Crown College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Crown College International, misafirperverlik, aşçılık, pastane alanlarında yeterlilikler sağlamada uzmanlaşmış Mesleki Kurslar sunar ve Victoria'daki en büyük ve en başarılı kayıtlı eğitim organizasyonlarından biri olarak kabul edilmektedir. Profesyonel sunum standartları, hizmet ve konukseverlik becerileri, Crown College eğitiminin ana odak noktasıdır.

Crown College , Crown Resorts'un ödüllü otellerinden biri olan Crown Metropol'de modern, aydınlık ve tam donanımlı bir eğitim tesisidir. Crown College , ücretsiz wi-fi bulunan mola alanlarından öğrenci mutfağına kadar herkes için rahat ve samimi bir ortam sağlayan, amaca yönelik ve özel bir eğitim tesisidir.

Tutkulu ve kalifiye eğitmenlerimiz kaliteli öğrenim sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve mutfak, pastane, misafirperverlik ve liderlik konularında uzmandır. Bu, eğitimde ve uzmanlık alanlarında ilgili becerilere sahip hevesli eğitimcilerden öğreneceğiniz anlamına gelir. Eğitmenleriniz, en iyi uygulama öğrenme metodolojilerine ve ilginç ve esnek öğretim tarzlarına odaklanan bir ekibin parçasıdır.

Konumlar

Southbank

Address
8 Haig St, Southbank VIC 3006, Australia
3006 Southbank, Victoria, Avustralya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: