College Australia

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

2005 yılı Haziran ayında kurulan College Australia , kurumsal eğitim çözümlerine ek olarak, mesleki eğitim sektörüne kaliteli eğitim ve hizmet sunmak için oluşturulmuştur.


Kurslarımızın her biri, kariyerinize bir adım atmayı temsil eder, geleceğinizi etkinleştirmek için becerilerinizi, bilginizi ve güveninizi artırır. Sertifikalardan Yüksek Lisans Diplomasına kadar, şimdi İş, Otelcilik, Perakende, Bahçıvanlık, Sağlık ve Destek meslek dallarında çok sayıda nitelik sunuyoruz.


Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Herkese uygun bir dizi kurs
  • Kolay online kayıt, ödeme
  • Esnek
  • Uzman eğitmenler


Gerçek iş sonuçları için gerçek dünyayla ilgili bir dizi kurs sunuyoruz.

Yeterliliklerimiz, her öğrenciye özel olarak hazırlanmış çalışma seçenekleri ile girişten yönetim düzeyine kadar uzanmaktadır. Bu, seçilen kariyerinde ilerlemek için ihtiyaç duydukları becerilerle donatmak için seçeneklere sahip olmamızı sağlar.


Neredeyiz


Brisbane Ofisi

yönetim

Brisbane Ofisi, yönetim ve öğrenci destek takımlarımıza ev sahipliği yapmaktadır. Brisbane büromuzdan, okullarda ve işyerlerinde yapılan eğitimin yanı sıra tüm dış eğitimi de koordine ediyoruz. Çalışmalarınız sırasında herhangi bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, Brisbane ofisinde bulunan ekip, sahip olabileceğiniz soruları yanıtlayabilecek ve gerektiğinde daha fazla yardım yönünde yönlendirecektir.


Gold Coast Kampüsü

Uluslararası ve Liderlik Öğrencileri

Gold Coast Kampüsü hem Uluslararası hem de Liderlik Kolejlerimize ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilere sunulan çeşitli olanaklar ve kaynaklar sunar. Tüm kampüs klimalı sınıfları ve ücretsiz wifi ile donatılmıştır.

Öğrenciler iş saatlerinde bilgisayar laboratuarına, özel çalışma alanlarına ve öğrenci salonumuza erişebilir. Öğrenci salonu, öğrencilerin dinlenmeleri, başkalarıyla tanışmaları ve sosyal etkinliklerle ilgili bilgilere erişmeleri için bir mekandır. Öğrencilerin, yiyecekleri soğutmak ve yeniden ısıtmak için mutfak olanaklarıyla birlikte kullanabilecekleri bir yemek salonu bulunmaktadır.

Konumlar

Southport

Address
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 Southport, Queensland, Avustralya