Australian College of Technology & Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Teknoloji Australian College ve İşletme Pty Ltd. hoş geldiniz

Teknoloji ve İş Pty Ltd (ACTB) Australian College of yerli öğrenciler ve Avustralya'da kurumsal işletmelere ulusal akredite dersleri sunan bir kayıtlı eğitim kuruluşudur.

ACTB CRICOS kayıtlı ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor.

Öğrenci programları

ACTB Avustralya'da beceri sıkıntısı seçilen alanlarda kurslar teslim olmaktan gurur duymaktadır. Biz kendi alanlarında pratik beceri ve teorik bilgilerini geliştirerek yardımcı öğrenciler için heyecan verici dersler sunmak.

ACTB çalışmanın aşağıdaki alanlarda Belgesi ve Diploma sunmaktadır:

  • İngilizce
  • yönetim
  • Proje yönetimi
  • Uluslararası Eğitim

Özel Bolt-kursları

Biz yurtdışında doğmuş profesyoneller ve kendi kariyer ilerletmek veya Avustralya'da göçmenlik umutlarını artırmak isteyen öğrencilere yoğun koçluk sağlamak özel tasarlanmış eğitim programları konusunda uzmanım.

  • IELTS Sınavına Hazırlık
  • Mesleki İş İngilizcesi
  • BT için Teknik İngilizce / Sağlık / Muhasebe / Mühendislik

Teknoloji ve İşletme Australian College of renkli, kültürel çeşitlilik, tarihi Fortitude Valley, Brisbane merkezi iş bölgesinde yer almaktadır. kolej 150 metre uzaklıkta Fortitude Valley tren istasyonuna 200 metre uzaklıkta, ünlü China Town ve diğer alışveriş merkezleri, kulüpler, restoranlar, barlar karaoke, tiyatro ve sinema, ünlü Brunswick Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Biz Teknoloji ve İş web sitesi Australian College hoş geldiniz. Biz gerçekten en kısa sürede üniversitede sizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

Konumlar

Brisbane

Address
100 Brunswick Street Fortitude Valley,
Brisbane, Queensland 4006, Australia

Brisbane, Queensland, Avustralya