Resmi açıklamayı okuyun

Avustralya Bilgi Teknolojileri Koleji (ACIT) ve Film ve Televizyon Enstitüsü (IFTV), kaliteli eğitim sunmanın kanıtlanmış bir kaydı olan Avustralya Hükümeti tarafından tescilli bir eğitim kuruluşudur.

Müfredatımız uluslararası standartlara göre kıyaslanmıştır ve bir iş deneyimi ve mezuniyet yerleştirme programı ile tamamlanmaktadır.

ACIT

Staj programlarımız, öğrencilere güven ve gerçek dünya deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, mezunlarımız endüstri profesyonelleri olarak dünya çapında tanınırlık elde ederler.

Tüm ACIT

Kolej, iyi donanımlı BT sınıflarıyla mükemmel bir konumdadır ve yenilikçi bir Bilgi Teknolojisi ve Multimedya programı ile diğer ulusal olarak tanınan MEÖ paketleri sunmaktadır.

ACIT'de yüzlerce öğrenci çalıştı

20 yılı aşkın eğitim mükemmellik, önde gelen akademik ortaklıklar ve staj programları ile, ACIT

Neden Bizi Seçmelisiniz?

ACIT

20 yılı aşkın mükemmellik ... Teknik ve Medya eğitiminde

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television güncel endüstri trendlerini akademik programlara dahil etmekten çok memnundur.

Teknoloji ve medya eğitiminde yirmi yılı aşkın başarı getiriyoruz. Bu miras, Dijital Medya ve Bilgi ve İletişim Teknolojisinde seçkin bir kariyere açık kapınızdır.

Endüstri onaylı eğitim

Kendi yolculuğunuzu yaparken bize ve önde gelen teknoloji ortaklarımıza katılın. Mevcut en özgün, güncel hands-on eğitimi deneyimleyin. Uzun yıllara dayanan kurs geliştirme deneyiminden ve kararlı ve özenli eğitmenlerimizin adanmışlığından yararlanın. Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks ve VMware gibi dünyamızı şekillendiren teknoloji devlerinden uzmanlık kazanın.

Bir ACIT olarak

Ölçeklendirilebilir Eğitim Pathways

ACIT programları, Avustralya'nın en iyi üniversitelerinden bazılarıyla kredi transferi düzenlemeleri yoluyla çalışmalarınızı Lisans ve Yüksek Lisans programlarına devam etmenizi sağlar.

ACIT'den bir nitelik

Tüm Öğrencilerin Farklı İhtiyaçlarını Karşılamak

Avustralya toplumu her zamankinden daha çeşitlidir. Avustralya Bilgi Teknolojileri Koleji (ACIT) ve Film ve Televizyon Enstitüsü'nün (IFTV) öğretim gücü, genişleyen uluslararası öğrenci nüfusunun çeşitli ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Tüm üniversite öğrencilerine doğru, ACIT

Fakülte

Kampüsümüz, Avustralya'nın en güzel ana kenti olan Gold Coast'da, öğrenilmesi ve büyümesi için canlı ve güvenli bir ortam sunuyor. Öğrenciler, daha küçük sınıf boyutlarımızdan, yüksek nitelikli ve bakım veren öğretim elemanlarına erişim ve geniş kapsamlı destek hizmetlerinden yararlanırlar.

Birçok ülkeden öğrencilerle çalışırken, düşünce ve kültür çeşitliliği tarafından teşvik edilmelidir. Bunu bölgemizin doğal güzelliği ile birleştirin ve canlı ve dinamik bir öğrenme ortamının tadını çıkarın.

Lisansüstü Yerleştirme

Tam zamanlı ücretli istihdamda uluslararası deneyim kazanmak için uluslararası mezun istihdam programımızdan yararlanın.

Kolej, büyük endüstri ortakları aracılığıyla sertifikasyon için uzmanlık hizmetleri, staj ve yerleştirme programları ve resmi eğitim kaynakları sunmaktadır.

Dijital geleceğimize baktığımızda, teknoloji uzmanları, yenilikçiler ve tasarımcılar için heyecan verici bir fırsat yelpazesi görüyoruz. Başarılı ve kazançlı bir kariyer yapmadan önce yüzlerce kişinin katılmış olması.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Bu program, bir kuruluşta, hizmet sağlayıcısında ve taşıyıcı ortamlarda IP Ağlarının tasarımı ve uygulanması için gerekli olan temel mesleki becerileri öğretir. Bu ders, ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program, bir kuruluşta, hizmet sağlayıcısında ve taşıyıcı ortamlarda IP Ağlarının tasarımı ve uygulanması için gerekli olan temel mesleki becerileri öğretir. Bu ders, yurt içi öğrencilere çevrimiçi olarak ve Brisbane ve Gold Coast bölgelerindeki öğrencilere yüz yüze eğitim vermektedir.

Öğrenciler, bir kurum, servis sağlayıcı ve telekomünikasyon taşıyıcı ortamlarında karmaşık IP Ağları ve teknolojilerinin nasıl planlanacağını ve uygulanacağını öğrenmelidir. Program, bu etkinlikleri destekleyen ilgili teknik, yönetsel ve planlama becerilerini öğretir. Program 2 büyük proje içeriyor. Her bir konu, belirli bir konuyu detaylı olarak ele alan, kendi kendine yeten bir profesyonel kurs olarak yapılandırılmıştır.... [-]

Avustralya Brisbane Avustralya Çevrimiçi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
38 hafta
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Sertifika

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Bilgi Teknolojileri Ağında Sertifika IV programı, BT sistemleri yönetimi ve ağında bir kariyere başlamak veya ilerlemek isteyen herkes içindir. Program, gerekli ağ ve sun ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bilgi Teknolojileri Ağında Sertifika IV programı , BT sistemleri yönetimi ve ağında bir kariyere başlamak veya ilerlemek isteyen herkes içindir. Program, gerekli ağ ve sunucu destek becerilerini ve bu teknolojileri uygulamak için gereken proje yönetimi becerilerini öğretir. Öğrenciler bilgisayar sunucularının ve ağların nasıl oluşturulacağını ve sürdürüleceğini öğrenmelidir. Bu ders Brisbane, Gold Coast ve çevrimiçi öğrenciler için kullanılabilir.

Program, mezunların müfredatta bu eğitimleri sağlayarak uluslararası kabul görmüş referanslara ulaşmalarını sağlar. Endüstri sertifikaları, Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) Windows 8 İstemci ve Sunucu 2012 ve Cisco Certified Networking Associate (CCNA) 'dır. Eğitim, öğrencileri ilgili sertifikasyon sınavlarını almaya hazırlar.... [-]

Avustralya Brisbane Avustralya Çevrimiçi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 hafta
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Bu ders, bireyin bağımsız olarak veya daha büyük bir geliştirme ekibinin parçası olarak çalışan bir asistan bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) uzmanı olarak dijital medy ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu ders, bireyin bağımsız olarak veya daha büyük bir geliştirme ekibinin parçası olarak çalışan bir asistan bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) uzmanı olarak dijital medya teknolojilerini tasarlama, geliştirme ve kullanma konusunda yetkin olması için beceri ve bilgi sağlar. Ders, arama motoru optimizasyonunu, sosyal medya öğelerini ve sosyal medya pazarlama müdürlerini bir Web Sitesi tasarımına nasıl entegre edeceğini özellikle kapsamaktadır.

Müfredat

Bölüm 1: Tasarım Kavramları

Yaratıcı Photoshop Kavramları6 HaftaSEO / Google Analytics 6 HaftaDreamweaver 6 HaftaFacebook ve Twitter ile Sosyal Medya Pazarlaması 6 Hafta

Bölüm 2: Çevrimiçi Pazarlama Kavramları... [-]

Avustralya Brisbane
Ocak 2020
Tam zamanlı
36 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Bu program, bir kuruluşta, hizmet sağlayıcısında ve taşıyıcı ortamlarda tasarım ve uygulama IP Ağları için gerekli olan temel mesleki beceri düzeylerini öğretir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program, bir kuruluşta, hizmet sağlayıcısında ve taşıyıcı ortamlarda tasarım ve uygulama IP Ağları için gerekli olan temel mesleki beceri düzeylerini öğretir.

Buna ek olarak, öğrenciler güvenli esnek IP ağları, sanallaştırılmış ortamlar, Birleşik İletişim sistemleri nasıl planlanıp uygulayacaklarını öğrenmeli ve modern veri merkezleri için üst düzey tasarımları üstlenebilmelidir. Program, bu etkinlikleri destekleyen ilgili teknik ve planlama becerilerini öğretir. Program 3 büyük proje içeriyor. Her bir konu, belirli bir konuyu detaylı olarak ele alan, kendi kendine yeten bir profesyonel kurs olarak yapılandırılmıştır.... [-]

Avustralya Brisbane Avustralya Çevrimiçi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku