Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Avustralya Bilgi Teknolojileri Koleji (ACIT) ve Film ve Televizyon Enstitüsü (IFTV), kaliteli eğitim sunmanın kanıtlanmış bir kaydı olan Avustralya Hükümeti tarafından tescilli bir eğitim kuruluşudur.

Müfredatımız uluslararası standartlara göre kıyaslanmıştır ve bir iş deneyimi ve mezuniyet yerleştirme programı ile tamamlanmaktadır.

ACIT

Staj programlarımız, öğrencilere güven ve gerçek dünya deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, mezunlarımız endüstri profesyonelleri olarak dünya çapında tanınırlık elde ederler.

Tüm ACIT

Kolej, iyi donanımlı BT sınıflarıyla mükemmel bir konumdadır ve yenilikçi bir Bilgi Teknolojisi ve Multimedya programı ile diğer ulusal olarak tanınan MEÖ paketleri sunmaktadır.

ACIT'de yüzlerce öğrenci çalıştı

20 yılı aşkın eğitim mükemmellik, önde gelen akademik ortaklıklar ve staj programları ile, ACIT

Neden Bizi Seçmelisiniz?

ACIT

20 yılı aşkın mükemmellik ... Teknik ve Medya eğitiminde

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television güncel endüstri trendlerini akademik programlara dahil etmekten çok memnundur.

Teknoloji ve medya eğitiminde yirmi yılı aşkın başarı getiriyoruz. Bu miras, Dijital Medya ve Bilgi ve İletişim Teknolojisinde seçkin bir kariyere açık kapınızdır.

Endüstri onaylı eğitim

Kendi yolculuğunuzu yaparken bize ve önde gelen teknoloji ortaklarımıza katılın. Mevcut en özgün, güncel hands-on eğitimi deneyimleyin. Uzun yıllara dayanan kurs geliştirme deneyiminden ve kararlı ve özenli eğitmenlerimizin adanmışlığından yararlanın. Microsoft, Cisco Systems, Juniper Networks ve VMware gibi dünyamızı şekillendiren teknoloji devlerinden uzmanlık kazanın.

Bir ACIT olarak

Ölçeklendirilebilir Eğitim Pathways

ACIT programları, Avustralya'nın en iyi üniversitelerinden bazılarıyla kredi transferi düzenlemeleri yoluyla çalışmalarınızı Lisans ve Yüksek Lisans programlarına devam etmenizi sağlar.

ACIT'den bir nitelik

Tüm Öğrencilerin Farklı İhtiyaçlarını Karşılamak

Avustralya toplumu her zamankinden daha çeşitlidir. Avustralya Bilgi Teknolojileri Koleji (ACIT) ve Film ve Televizyon Enstitüsü'nün (IFTV) öğretim gücü, genişleyen uluslararası öğrenci nüfusunun çeşitli ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Tüm üniversite öğrencilerine doğru, ACIT

Fakülte

Kampüsümüz, Avustralya'nın en güzel ana kenti olan Gold Coast'da, öğrenilmesi ve büyümesi için canlı ve güvenli bir ortam sunuyor. Öğrenciler, daha küçük sınıf boyutlarımızdan, yüksek nitelikli ve bakım veren öğretim elemanlarına erişim ve geniş kapsamlı destek hizmetlerinden yararlanırlar.

Birçok ülkeden öğrencilerle çalışırken, düşünce ve kültür çeşitliliği tarafından teşvik edilmelidir. Bunu bölgemizin doğal güzelliği ile birleştirin ve canlı ve dinamik bir öğrenme ortamının tadını çıkarın.

Lisansüstü Yerleştirme

Tam zamanlı ücretli istihdamda uluslararası deneyim kazanmak için uluslararası mezun istihdam programımızdan yararlanın.

Kolej, büyük endüstri ortakları aracılığıyla sertifikasyon için uzmanlık hizmetleri, staj ve yerleştirme programları ve resmi eğitim kaynakları sunmaktadır.

Dijital geleceğimize baktığımızda, teknoloji uzmanları, yenilikçiler ve tasarımcılar için heyecan verici bir fırsat yelpazesi görüyoruz. Başarılı ve kazançlı bir kariyer yapmadan önce yüzlerce kişinin katılmış olması.

Konumlar

Brisbane

Address
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

Brisbane, Queensland, Avustralya

Avustralya Çevrimiçi

Address
Avustralya Çevrimiçi, Avustralya