BCA National Training Group

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

tarih

1998 yılında kurulan BCA Ulusal Eğitim Grubu, öğrencilerin ilk hedeflerini koyan çok ödüllü bir kayıtlı eğitim organizasyonudur. Endüstri eğitmenleri, kişisel destek, iş deneyimi programları ve esnek teslimatla, lise mezunlarına ilk kariyer basamağını ve yetişkin öğrencilerin istihdam yaratmalarını, bir tanıtım yapmalarını veya kariyerlerini değiştirmelerine yardım ediyoruz.

İş, Toplum Hizmetleri, Eğitim Desteği, Finans, Yönetim ve Eğitim ve Değerlendirme bölümlerinde ulusal olarak tanınmış nitelikler taşıyoruz ve Aborijin ve Torres Boğazı Adaları programlarını sunma konusunda uzmanlığa sahibiz.

BCA National, "bilgi, bireyler, topluluklar ve organizasyonlar için bir gelecek yaratır" vizyonuna bağlıdır.

Sydney ve Darwin'de kampüsümüz var, tüm başkentlerde ve büyük bölgesel merkezlerde eğitim alıyor ve Avustralya çapında uzak ve kırsal toplumlarda eğitim sunmada önemli tecrübesi var.

Şirket, Avustralya'nın en üst düzeyde bitirme seviyesine ulaşırken gerçek kariyer sonuçlarını sunmak için öğrencilerle çalışmaktan gurur duymaktadır.

ASQA'ya Kayıtlı - Ulusal RTO Kimliği: 91758

Avustralya genelindeki sınıflarda çeşitli öğrenci topluluğu toplantılarına ödül kazanan eğitim sunan BCA National, 2016 yılında uluslararası öğrencileri Sidney ve Darwin'deki yenilenmiş kampüslerde ağırlamak için CRICOS onayı aldı.

ASQA - CRICOS Sağlayıcı Kodu: 03419D ile Kayıtlı

Misyon

BCA National, küresel bir ortamda çalışan zorluklara personel hazırlayan ve güçlendiren eğitim programlarını tanımlamak ve sunmak için iş, sanayi, hükümet ve kar amacı gütmeyen sektörle birlikte çalışır. BCA National, öğrencileri kendi seçtikleri çalışma alanlarında dünya rekabeti için hazırlamak istiyor.

Vizyon

BCA National, şirketin sunduğu herhangi bir öğrenme programında ulusal olarak seçilen özel eğitim sağlayıcısı olacaktır. Marka bilinci, ilgili pazar bölümlerinde kalite ve erişilebilirlik açısından bir numaralı olacaktır.

Konumlar

Darwin

Address
Darwin Office
37 Gregory Street
(Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)

NT 0820 Darwin, Kuzey Bölgesi, Avustralya

Sidney

Address
York St Campus
Level 1, 65 York Street

NSW 2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya