Resmi açıklamayı okuyun

tarih

1998 yılında kurulan BCA Ulusal Eğitim Grubu, öğrencilerin ilk hedeflerini koyan çok ödüllü bir kayıtlı eğitim organizasyonudur. Endüstri eğitmenleri, kişisel destek, iş deneyimi programları ve esnek teslimatla, lise mezunlarına ilk kariyer basamağını ve yetişkin öğrencilerin istihdam yaratmalarını, bir tanıtım yapmalarını veya kariyerlerini değiştirmelerine yardım ediyoruz.

İş, Toplum Hizmetleri, Eğitim Desteği, Finans, Yönetim ve Eğitim ve Değerlendirme bölümlerinde ulusal olarak tanınmış nitelikler taşıyoruz ve Aborijin ve Torres Boğazı Adaları programlarını sunma konusunda uzmanlığa sahibiz.

BCA National, "bilgi, bireyler, topluluklar ve organizasyonlar için bir gelecek yaratır" vizyonuna bağlıdır.

Sydney ve Darwin'de kampüsümüz var, tüm başkentlerde ve büyük bölgesel merkezlerde eğitim alıyor ve Avustralya çapında uzak ve kırsal toplumlarda eğitim sunmada önemli tecrübesi var.

Şirket, Avustralya'nın en üst düzeyde bitirme seviyesine ulaşırken gerçek kariyer sonuçlarını sunmak için öğrencilerle çalışmaktan gurur duymaktadır.

ASQA'ya Kayıtlı - Ulusal RTO Kimliği: 91758

Avustralya genelindeki sınıflarda çeşitli öğrenci topluluğu toplantılarına ödül kazanan eğitim sunan BCA National, 2016 yılında uluslararası öğrencileri Sidney ve Darwin'deki yenilenmiş kampüslerde ağırlamak için CRICOS onayı aldı.

ASQA - CRICOS Sağlayıcı Kodu: 03419D ile Kayıtlı

Misyon

BCA National, küresel bir ortamda çalışan zorluklara personel hazırlayan ve güçlendiren eğitim programlarını tanımlamak ve sunmak için iş, sanayi, hükümet ve kar amacı gütmeyen sektörle birlikte çalışır. BCA National, öğrencileri kendi seçtikleri çalışma alanlarında dünya rekabeti için hazırlamak istiyor.

Vizyon

BCA National, şirketin sunduğu herhangi bir öğrenme programında ulusal olarak seçilen özel eğitim sağlayıcısı olacaktır. Marka bilinci, ilgili pazar bölümlerinde kalite ve erişilebilirlik açısından bir numaralı olacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

BCA National Training Group

Ulusal olarak tanınan Toplum Hizmetleri Diploması (Vaka Yönetimi) sizi iş, aile desteği, uyuşturucu ve alkol kullanımı, zihinsel sağlık, evsizlik ve aile içi şiddet kon ... [+]

Ulusal olarak tanınan Toplum Hizmetleri Diploması (Vaka Yönetimi) sizi iş, aile desteği, uyuşturucu ve alkol kullanımı, zihinsel sağlık, evsizlik ve aile içi şiddet konularında hazırlar.

Topluluk geliştirme stratejilerini nasıl uygulayacağınızı, vaka yönetimi becerilerinizi geliştireceğinizi, toplumsal etkenlerin topluluk çalışmalarında müşterilere etkilerini analiz ettiğinizi ve mesleki uygulamayı yansıtacağını ve geliştirdiğini öğrenin.

Öğreniminizi destekleyecek bir endüstri yerleşimi sunarak, öğreniminizi 'gerçek hayatta' bir işyerine uygulayarak gereken 200 saatlik (en azından) sektörel işe yerleştirme imkânı elde etmeyi amaçlıyoruz.... [-]

Avustralya Darwin
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BCA National Training Group

Daha fazla bilgi için, kurs kılavuzunu veya bize ulaşın. Uluslararası Alkollü İçkiler BCA National'in yılda dört giriş hakkı vard ... [+]

Daha fazla bilgi için, kurs kılavuzunu veya bize ulaşın.

Uluslararası Alkollü İçkiler

BCA National'in yılda dört giriş hakkı vardır:

2018 için alınma tarihi 29 Ocak, 23 Nisan, 16 Temmuz, 8 Ekim'dir.

Her giriş, yeni bir terimin başlangıcını işaretler. Bir dönem 10 haftalık bir çalışma ve bunu takiben 2 hafta ara verilir ve ardından Noel ve Yeni yıl tatillerinde 4 hafta ara verilir.

Dönem boyunca her ders haftada en az 20 saat eğitim alır. [-]
Avustralya Darwin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
BCA National Training Group

... [+]

Çalışma modu: Geleneksel öğrenme stratejileri, uygulamalı dersler, elverişli spor kulüpleri, kuruluşlar ve endüstri profesyonellerinden danışmanlık yapmak için saha dışı çalışma ziyaret programları ile birleştirilir

[-]
Avustralya Darwin Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
BCA National Training Group

Erken Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Diploması, Eğitim ve Bakım Hizmetleri Ulusal Yönetmeliklerinin gerekliliklerini gözlerken çocukluk hizmetleri etrafında programları planl ... [+]

Grup koordinatörü Grup lideri Çocuk gelişimi çalışan ve takım koordinatörü (çocuk hizmetleri). [-]
Avustralya Darwin Sidney
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

BCA National Training Group

... [+]

Diğerleri için, büyük bir organizasyon içindeki bir şubeyi veya birimi yönetmenin bir yolu olabilir.

Bu, küçük bir işletme kuran veya işletme yönetimi üzerinde çalışan biri için vazgeçilmez bir programdır.

.

Kariyer Sonuçları

Bölüm yöneticisi

[-]
Avustralya Darwin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku