Baxter Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Baxter hakkında

Baxter Institute , Melbourne'ün merkezinde bulunan kayıtlı bir eğitim kuruluşu RTO 7030'dur. Mesleki eğitimde lider olarak ün kazanmış olmamız, alanlarına uygun bir uzmanlık düzeyi sergileyen modern tesisler, donanım ve profesyonel kadromuzla gurur duyuyoruz.

Tüm eğitim öğrencileri çalışmaya hazırlamaya odaklanmıştır. Bu, Baxter'in eğitim departmanlarına getirdiği kapsamlı eğitim deneyimini etkileyici bir endüstri eğitimi ortamı dizisi ile birleştirerek öğrencilerin değerli endüstri deneyimi kazanmalarını sağlayarak elde edilir.

Baxter Institute öğrencileri yerli Avustralyalıların yanı sıra Asya, Latin Amerika, Avrupa ve alt kıta dahil birçok bölgeden ve kültürden gelen uluslararası öğrencilerin çeşitli karışımlarını içerir. Baxter Institute eğitim yöntemleri, kültürel çeşitliliği, karşılıklı anlayışı ve öğrenci nüfusu içindeki uluslararası dostluğu teşvik etmesiyle geliştirilmiştir.

Baxter Institute sertifikası ve diploma kursları devlet tarafından onaylıdır ve uluslararası ve yerli öğrencilerin gönül rahatlığıyla ders çalışmasına izin veren CRICOS siciline kayıtlıdır.

Baxter Institute eğitiminin mükemmellik ve profesyonellik, esnek ödeme planları, esnek başlangıç tarihleri ve esnek zaman çizelgeleriyle birlikte bireysel ihtiyaçları olan birçok öğrenciye uygun bir kurs olmasını sağlayacaktır. Bu aynı zamanda yarı zamanlı bir iş yapmayı tercih eden öğrenciler için çalışmayı kolaylaştıracaktır. Tüm bu faktörlerin, öğrencilerimiz için en iyi eğitim çıktılarını üretmesi amaçlanmıştır.

Baxter Institute müfredatı temel olarak pratik uygulamaya odaklanmıştır. Tüm eğitimin amacı, öğrencilerin en kısa zamanda işgücüne katılmalarını desteklemektir. Baxter Institute , başarılı bir kariyer için size en büyük fırsatları sunuyoruz.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Neden Baxter'de Eğitim?

Baxter olarak, özenli ve odaklanmış bir şekilde mükemmellik için çalışıyoruz. Öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarını ve iş ve toplum tarafından talep edilen teknik, işletme, girişimcilik ve sosyal becerilerle mezun olmalarını destekliyoruz:

  • Müfredatımızın ana kavramlar ve pratik uygulamalarda uzmanlaşmaya odaklanması
  • Mükemmel eğitim olanaklarımız ve öğrenci hizmetlerimizle kapsamlı öğrenci desteği sağlamak
  • Dil ve kültürel farklılıklarla ilgili konularda özel yardımın düzenlenmesi
  • Diğer yerel ve uluslararası sağlayıcılarla çalışmayı genişletme fırsatı sağlama
  • Esnek kurs başlangıç tarihleri ve çizelgeleri işletmek
  • Melbourne CBD kampüslerimizde harika olanaklara sahip olmak

Ayrıca, kayıtlı bir eğitim organizasyonu olarak, öğrenci ücretleri için bir Eğitim Garantisi sağlamak üzere OSTAS (Yurtdışı Öğrenci Eğitim Güvence Programı) üyesiyiz.

Konumlar

Melbourne

Address
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 Melbourne, Victoria, Avustralya