde, Ad Astra öğrencilerine Avustralya otelcilik sektörüne giriş sağlayan bir iş eşleştirme uygulamasına özel erişim sağlanmaktadır.

Yüksek Öğrenim Pathways

Kurslarımız, yüksek öğrenim fırsatları için belirlenmiş Pathways sağlar. Öğrencilerimize uluslararası olarak tanınan yetenek ve nitelikler kazandırılarak, öğrencilerimiz diğer derslere geçerek daha ileri çalışmalar yaparken kendi sektörlerinde çalışma becerilerine sahip olabilirler.

Öğrenci Destek Yetenekleri

Ad Astra, tüm uluslararası öğrenciler için olağanüstü genel bir deneyim sağlamayı taahhüt etmektedir. Dil ve öğrenim becerileri, konaklama, dinlenme etkinlikleri, sağlık hizmetleri ve kişisel rehberlik gibi konularda çok çeşitli öğrenci destek hizmetleri sunarak, öğrencilerimizin keyifli bir deneyime sahip olmasını sağlıyoruz.

Melbourne - Dünyanın en yaşanabilir şehri

Melbourne sadece Avustralya'nın gıda başkenti değil, aynı zamanda altı yıl boyunca 'Dünyanın en yaşanabilir şehri' olarak seçilmiştir. Dünya çapında etkinlikler, sayısız aktivite ve çeşitli iş fırsatları ile Melbourne, kariyerinizi geliştirmek için mükemmel bir yerdir.

Aile Yanında Konaklama

Ad Astra Institute , öğrencilere Avustralya Aile Yanı Ağı (AHN) aracılığıyla aile yanında konaklama imkanı sunmaktadır.

AHN hostları, kiralık odalardan daha fazlasını sunuyor; Avustralya'ya bir öğrenciyi karşılama konusunda bir destek sistemi ve özgün ilgi sunarlar.

Çiftlik Deneyimi

Ad Astra Institute , öğrencilere Mt Gambier'deki eğitici tatil programımıza özel erişim olanağı sunmaktadır. Bu, sahilin ülkeyle buluştuğu ikonik bir Avustralya bölgesidir ve eşsiz ürünü ile dünyaca ünlüdür. Öğrenciler, eşsiz bir deneyim ile karşılaşacak, yüksek kaliteli ürünlerin nereden geldiğini ve nasıl yetiştirildiğini öğrenecekler.

Konumlar

Melbourne

Address
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 Melbourne, Victoria, Avustralya